Клуб "Ръкоделие - гоблени"

  • 131 430
  • 449
# 360
Попаднах на магазин тук във Варна вносители на гоблени на Дименшънi, направо невероятин красоти има там. Може да отворите сайта и да разгледате.
http://www.dimensions-crafts.com/showproduct.asp?reqtype=1&c … &prodID=35139

Къде се намира този магазин??


Ох не съм много в час с ориентацията във Варна, но беше на ул. Дрин в една барака.
Виж целия пост
# 361
И аз да се запиша. Шия "Кармен" - български е, но много си го харесвам. Остава ми само бюстието и е готов.
Виж целия пост
# 362
Момичета, случайно видях темата преди няколко дена и се зпалих за пореден път  Mr. Green
Имам ушит един от малките сезони, но не съм шила от 6-7години...
Мисля да започна ето това

все още ровя и избирам, че за мен това ще си е занимавка за няколко години  Sick
Виж целия пост
# 363
Момичета, имам нужда от малко помощ  Embarassed
Захванах се с това гобленче:

Но имам само схема, а цветовете само са описани.
Опитах се да ги натъкмя.... но твзи, които имам се оказаха много силни цветове и заприличаха нагелчетата на плашила Sad
Ако някой го е правил, може ли да сподели с какви цветове е работил.
Аз съм много начинаеща и явно нямам набито око и едва ли в магазин ей така ще подбера подходящите.
Ето го и с име фирма и т.н. ако е необходимо
http://www.sewandso.co.uk/ran562-0.html
Виж целия пост
# 364
Днес е пети ден, в който гоблена с графиката се рамкира, но е готов най-сетне. Ето го. В понеделник го оставих, в сряда го взех, но беше опънат наопаки, което ме ядоса, но и ме ласкае де  Mr. Green. А през това време с " Момичето на скалата" направих морето и почти завършвам малката скала Ето го и него
Виж целия пост
# 365
Съществуват ли някъде нещо като сравнителни таблици на цветовете на различните конци ???
Виж целия пост
# 366
http://images12.snimka.bg/001590222.jpg
може ли да попитам някой може ли да ми каже цена или поне каде мога да видя цена на този гоблен?
Виж целия пост
# 367
http://images12.snimka.bg/001590222.jpg
може ли да попитам някой може ли да ми каже цена или поне каде мога да видя цена на този гоблен?

тук
има цената , а

тук
сама можеш да я определиш
Виж целия пост
# 368
Днес е пети ден, в който гоблена с графиката се рамкира, но е готов най-сетне. Ето го. В понеделник го оставих, в сряда го взех, но беше опънат наопаки, което ме ядоса, но и ме ласкае де  Mr. Green. А през това време с " Момичето на скалата" направих морето и почти завършвам малката скала Ето го и него

Това на DIMENSIONS ли е? Ето сайтове с неща на тази фирма, дано  си го намериш.
Тук
Тук
Тук
Виж целия пост
# 369
Съществуват ли някъде нещо като сравнителни таблици на цветовете на различните конци ???

Тук има една Сравнителна таблица. Не знам дали ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 370
Съществуват ли някъде нещо като сравнителни таблици на цветовете на различните конци ???
http://www.solaria-gallery.com/venus/dmc-to-venus.htm
http://riolis.ru/doc.php?doc_id=47
http://www.orlis.ru/about/floss
http://www.rucniprace.cz/kv_dmcpuppets.php
http://www.independenceneedlepoint.com/dmc%20anchor%20conversion.htm
http://www.cs.wisc.edu/~boris/maha/x_stitch/xstitsh_table_JP.html
http://www.findstitch.com/resources/
надявам се нещо да ти свърши работа
и някой вече ти е отговорил  Grinning
Виж целия пост
# 371
chiges и Didka_M  много  ви благодаря, със сигурност ще ми е полезно Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Moмичета, кажете от къде да си купя конци(DMC) и панама предпочитам да не е интернет магазин иска ми се да разгледам на място различните видове панама както и разни аксесоари.
Виж целия пост
# 373
Moмичета, кажете от къде да си купя конци(DMC) и панама предпочитам да не е интернет магазин иска ми се да разгледам на място различните видове панама както и разни аксесоари.

Има много специализирани магазини - едно от тях, което ползувам ъгъла Хр Ботев и Тодор Александров от там се тръгва посока пазара Г. Кирков май сега се казва улицата Стамболов и втори трети магазин в дясно.
Виж целия пост
# 374
Здравейте работливи момичета,сега шия "Пътят към църквата"-многооо голям бе тоя, ама пък хубав.А после искам да почна "Мостар",някои да каже дали е пипкав или се търпи ,че аз съм от тия които искат да стане бързо,нямам търпение да го закача на стената. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия