Коледни подаръци 2015

  • 146 821
  • 1 381
# 1 260
Да ми предложите идея за подарък на 10 годишно момченце аутист.Ако го оставиш цял ден ще стои пред компютъра ,нищо друго не го вълнува. Sad
Вземи някаква дреха. За детето трудно ще уцелиш, даже може да е опасен подаръка. Може и някакъв ваучер за пазаруване в магазин, който майката да използва по предназначение.

За бащите- не знам защо шал, шапка  и прочие да не са подходящи...не са деца все пак. Иначе ако в семейството ви традиционно се подаряват големи неща и на възрастните е друг въпрос...в Лидл имаше кутии за часовниции всякакви други щуротии, които не бих погледнала, ама на, за подарък явно стават..но например снощи мъжът ми си закупи уж за рождения ден някакъв хеликоптер със зарядни батерии и не знам си какви функцици  Crazy и беше супер щастлив.
Виж целия пост
# 1 261
Здравейте
моля за помощ относно коледен подарък за баща ми. От няколко дни мисля и не мога да се сетя за достатъчно оригинален подарък. Работата му е такава, а и не носи часовници, както и каквито и да било пръстени, верижки, гривни и т.н. От спорт също не се интересува, негова страст са колите. Мислех си да потърся някакъв макет на негова любима марка и модел кола, но къде мога да намеря такава  Thinking Отворена съм и за други идеи  Blush
на ъгъла на ул.Шишман и Венелин има една книжарница ..... коя ли беше  doh ... та в нея има една книга за историята на Ферари - от създаването до сега - модели... подробности..... Даже беше и супер намалена - от порядъка на 10-20 лв нещо беше
Виж целия пост
# 1 262
Книгата за Ферари я видях в книжарница Хеликон.Беше намалена от 40-50лв на 15 лв.
Виж целия пост
# 1 263
Здравейте
моля за помощ относно коледен подарък за баща ми. От няколко дни мисля и не мога да се сетя за достатъчно оригинален подарък. Работата му е такава, а и не носи часовници, както и каквито и да било пръстени, верижки, гривни и т.н. От спорт също не се интересува, негова страст са колите. Мислех си да потърся някакъв макет на негова любима марка и модел кола, но къде мога да намеря такава  Thinking Отворена съм и за други идеи  Blush
а каква е колата?
Ауди А8 е колата  Laughing Любимата му марка е(харесва също и Мазерати, та ако не намеря Ауди това ми е другия вариант). Благодаря на всички за идеите  Hug Ще се разровя още малко и ще видя какво да е, доста е сложно понеже както казах не носи часовници, шалове и шапки - също не носи. Има по - нестандартен стил и се чудя дали да не е нещо свързано с това(обича колите му също да са нестандартни, персонализирани и различни и затова ги боядисва - в ярко оранжево, зелено, така че да няма друга такава в града Laughing) ама да намеря кола в такъв цвят е абсурдно та още не знам  newsm78
Виж целия пост
# 1 264
Момичета, срещали ли сте някъде тематични (Коледни) кутии за подаръци, с по-големи размери? Нещо като на снимката по-долу. В "Джъмбо" няма нищо подобно, поне аз не видях. Rolling Eyes


В Бриколаж видях миналата седмица.
Виж целия пост
# 1 265
Благодаря ви! Hug
Виж целия пост
# 1 266
Някой купувал ли е тази умна писалка? Ок ли е за 5г дете?
Виж целия пост
# 1 267
Някой купувал ли е тази умна писалка? Ок ли е за 5г дете?

Да, за 5-годишно е ОК
Виж целия пост
# 1 268
 bouquet Много благодаря!
Виж целия пост
# 1 269
Здравейте, някакви мнения за
http://rayatoys.com/%D0%97%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D … %D0%B8%D1%8F-9543
за 5-годишно?
Виж целия пост
# 1 270
Умната писалка у дома беше радост за два дни. На 5 годинки беше, когато я получи.
Виж целия пост
# 1 271
Умната писалка у дома беше радост за два дни. На 5 годинки беше, когато я получи.
Те у дома повечето играчки са така. Взех я вече...
Сега търся образователна или занимателна книжка за момче в първи клас
Виж целия пост
# 1 272
http://www.soft-press.com/book/1059/ Нещо от този вид?
Виж целия пост
# 1 273

Супер. Точно и ние правихме картички, трябват ми за двете госпожи, леля и сестра. Защото в момента сме в отделна сграда, самостоятелно и са 4-те само. Някой, ако има поетични заложи, може ли да се включи с още предложения. Simple Smile


Дядо Коледа Ви носи
здраве, щастие, късмет,
а пък Вие на децата
дайте им игри безчет.
Весела Коледа!
И това ми хрумна, ако върши работа.


 



[/quote]

Записвам и довечера разпечатвам. Благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 1 274


Записвам и довечера разпечатвам. Благодаря много   bouquet
[/quote]

Дано не се разсърдят другите, малко оспамихме темата, ама ей сега още едно ми хрумна:

Пълен чувал с изненади-
здраве, късмет, берекет.
После цяла година награди,
детски усмивки безчет!
 Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия