Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви теми се обсъждат във форума?
Какви са обичайните пожелания за бебе на име Борис?
Какви са обичайните поздрави за здраве на участниците във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви теми се обсъждат във форума?
-
Какви са обичайните пожелания за бебе на име Борис?
-
Какви са обичайните поздрави за здраве на участниците във форума?
-
Какво означава „втикясала“?
-
Какво мога да приготвя с гъби, царевица, зеле, чушки, домати, кашкавал и картофи?



За второ ли опитвате?
После нещата стават мн по-сложни. За да добиеш бегла представа,ще ти кажа че детето ни е на 1г9м и баща му още не го е приспивал(вече сигурно ще може ако го оставя,понеже от месеци заспива сам,но така и не съм намерила случай да го пробвам)!
Дано всичко е наред с Борис , кърменето - ако се получи , ако не здраве 


Няма нужда от допълнително обучение.
Явно няма да стане по лесния н-н...Мислих да не се занимавам,ама явно няма н-н. 
