Сладкарничка за книги - тема 53

  • 35 210
  • 723
# 105
Здравейте момичета Hug
Все се чудех каква ли е тази тема, а то много приятно, сякаш е наистина сладкарничка Heart Eyes
Надявам се, че мога да се присъединя към вас. И аз съм голям почитател на книгите, но напоследък нямам много време /имаме си нов член на семейството и още се напасваме/. Опитвам вечер, ни бързо се предавам на съня Tired
Ами това е засега от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 106
leninka, добре дошла!  bouquet
Ама Мери, аз се зачудих за Пазителка на тайните, защото моята книга е с една цветна хартия подвързана, която съм решила, че е от тебе  И като каза, че ще четеш на Вени Пазителката - и аз -  newsm78 ама си викам - на'л съм си разсеяна, сигурно съм се объркала нещо  Joy
Лотхен, и аз ще я искам тая лисица, ама по-натам  Heart Eyes
Виж целия пост
# 107
Твойта Пазителка кой ми я прати?  Thinking Тя така дойде  Thinking май  newsm78 Joy Пък сега Марина е с цветна подвързия, та нея си я сложих в прозрачна, че да я гледам Grinning

(А от Вени при мен е Изплъзване от времето  Peace )
Виж целия пост
# 108

но е важно, че си забелязала питането ми.  Wink
Стига с това, Нели! Simple Smile Винаги ми прави впечатление, че си мислиш, че не ти виждаме питането, когато няма отговор. Ами не е така. И аз го видях, но идея си нямам какво да ти предложа и затова "не те отразих". Нито е лично, нито нищо.



  Peace

 Мери, `не мога да помогна` също е отговор. ОК?! Не се газирай толкова. Дано продължа да ти правя впечатление.  Simple Smile
Виж целия пост
# 109
Добър вечер, девойки мили!
Чак сега успявам да се запоша в новата тема. Деси, благодаря за направата й!
Добре дошла, Ленинка! bouquet
Нели, макар и с еднодневно закъснение честит рожден ден на прекрасното ти момиче!
Да е много щастлива и усмихната! Да успява във всичко! Да обича и да е обичана по най-красивия и вълшебен начин! Много да се гордееш с нея!
Относно подаръка за 11- годишното момченце и аз не съм много компетентна, а и ти вече си избрала какво да подариш, но на едно братовчедче на децата, горе-долу на същата възраст, подарихме радиоуправляемо въртолетче. ММ го избра и аз се доверих, защото идея си нямах какво би се харесало на детето. Знаехме само, че е леко интровертен, домошар, обича да се забавлява с игри на таблета, а родителите му се чудят как да го заинтригуват с нещо друго. В крайна сметка така и не разбрах хареса ли се подаръкът ни от младежа Thinking
А иначе хубаво се посмях с шофьорските ви неволи. Laughing Уникални сте!
Лоренка, стисках и аз палци за изпита!
Днес на два пъти подгизвах навън, а уж имах чадър. Добре, че вече дъждът спира.
Много бързо заспивам вечер, чак изпускам Нука, вече няколко пъти пада на пода и още не съм приключила "Марсианецът", а много ми харесва. Още нямам никаква идея кои книги бих включила в списъка си за играта. Изгубих бройката на книгите, които имам в електронен вариант, а и библиотеката уважавам редовно и стана страшно. Но със сигурност ще измъдря и списъка, особено като видя вашите. Mr. Green
Оставям ви, защото трябва да прибера таекуондистката от тренировка.
Приятна вечер!
Виж целия пост
# 110
.
Виж целия пост
# 111
Леле, колко съм зле! "Пазителката на тайните" си е в мен, стои си в библиотеката ми  Embarassed. Чак сега, като я видях, се сетих, че на предишната среща дойдох направо от офиса и нямах време да мина да я взема, за да я дам на Петето Сърчице! Извинявайте, момичета, че ви подведох  Hug!
Нели, не се газирай и ти  Hug, щото се газирам и аз  Twisted Evil. Чета почти всичко, но не винаги мога да реагирам с коментар. После пиша и се тревожа, че може да съм пропуснала нещо и да засегна някого. В крайна сметка какво избра на детето? Бормашина, истинска  Twisted Evil?
Виж целия пост
# 112
Ленинка, добре дошла  bouquet от кой край на страната, какви хобита имаш /ако прецениш може и да не отговаряш/.
И да, тук е истинска сладкарничка, грабваш чашата с чай/кафе/вино/твърдо гориво и се настаняваш в най-уютния ъгъл на сладки приказки с приятели  Hug
Като изключим леката газировка  Hug как сте? Аз днес се поглезих с дребни неща у мола, дано само бельото, което си купих да има кой да го съблича  Embarassed Mr. Green , прескачайте несвързаните ми постове, просто черно и бяло се борят в мен, носталгия и агресия и така  Whistling
Виж целия пост
# 113
Дес,все ще се намери някой и за тази работа  Hug
Добре си се поглезила и аз имам крещяща нужда от пазаруване.Изчистих гардероба и като погледнах остатъка ми се сви сърцето.
Виж целия пост
# 114
Защо нямаме кафе  newsm78
Хайде,взимайте по едно и се разсънвайте вече  Hug



Аз мърдам от 7 и нещо.Събуди ме алармата на ММ,който и днес ще тича на работа  ooooh! .
Много е кофти времето навън.Не става нито за разходка,нито за нищо.А така ми е разкъсан денят,че няма да мога да ходя и да пазарувам.Ще се яде,каквото има от вчера,пък утре ще му мисля.

Забравих да поздравя Ленинка с добре дошла!Много ми харесва ника ти!Звучи ми нежно  Hug
Виж целия пост
# 115
Слив, взимам си големичко  Flutter
Ей, аз обичам газирано, не много, ама тоник и шампанско ....  Wink Ша ме откажете от тях с тоя лаф за газировките....  Joy
С Пазителки и Изплъзвания вече съвсем се обърках, кой какво кога и защо ... както съм си и разсеяна, съвсем ме ... таковахте ...  Joy
хубав почивник на всички ви  Hug
Виж целия пост
# 116
Добро утро и от мен, Сливче току-що си направих кафе и излизам на терасата да го изпия с една цигара.
Мама днес има рожден ден, по-късно ще дойде сестра ми с малкия да отидем да купим подарък, почерпете се виртуално за нейно здраве.
Скрит текст:





Хубав ден, по-късно пак ще намина.
Виж целия пост
# 117
Добро утро  Hug

Слив,вземам си кафе и от твоето.

Деси,жива и здрава да е мама,да ти е опора дълги години   bouquet
''Една дъщеря никога не се отказва от своята майка,така както майката никога  не предава дъщеря си''

Току що го прочетох във фейса  и го споделям и с теб  Heart Eyes

Виж целия пост
# 118
Добро утро! Благодаря за кафето и топлото посрещане Hug

Сливке, много харесвам името Лена и много други момичешки, но имам двама юнаци Mr. Green
Иначе по темата... живеем на село, близо до София. Обичам книгите от малка /като майка ми/, пазаруването, пътуването Heart Eyes Мечтая си да обиколя света един ден или поне моя топ 10, който расте непрекъснато Grinning
ММ и той се труди днес и аз с децата  #Crazy

Хубав почивен ден на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 119
ДУ Hug
Деска, да ти е жива и здрава мама и винаги да ти е опора  bouquet
Снощи не ми остана време да се разпиша, но много задачи имах, обаче и доволно си напазарувах Crazy Party
Хубав да ви денят, момичета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия