Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във връзка с документацията след раждането?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
а и във ФБ получавам известия и влизам да чета и кажа мнение, по-различно е от формума. И така
Поне не плаче. Вода аз давам по малко, най-вече когато повърне, за да си измие устичката. Той не иска, прави едни физиономии като усети, че не е мляко 
, а тук съм си иградила някаква моя си представа за всяка от вас