Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са някои от преживяванията на майките, споделени по време на дискусията?
-
Какви са основните предизвикателства, пред които са изправени майките след раждането?
-
Какви са някои от темите, които майките обсъждат във връзка с документацията след раждането?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Ще вземе и аз накрая да дойда в групата поне да ви следя ! 
в тази връзка и на мамите с повече от едно деца евала, че се справят!
, да готвя, да гладя...абе ползвам си и двете ръце, а той доволен, че е при мама, заспива ☺. За тези, които вечер не могат да спят, ще споделя как спим ние - слагам си го на корема (може и на таткото). Така бебето усеща топлина, което помага срещу коликите, и закрила и се успокоява. Не е нужно да го носите на ръце цяла нощ. А ако не иска да стои, пак със слинга може да се спасите от разнасяне на ръце