Клуб "Ръкоделие - гоблени"

  • 131 430
  • 449
# 375
Moмичета, кажете от къде да си купя конци(DMC) и панама предпочитам да не е интернет магазин иска ми се да разгледам на място различните видове панама както и разни аксесоари.

 Има магазин на Графа! Близо до Попа!     bouquet




Страхотно пояснение дадох!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 376
Moмичета, кажете от къде да си купя конци(DMC) и панама предпочитам да не е интернет магазин иска ми се да разгледам на място различните видове панама както и разни аксесоари.

 Има магазинна Графа! Близо до Попа!   bouquet




Страхотно пояснение дадох!  Joy Joy Joy








Не съм ходила отдавна към този магазин на спирката на трамвая посока пл. Славейков. Страх ме беше да кажа за него да не би да не съществува.
Виж целия пост
# 377
Moмичета, кажете от къде да си купя конци(DMC) и панама предпочитам да не е интернет магазин иска ми се да разгледам на място различните видове панама както и разни аксесоари.

 Има магазин на Графа! Близо до Попа!   bouquet




Страхотно пояснение дадох!  Joy Joy Joy

Май се сещам за този  Wink
А имаше един на бул.Васил Левски до Оперетата, беше много хубав, дали все още работи  newsm78

И дали има начин да се определи колко конци да си купя, че в разработката на HAED не е написано  Sick
Виж целия пост
# 378
Тогава по-добре си вземи от всичко по едно и после ще си докупуваш!  Wink
Виж целия пост
# 379
http://images12.snimka.bg/001590222.jpg
може ли да попитам някой може ли да ми каже цена или поне каде мога да видя цена на този гоблен?

Да, тук:
http://www.gobelins-bg.com/
Виж целия пост
# 380
Благодаря, че ме ми казахте за магазин "Флоранс" невероятен е. След като първо посетих този на Графа и там дори не бяха и чували за панама Аида, Флоранс със стотината вида панама, направо ми напълни сърцето, купих си конци, панама, игли и едно страхотно аксесоарче за рязане на конците имаха пълната гама продукти на DMC! Страхотен магазин с много добра продавачка!

Стискайте палци да ушия Лилията, че гоблена е доста голям  Mr. Green
Виж целия пост
# 381
Здравейте работливи момичета,сега шия "Пътят към църквата"-многооо голям бе тоя, ама пък хубав.А после искам да почна "Мостар",някои да каже дали е пипкав или се търпи ,че аз съм от тия които искат да стане бързо,нямам търпение да го закача на стената. Grinning

"Мостар" не е от най- малките гоблени и със сигурност ще трябва да се въоражиш с търпение. Confused Гоблена си заслужава, на места е доста отегчително да се шие, поне за мен, особено с различните нюанси на сиво, но пък в готов вид наистина е много красив. На мен ми е останало малко от него, но го зарязах преди месец, защото се захванах да шия за коледния базар.  Набелязала съм си следващият гоблен да ми е" Алегорията" и затова нямам търпение да завърша " Мостар". Hug
Виж целия пост
# 382
Това пък е гобленът, който ще започна да шия в скоро време, само чакам да ми го донесат.
http://www.dimensions-crafts.com/showproduct.asp?reqtype=1&c … &prodID=35109
Виж целия пост
# 383
Не мога да се въздаржа да не се разпиша, че имам ушит "Мостар" и много се гордея с него. Всъщност той е единственото "солидно" нещо в моята незабележителна колекция. Ших го мнооого дълго, но резултатът си струва.
Всъщност проблема при мен е че редувам ръкоделията - гоблени, плетки та затова ги работя по много време, да не ми омръзват...

Сега аз съм на тема плетиво, та за това няма да ви досаждам повече, а само от време на време ще "инспектирам" ушитото от вас и ще ви завиждам на майсторлъка и търпението.
Виж целия пост
# 384
Записвам се и аз в темата, не знам къде съм бляла, че не съм я видяла.
Преди години майка ми ме учеше, но нещо не се получи - реших, че такава пипкава работа не е за мен и само ме изнервя, но видиш ли забременях и изведнъж ми се дощя да се пробвам. И цяла бременност си шия първия гоблен - ваза с рози, много рози, красив е и смея да твърдя, че доста добре се справям. Whistling Да съм ушила 1/4, когато родих и го зарязах. Наскоро пак го подхванах и вече мисля да го свършвам.
Методите ми за скриване на конеца са същите като на авторката.
  bouquet
Виж целия пост
# 385
Аз ...  Embarassed пак имам питане
Освен, че съм новак, се и възползвам от безплатните неща в нета ... та пак се омотах  newsm78
Харесах си едно моделче ...  обаче не са обозначени конците какви са - имат само кодове
http://photo.163.com/photos/panshanhongye/70510302/
ето това е
Ако накой може да помогне с разгадаването ...
Виж целия пост
# 386
абонирам се за темата Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Тази "Жар птица" можеш ли да я прикачиш да я видя?  newsm78

За това става въпрос



Картина на Борис Валехо, направена е на гоблен. Но ще има да се бия по главата защо я взех 1:1  Confounded

Мисля да си преглътна ината, да извадя паричките и да ида за 1:4 ... много красиво би стоял в спалнята ...  Thinking
Виж целия пост
# 388
Тази "Жар птица" можеш ли да я прикачиш да я видя?  newsm78

За това става въпрос



Картина на Борис Валехо, направена е на гоблен. Но ще има да се бия по главата защо я взех 1:1  Confounded

Мисля да си преглътна ината, да извадя паричките и да ида за 1:4 ... много красиво би стоял в спалнята ...  Thinking


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Страхотна е!   bouquet Досега не съм го срещала, но направо се влюбих!  Wink Но не смятам, че 1:4 би стояло толкова нежно!  Подобре си наседни д...то и си го довърши! Wink Много ли ти остава?
Виж целия пост
# 389
А с какви размери е този "Жар птица"?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия