Сладкарничка за книги - тема 53

  • 35 210
  • 723
# 120
Ленинка, значи си баш за тук  bouquet
Гиговче, може ли така телеграфно  newsm78 Mr. Green ами сподели какво си си купила де  Hug
Виж целия пост
# 121
ДУ!
Сливче,пих едно от твойте кафета.  Wink
Деси,да ти е жива и здрава мама!  bouquet
Лени,добре дошла!  Hug
Времето е ужасно. Щеше ми се да свърша много неща,но нещо не ми се излиза. Ще трябва обаче,защото довечера ще имам гости.
Хубав почивен ден на всички!
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 122
Дес, честит рожден ден на твоето мамче!Да ти е здрава дълги години и само да я радвате.Днес е рожденичка и моята зълва.А свекърва ми е в понеделник.
Гиги, много те моля другия път като хукнеш на шопинг,вземи ми нещо.Аз ще ти пратя пари.Все не ми остава време за миткам.Ще ти кажа,какво ми трябва-пуловери,панталон,парфюм,някоя и друга ризка,жилетка,и друго не се сещам. Whistling
Обувки си имам Outta Joint
Виж целия пост
# 123
А, забравих да ви кажа - гледахме Интерстелар с ММ снощи, помня дискусията от тук, и си виках задължително да споделя. Ама слагам в спойлер, може някой да смята тепърва да го гледа...
Скрит текст:
Много хубава идея - любовта е над всичко, и много подтискащо изпълнение. Реализацията на тази любов минава през някаква шантава интелектуалност - видите ли, ние, хората от бъдещето, за които времето не значи нищо, сме намерили начин да ви спасим, обаче "сме избрали" възможно най-депресарския начин за тая работа, без аргумент защо... Иначе интересен , в главната роля пича от Истински детектив, отново умерено зъл  Thinking Абе не съжалявам, че го изгледах, ама .... можеше и друго удоволствие да ми се падне, и без друго имам само една-две такива вечери в месеца...
Сутринта се чух с Евиланчето и сега денят ми е светъл  Hug Heart Eyes Уговорка имаме за квартално кафе в първите слънчевки дни, така че - Вив, Петета, и който е в района...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 124
Добър ден станало докато се разпиша Simple Smile

Слив
, завиждам ти, че си разчистила. И аз искам да го направя, но искам да оставя само нещата. които носим и да не купувам нови. Заринала съм се с вещи, а не искам.

Ние снощи гледахме Марсианеца с ММ. Аз съм със смесени чувства, при все, че не съм прочела още книгата. Въпреки това смятам, че това е по-добрият вариант, да не си чел книгата като гледаш филма. ММ си е почти разочарован.
Сега то ясно, че човек не бива да очаква много, все пак това е Р. Скот, а той толкова си може Simple Smile ама според ММ са променили ключови неща и това го издразни него, защото естествено драмата е за сметка на научната страна. Единственият плюс според него е, че има и психологическа страна на героя, което му е липсвало в книгата. Та така ето ви анализът на ММ накратко Simple Smile
Аз бях доволна, защото отидохме на кино и нямаше дразнещи индивиди в залата Simple Smile
Виж целия пост
# 125
 Joy  Сливче, преведи ми 5000 лв на сметката и още ей сега отивам да ти накупя туй онуй smile3534 и аз ще се почерпя с нещичко Mr. Green, а най-добре те чакам да пазаруваме двете, само че няма в нашият град, че тук няма нищо и аз обикновено ходя до Търново, аз ще ти кажа къде, ще литнем до Милано да видим има ли сезонни намаления Wink love001

Деска, купих си пола Ейч Емска, много фИешън с кабзи, дънки и един козяк(елеченце с козинка)- мнооооого хубав, влюбена съм в него Crazy и това е Flutter

А пък какви камбета направих оня ден, майкоооууу, много лесни, без варене, ако искате рецепта, с удоволствие ще споделя. Това ми става любимата рецепта, даже вече и царска няма да правя, само тази Wink

Изчезвам за малко Hug
Виж целия пост
# 126
Някой има ли рецепта за туршия без оцет?
Виж целия пост
# 127
Гиги, не че нещо,ама едни познати сега в началото на ноември ще ходят до Милано.Ей така,на разходка.И се опитаха да ни поканят,при което ММ каза:Да не си посмяла  #Cussing out
За елеците исках да кажа,и аз ги заглеждам от време оно.Щото в дг ми е все студеничаво.Ама не мога да си харесам модел.
Пропуснах,към списъка ми отбележи и една пижама  Praynig
Давай сега рецептата за камбите и да слизам на земята  chef
Виж целия пост
# 128
Аз имам елек с косъм от миналата есен, обаче я съм го сложила 2 пъти, я не... Май не е моят тип дреха  Rolling Eyes
Честити придобивки, Гиговче!  Hug Аз вчера минах през Декатлон и се сдобих със спортни обувки  Laughing много симпатични! Стават за ежедневни М\у другото за първи път ходя в този магазин... Личи си каква съм спортистка  Joy
Добре дошла на Ленинка  bouquet Дано ти хареса сред нас !  Hug
Иначе как сте в този дъждовен почивник?  Flutter аз мисля да мързелувам с филми и лежане  Laughing
Хубав ден!  bouquet

П.п. Деси, да ти е живо и здраво майчето!!!!  Heart Eyes Heart Eyes 
Виж целия пост
# 129
Добър ден!
Деси, честит празник на майка ти! Жива и здрава да е  bouquet!
Аз се взех в ръце и направих една маска на косата съгласно съветите на Девчето. Тъкмо я измих, сега я чакам да изсъхне и да развъртя една лъвска грива  Laughing.
Иначе и аз мързелувам, дочитам си книжката, няма да готвя и така Simple Smile.
Виж целия пост
# 130
Ей ме пак Mr. Green
Гиговче, честити покупки. Аз чакам намаленията-тогава подновявам гардероба и на мен и на всички, а дотогава само ме сърбят ръцете  Joy
Спортни обувки и аз искам, че да сваля едни 2-3кг., но за декатлон не бях се сетила Thinking ще прегледам и там.
С това време навън само ми се спи, а имам толкова работа, домакинска ooooh!
Деска, честит празник. Да ти е жива и здрава майчето Hug
Виж целия пост
# 131
Маришка,пак си успяла да се изразиш по-добре от мен!  Peace ( по отношение на Интерстелар)
Аз напазарувах,измислих менюто за довечера и сега ше си спазя обещанието към Теди да и помогна дa си разчисти гардероба.
Явно мързела с книжка ще остане за утре.  Confused
Виж целия пост
# 132
Лени, добре дошла   Hug
Дес, та ти е жива и здрава  bouquet
И аз съм на шопинг, но онлайн, че магазинчетата тук са пълна скръб.
Сутринта не се дишаше, а сега, когато заваля и е чудно за книжка и чайче, трябва да се приготвям да ходя на тренировки  Crazy
Виж целия пост
# 133
Здравейте!

Деси, да е жива и здрава мама! Обичайте се и се подкрепяйте bouquet

Маришка,  Hug

Пазарувах, готвих, чистих и най-после дойде време да отдъхна Simple Smile

Ходих до фризьорката, да и занеса една книга, а пък тя ми връчи Денят, в който се научих да живея - Лоран Гунел. Не си падам по тези книги за самоусъвършенстване, но тя много ми я похвали и реших да я погледна. Иначе си чета Алиенор и ми е интересна, но напоследък не се завъртам в къщи, та да седна да почета както си трябва. А и филм ми се гледа Wink

Ули, класическата сурова туршия се прави без оцет. Зеленчуците се заливат само с вода, в която е разтворена сол и се оставя да ферментира. Ние в къщи обичаме и аз правя, но солта я слагам на око Confused

Накиснах да пера, за да се освежи, Рокля с роза и ми стана едно мило и носталгично, та реших да споделя. Напоследък нещо много съм се размекнала Simple Smile

Скрит текст:
Когато бях бременна със сина ни, дъщерята, пет годишна тогава, написа писмо на Дядо Коледа да донесе за мама рокля за бременни - с роза. И ние хукнахме с ММ, обърнахме всички магазини, но не намерихме рокля с роза. Купихме една красива рокля от тогавашното ЦНСМ и сложихме под елхата роклята и една роза. Много се смяхме на коментарите как този старец не е разбрал точно поръчката. Носих я с голямо удоволствие и я наричахме Рокля с роза. Много ми е скъпа тази рокля и си я пазя като мил спомен. А сега тя пожела да я пробва и да я носи ако и е добре, а аз пера и подсмърквам...
Виж целия пост
# 134
Ех, Еви, най-хубавите спомени са това Simple Smile

Мерси за туршията. И аз така я правя, за да ферментира, ама викам някой ако има друга рецепта, в която продуктите ферментират, да пробвам за разнообразие Simple Smile аз обичам сладка туршия, ама там гъба ще трябва. И кисело зеленце ще слогам вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия