Сладкарничка за книги - тема 53

  • 35 210
  • 723
# 90
Добър ден и от мен.
Тук е мрачно, но поне не вали. Отивам на кафе с дружки, много е вярна онази приказка, че като имаш занимание времето минава бързо, а като нямаш се влачи, влачи...

Лоренка, стискам палци, сигурна съм, че ще го вземеш!

Хубав петък на всички  Hug
Виж целия пост
# 91
Вени, Изплъзване от времето е в мен! Петя сърчице, да ти я пратя ли, мога още днес, не знам кога ще стигна до нея, а като я прочетеш, може да я върнеш при мен или на следващия в списъка с желаещи  Hug

Направо ми дай адрес да ти я пусна до 4, пък другата седмица вторник трябва да е при теб  Peace

Виж целия пост
# 92
Да взема да се запиша и аз в тази тема ли, какво ли...
Ха, добър ден!
Изчезваммммм,,,,че съм нещо много неорганизирана напоследък, то колкото повече свободно време имаш, толкова повече се замотваш  ooooh!
До скоро!  Hug
И не се преработвайте петъчно, а довечера да вземете по едно от аптеката на Гиговчето - Вътрешно Интравенозно Необходимо Отпущане , аз сигур на това ще заложа,  а вие  може и нещо по-твърдо, що пък не  hahaha Joy
Виж целия пост
# 93
ЗориHug да ти спори днес!

Маришка и Мери, благодаря много и на двете, но не ми пращайте сега все още. Писах ви на лични, за да обясня защо!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 94
Здравейте шофьорки, как сте днес, добре че съм сама така като се хиля като луда докато ви чета  hahaha
Зори, Гиговче, задължително ще си взема от тоя лек довечера  Laughing
Ох, и тренировките сте зачекнали, аз сега влизам във форма, засега ходя 4 пъти седмично, но ще ги увелича с още два часа. Чакам си и маратонките за да се върна и към бягането. Направо ужасно изглеждам  Blush
Скачам и от книга на книга, уж са ми интересни, а не мога да си намеря книга, която да отговаря на моментното ми настроение. Последно метнах новата на Мацантини, да видим дали ще се получи.
Виж целия пост
# 95
Петенце, само дай знак, когато ги искаш.  Hug А Изплъзване от времето я нямам, но я видях в ел. вариант, ако помня правилно ти четеше електронни  Peace Мери, аз ще й дам моята Пазителка, у мене е - свободна, ти си чети спокойно Венината  Party
Елинко, каква Мелница те гони?  Wink  Hug Аз нямам мои книги у теб  Heart Eyes
Гани, забравих те покрай парконеволите  Hug Да ти кажа да си четеш абсолютно спокойно, когато каквото ти е кеф.  bouquet Даже съм забравила какво ти изпратих, само Серафина помня, защото Мери също я иска за по-натам. След време може направо на нея да я метнеш  Hug
Виж целия пост
# 96
След време може направо на нея да я метнеш  Hug
Ама след време!  Laughing

Зачудих се дали съм чела Пазителката Grinning ама точно твойта четох даже  Heart Eyes да знаете, че може да слагам прозрачна "калъфка" на книжките, за да виждам какво чета, някак ми е По като виждам корицата Simple Smile пък после ще ви ги връщам И с цветната хартиена, която сте си сложили  Flutter Hug
Виж целия пост
# 97
...Драстииии Hug

И при нас е мрачно и хладно,че и дъжка пръст... Laughing

Днес установих,че обувката ми е сцепена и пропуска.Разбрах го по мокрия чорап.. hahaha

Чудя се дали да купувам нови или направо в ботите да скачам.


Момичета,за коя книга ''Лисицата''коментирате?Тази ли е :
Скрит текст:
Добавила съм я в списъка с желани книжки за играта,но ако някоя от вас я има тактично бих се възползвала за прочит... Blush

Днес ще разпускам,щото утре ме чака доста работа..компоти от дюли,камбички с чесън и подобни зимнини.... Whistling

Топла прегръдка за всички  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
Виж целия пост
# 98
Да,тази е Дев. Мисля,че доста момичета я имат.   Peace
И аз току-що я прочетох,но за разлика от Лоти не съм бяла и добра и дадох три звезди в ГР,
Не мога да кажа,че не ми хареса,но все пак  това не беше "моята чаша чай".  Confused
Изчезвам да взема малкия от училище. А така да  не ми се излиза!!! 
Виж целия пост
# 99
Незинка,благодаря  Hug
Ще чакам тогава,ако има някой свободна от нея и реши да я сподели   Hug
Виж целия пост
# 100
Дев, аз я имам, мога да тибя пратя другата седмица.
Виж целия пост
# 101
Ей,Ули  Heart Eyes
Благодаря ти  Hug
Пиша лс с адрес  Peace
Виж целия пост
# 102
Нели, книга-игра,супер сложен пъзел,микроскоп,нещо креативно...

 Сливче мило, благодаря, че си ми направила предложение! Hug Друг подарък избрах, но е важно, че си забелязала питането ми.  Wink

  Дев, вземам си топла прегръдка, защото ми е студено. Има една и за теб. Hug

Нези, сърдечно благодаря за книгите, които ми подари и за чудното сладко изкушение. Яла съм такива лъжички, пращала съм на някои момичета от сектата такива, обичам ги много. Трогна ме!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
но е важно, че си забелязала питането ми.  Wink
Стига с това, Нели! Simple Smile Винаги ми прави впечатление, че си мислиш, че не ти виждаме питането, когато няма отговор. Ами не е така. И аз го видях, но идея си нямам какво да ти предложа и затова "не те отразих". Нито е лично, нито нищо.

Блу, а на теб забравих да пиша  Mr. Green много се радвам, че има напредък и си си взела карта за фитнес дори, за да не се отказваш Simple Smile)  Peace
Виж целия пост
# 104
Нели и аз те видях ама имам девойка и момъците са ми тъмна индия...
Ако още някой иска Лисицата да ми пише на лични адреза си утре ще пращам...
Хубава вечер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия