Коледни подаръци 2015

  • 146 821
  • 1 381
# 1 350
А аз да питам за караокето, може ли ние да си набавим песни, основно бг и да се ползва с тях? Че от миналата година му се точа.
Виж целия пост
# 1 351
А аз да питам за караокето, може ли ние да си набавим песни, основно бг и да се ползва с тях? Че от миналата година му се точа.
Защо ли имам спомен, че ти го беше взимала миналата година, после нещо писа, че си го искала за двора, пък не знам какво и го върна.... Може и да греша, де.
Скоро пък в един от магазините случайно видях оставено филе от сьомга върху бирите и казах на охраната, че беше наблизо.... Та, после се чудим защо има развалено месо в срок... Ние сме си виновни, някой клиент се е отказал и го е оставил там.
Виж целия пост
# 1 352
И аз с въпрос но за опаковане на подаръците
http://www.hippoland.net/disney-frozen-komplekt-za-ocvetjavane-16026  това е единия подарък на каката плюс този http://www.hippoland.net/clementoni-p-zel-glitter-frozen-queen-o … he-north-mountain пъзел.
Пъзела е опакован вече .Чудя се да опаковам ли комплекта дизайнерския защото картона му е като чантичка и е много хубаво и така.
Виж целия пост
# 1 353
Аз бих го опаковала.
Виж целия пост
# 1 354
Опаковам всичко - борбата с опаковките е част от веселбата на Коледа:)
Виж целия пост
# 1 355
А аз да питам за караокето, може ли ние да си набавим песни, основно бг и да се ползва с тях? Че от миналата година му се точа.
На мен един колега туку що ми донесе неговото караоке да го пробвам.
Обяснението му е следното. Ако искаш да пуснеш музика ,която да се чува заедно с това, което се пее в микрофоните врътката е следната. Примерно компютъра ти е източник, от изхода за слушалките за него връзваш към входа на черната кутия на караокето. После от изхода на караокето на кутията, трябва да вържеш към нещо което може да плейва музика, уредба или каквото друго имаш под ръка. И вече си включваш микрофоните , които също се явяват вход за кутията на караокето и те заедно с компа, който също е вход, но с избраната музика накрая се чуват заедно от у-вото което ползваш за плейване на музиката.
Виж целия пост
# 1 356
Ох искам да изненадам мъжът с някакъв подарък ама съм много замотана. Взех му парфюма любимият, днес ще ходя да го освобождавам от митница, ама искам нещо по-различно от всяка година, щеше ми се да му купя часовник, той обича. Може ли да ми предложите някой хубавичък, спортно-елегантен да не е повече от 400лв  newsm78 newsm78 Последно му купих един от безмитната като летях  до Лондон имаше мн хубави в техните списания, ама сега като трябва да ходя да избирам по магазините.......пък нищо не разбирам, само по картинките и вида ги харесвам  Joy Joy
Виж целия пост
# 1 357
Вкъщи сме пристрастни към Фосил и Касио. Спокойно се побираш в тази сума!
Виж целия пост
# 1 358
А аз да питам за караокето, може ли ние да си набавим песни, основно бг и да се ползва с тях? Че от миналата година му се точа.
Защо ли имам спомен, че ти го беше взимала миналата година, после нещо писа, че си го искала за двора, пък не знам какво и го върна.... Може и да греша, де.

Да, търсих го, че не можахме да го купим, но така и не намерихме.

Сега съм си поръчала на Дядо Коледа, ама дали е успял да го вземе, не знам. Simple Smile Simple Smile
Искаме към ТВ-то да го включваме, не знам точно как и дали е възможно, и там да се четат надписите? Ще разбера утре вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 1 359
Много сложно ми се видя обяснението за това караоке. Ние имаме play station с игра караоке, купуваме си песните и вс. ни е свързано с ТВ и уредба. Само микрофон още не сме взели, но пак си го играем.
Виж целия пост
# 1 360
Ох искам да изненадам мъжът с някакъв подарък ама съм много замотана. Взех му парфюма любимият, днес ще ходя да го освобождавам от митница, ама искам нещо по-различно от всяка година, щеше ми се да му купя часовник, той обича. Може ли да ми предложите някой хубавичък, спортно-елегантен да не е повече от 400лв  newsm78 newsm78 Последно му купих един от безмитната като летях  до Лондон имаше мн хубави в техните списания, ама сега като трябва да ходя да избирам по магазините.......пък нищо не разбирам, само по картинките и вида ги харесвам  Joy Joy
В мола в Изгрев, на първия етаж, точно срещу Subway има хубави часовници Peace
Виж целия пост
# 1 361
Anichka1987, не успях да стигна до джъмбо днес и не мога да кажа дали има куб. Много съжалявам и се надявам вече да сте си намерили от някъде! Ако все още усилено търсите, може да се обадите по телефона, може и да ви дадат инфо.

Вчера ми донесоха и основните подаръци за дъщерята. Били са в доставчика 2 седмици и едва успяха да ги намерят, колко нерви изхабих! Като ги погледнах обаче си заслужават и даже леко завиждам на детето  Mr. Green
Тази вечер ще опаковам, взела съм семпла хартия, панделки няма да и отиват. Имам бели лепенки, ще напиша имената. Една идея- пиша имената по етикетите с някакви такива шрифтове, изглеждам ми по-магично.

Виж целия пост
# 1 362
  smile3514 smile3514 smile3514 DJUMBO работи ли на Коледаа ????  smile3514 smile3514 smile3514
Виж целия пост
# 1 363
  smile3514 smile3514 smile3514 DJUMBO работи ли на Коледаа ????  smile3514 smile3514 smile3514

тук ще намерите контактите на магазините, звъннете и попитайте.
Виж целия пост
# 1 364
Сега и аз да помоля за помощ за идея за подарък за момче на 17 г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия