Коледни подаръци 2015

  • 146 814
  • 1 381
Пускам тази тема,понеже виждам,че още няма тема за коледните подаръци,а аз вече се замислям за тях.Давайте момичета Ви сте!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Темата за подаръци за деца ли е?
Виж целия пост
# 2
Да. Simple Smile
Засега предвиждам, че ще се купуват стикита, костенурки нинджа (отново), пингвините от Мадагаскар конструктор и Лего. Дано се разминем без коли. Laughing
Лего ме интересува откъде купувате, знам, че по нашите магазини май са скъпи (Хиполенд, Комсед)?
Виж целия пост
# 3
Лего май само там съм виждала и наистина е доста скъпо.Аз още съм далече от мисленето на подаръци, но ще следя темата за идеи.
Виж целия пост
# 4
поръчвала съм Лего от Амазон на добра цена, правят намаления в eMag.
иначе има магазин в olx намиращ се в Павлово на добри цени някои  Peace
Виж целия пост
# 5
За Легото чакаме намаленията в Комсед, поне досега винаги е имало или в Хиполенд, а стикита вече поръчахме от Алиекспрес. Нашите идеи също се изчерпаха, ще  мислим.
Виж целия пост
# 6
А какви стикита поръчвате, тези дето ги даваха в ЛИДЛ ли или други и как точно виждате какво ще ви пратят.Ние миналата година ги събрахме всичките заедно с играта, сега ни остават още 9 и играта имаме, но ако има някакви други бих взела, защото на детето му харесват.
Виж целия пост
# 7
Аз мислех от Алиекспрес да поръчам, но се отказах, ще ги търся другаде. Не съм запозната иначе много с тях, не пазаруваме от Лидл, а са ни подарък нашите, а детето много ги хареса.
Виж целия пост
# 8
Аз търся мики маус,говорещ и ходещ,но да не е плюшен ooooh!.По детските магазини има само плюшени.
Виж целия пост
# 9
Записвам се за идеи  Peace
Виж целия пост
# 10
и ние чакаме списъка от подаръци но май ще е дълъг...
Виж целия пост
# 11
https://www.facebook.com/pletiva.za.deca/photos/a.24216978596457 … 566707132/?type=3
Виж целия пост
# 12

страхотни неща прави тази жена-идеални за подарък
Виж целия пост
# 13
А какви стикита поръчвате
Има различни, например:
http://www.aliexpress.com/item/50pcs-lot-Action-Toy-Figures-Stik … _2_1_5_4,201409_5
Виж целия пост
# 14
Аз имам поръчка да предам  Wink на дядо Коледа,че искат Барби самолет и извънземни в гардероба.Идеи? Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия