Мама Ививка от щастие грее,че в ръцете си вече Борис люлее!Бъдещи мами над 35

  • 25 675
  • 739
# 285
Танзу, моите най-искрени съболезнования.
Виж целия пост
# 286
Танзу, да почива в мир майчето ти и приеми и моите съболезнования Hug

Илейн, да е жива и здрава баба ти и дълго да е с вас и на правнуче да се радва

Рейнбоу, да е все така успешно съжителството и да премине в нещо повече, ако го желаете...бавно и полека...на малки стъпки Hug

Кали, много е сладък "нещотърсача" както го нарече дарето...а ТМ си личи че от вътре му идва да се оправя с деца...

Жане, ММ от сега е казал, че с памперси няма да се занимава, че е много гнуслив, че след него съм щяла да къпя не само на.кано, но и оповръщано бебе Mr. Green Joy

Ние днес ходихме до Интер Експо Център на Изложението на автомобили, понеже ММ е луд фен на Субару и искаше да си начеше крастата, защото скоро няма да можем да си позволим нова кола, каквато и да е  Mr. Green а там седяхме, тествахме...супер беше...

Виж целия пост
# 287
Танзу, моите съболезнования за майка ти. Прегръщам те много  Hug

Манди, пожелавам ти хем да можете да си купите такава кола, хем и дечицата си да возите в нея Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Манди, беше огромна опашката. Ние я видяхме от колата. Ама ТМ може да ходи да се прави на клиент в автомобилния салон. Ние така ходихме ММ да кара послесната октавия.
Ама ако му вземеш такава кола, дали ще почне да кара с кеф или пак ще мърмори?
Виж целия пост
# 289
Танзу, моите съболезнования  Hug
Виж целия пост
# 290
Танзу, много съжалявам, ужасно е. Дано Господ овъзмеди донякъде скоро загубата с дечица  Hug Hug

Аз продължавам да търся място за 2-дневно бягство. Не знам защо, но най-далечните места - Банско, Пампорово, Боровец и т.н. са пълни с много евтини оферти - нощувка със закуска и вечеря за 50лв. примерно. А тези, близките, в Балкана - само нощувката е над 70.
Виж целия пост
# 291
Даре, опашката може да беше дълга, но не се чака много....доста експедитивни бяха в продаването на билети....и ние мислехме да ходим в Субару да се правим на клиенти, за да направи едно кръгче, ама няма да ни се вържат лесно  Joy Иначе, ако кара такава кола - ще е с желание със сигурност....иска му се новичко, ама....засега няма....след време се надявам да има

Илейн, благодаря за пожеланието, дано се осъществи скоро, че и на нас много ни се иска

Перу, аз около Габрово съм ходила само на Узана и то беше в хижа, та не мога да се включа с адекватно предложение, а с Банско и т.н. цените са по-ниски най-вероятно, защото са прекалено много и конкуренцията е голяма
Виж целия пост
# 292
Перу пък и ти като си сметнеш пътя и няма да ти излезе по евтино 50 от 70 лв.
Виж целия пост
# 293
Танзу, Бог да прости майчицата ти! Прегръщам те от много далече! Hug


Ели, да е жива и здрава твоята баба, да дочака правнуче! bouquet

Мария, много си красива! Видях те и аз на снимките и малкия също! Поста ти за решението, което си взела за корекцията ме изпълни! Много хубаво пишеш! bouquet

Уанче, утре стискам палци! Hug
 
Кали, чудесни сте с ТМ и малкия юнак!

Перу, дано да намерите и да забегнете, пък макар и за 2 дни! Ето това открих аз   http://pochivka.bg/o-18891-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D0%BD%D0%B0 … D0%B0%D0%BD%D0%B0
Виж целия пост
# 294
Перу, ако не искате да има много хора елате в Ловеч- всички са по селата в почивните дни hahaha виж Тинковата къща или семеен хотел Вароша на тихо място до реката.На близо е Старо Стефаново - там Дедовите къщи ама не съм ходила и не знам колко навлеци има  Mr. GreenПровери и Костенковци.
Виж целия пост
# 295
Танзу,моите съболезнования. Дано има някой покрай теб ,който да не ти позволи да потънеш в мъката си.     Hug
Виж целия пост
# 296
Манди, заради конкуренцията е. Има нощувка, закуска, вечеря и СПА даже по 30-40лв.
Уанче, то 70, ама само за спането.
Ние ходехме в Паздерите /до Априлци/ в едни къщички - топли, уютни, с огромен мек матрак, сами в къщичката - за 100лв 2 дни, закуска и вечеря. Но сега я няма още офертата.
Нещо май се ориентирам към Трявна.
Нещо не ми се дават много пари за такива неща, не съм свикнала, предпочитам да купя нещо за къщата. Ако бях в апартамент - да. Така и правехме, ама сега ...
Виж целия пост
# 297
Танзу, не знам какво да ти кажа... Прегръщам те силно...

А тези, близките, в Балкана - само нощувката е над 70.
Shocked Това на човек ли? Перу,ти какви оферти гледаш? В Боженци мисля че се въртяха около 30 - 35 на човек... Скоро не сме ходили, ама...
Виж целия пост
# 298
Танзу , моите съболезнования, лека и пръст на майка ти.
Събра се в раковината си, за да изживееш мъката си. Бъди силна, живота продължава з теб!

Даре и аз това исках да кажа, вместо да тъсиш назаем си спретни една-две бройки нещотърсачи, обаче да те предупредя - намират баш когато не трябва Simple SmileSimple SmileSimple Smile.
Виж целия пост
# 299
Мира Wink живи и здрави да са всички нещотърсачи!
Перу, виж на Узана хижа Хлебна. В ресторанта хранят обилно за прилични пари. Базата е ремонтирана. Другото място там е Балканци. Имай предвид, че на Узана вече ще е много, много студено! През август спахме нощем с одеала.
Трявна - спахме в 4 сезона. Цената на нощувката не отговаря на качеството на стаята.
Боженци - няма да можете с количката и един тегел да направите - то камо кълдаръм (и как се пише сега тазш дума?)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия