Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 289
  • 786
# 390
Някой може ли да ми съдейства... интересувам се от адреса на Даниела (астролог) знам, че се намира в блок 1 на БАН, но изобщо не мога да намеря този блок къде се намира...
Виж целия пост
# 391
Бягайте далече от Сирма от Средец. Нищо не познава, а ритуалите ѝ не струват пукната стотинка. Взе 300лв и нищо и половина.
Виж целия пост
# 392
Помолих Елвира да направим нещо, че да си намеря персонал, човек за втора смяна. Плюс всичките ми неволи през последните две седмици, днес и девойката от първа смяна ми каза, че напуска от понеделник.  Joy
Виж целия пост
# 393
Бягайте далече от Сирма от Средец. Нищо не познава, а ритуалите ѝ не струват пукната стотинка. Взе 300лв и нищо и половина.


За Сирма май вече писах не си спомням.Пукнат грош не струва.
Виж целия пост
# 394
Много моля да пишете на лични кои от вас са се допитвали до една дама от Лична драма?
 
Виж целия пост
# 395
Наистина започвам да си мисля дали това не е Боже изпитание и наказание, че се занимавам с гледачки, баячки и тем подобни.
Виж целия пост
# 396
Помолих Елвира да направим нещо, че да си намеря персонал, човек за втора смяна. Плюс всичките ми неволи през последните две седмици, днес и девойката от първа смяна ми каза, че напуска от понеделник.  Joy
Че защо да молиш Елвира за такива неща?! Та това е толкова лесно! Ето, вече имаш един желаещ /мен/, а още колко ли ще ти пишат след този пост... За това ли ще плащаш трицифрени суми?! Абсурдно е просто!
Виж целия пост
# 397
Помолих Елвира да направим нещо, че да си намеря персонал, човек за втора смяна. Плюс всичките ми неволи през последните две седмици, днес и девойката от първа смяна ми каза, че напуска от понеделник.  Joy
Че защо да молиш Елвира за такива неща?! Та това е толкова лесно! Ето, вече имаш един желаещ /мен/, а още колко ли ще ти пишат след този пост... За това ли ще плащаш трицифрени суми?! Абсурдно е просто!
Висше фармацевтично образование?
Виж целия пост
# 398
Можете ли да ми препоръчате някой от София, за изчистване на негативни влияния, блокажи, отключване на късмет, някой от който Вие самите имате опит и сте доволни  Peace
Виж целия пост
# 399
Можете ли да ми препоръчате някой от София, за изчистване на негативни влияния, блокажи, отключване на късмет, някой от който Вие самите имате опит и сте доволни  Peace
И аз искам същото, но бих допълнила и да не иска голяма сума.
Виж целия пост
# 400
Абе де го Кремачето?
Виж целия пост
# 401
Момичета, спешно ми трябва телефонният номер на Таня от Ребърково. Някой има ли го ?
Виж целия пост
# 402
Здравейте
Вчера прочетах статия, която е била публикувана във вестник за гадателки . Една от тях беше за Виолина Бекярова от Дупница. Някои дали е чувал за нея и ако някой има координати.?
Виж целия пост
# 403
Важен стратегически въпрос. Що си давате парите да ви разваля некоя шматка магиите, след като тя ви кара да правите ритуали  известни и на чичко ви Гугъл.
Виж целия пост
# 404
Важен стратегически въпрос. Що си давате парите да ви разваля некоя шматка магиите, след като тя ви кара да правите ритуали  известни и на чичко ви Гугъл.
Същия въпрос имам и аз!?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия