♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
# 30
Славе, нямам ядове с форума  Peace


Тъпанарът как я награби  ooooh!  Щях да ослепея  Mr. Green




Какъв вакуум само има между двамата hahaha, ще и изсмуче силиконя от горната джука ooooh!


Дефото я мятат по дуварите, Аиша я губят из бахчите, в какви мъже са се влюбили
Виж целия пост
# 31
Емс съгласна съм с теб. Hug Hug Hug
Но Из ми е странна от към поведение не и вярвам.Не се е върнала точно заради Йомер или по-точно не остана заради това.Има друго нещо не е това.Това,че каза на Йомер,че и трябвало 1 месец той да се върнел при нея или нещо от сорта хич не ми се вярва.
А за Синан го казах,че той винаги е бил в сянката на Йомер.
Галя, Из със сигурност играе подмолно... не съм сигурна обаче,
че тя ще е някаква пречка между Дефо и Йомер... друг е въпросът,
че Дефо много ревнува от Из   newsm78
Ще изгледам и втората част, че там разбирам Яса е станала добра, а Йомер е
станал много активен  Thinking

И Сердар надуши за парите... май само Йомер не знае, че има нещо гнило което стои между тях newsm78
Ех Дефо, точно на таз пача Нера ли реши да помагаш  newsm78
Виж целия пост
# 32
Дефото я мятат по дуварите, Аиша я губят из бахчите, в какви мъже са се влюбили
Право в целта hahaha hahaha hahaha 


И нещо за добър тонус  Crazy

Без милост

Виж целия пост
# 33
Хелоу,отивам да ви чета,че сте дръпнали много от вчера...
Виж целия пост
# 34
Напомям на ПатронЯ, че напоследък основно пиянства и е зарязал сутрешната физзарядка,
а феновете се кипрят като него, по липсата на татус се усетих..




Дафа и Айш, ако знаеха с какви психопати се хващат щяха сами да си сложат въжето, завалийките.
Виж целия пост
# 35
Здравейте момичета,

Неж Благодаря за новата тема.
Благодаря и на всички които превеждат в ефир и след него.
Благодаря на всички които пишете и толкова ме забавлявате (това малко като предизборна реч... newsm47

Мога с чиста съвест да кажа, че 17 серия на АШК-а, вече я научих на изуст (особено финалната сцена)
Мисля, че изрязването на целувката е някаква дълбока конспирация, както и неизлъчената сцена от фрагмана, но все още доразвивам тази идея...

Имам едно предложение относно оформлението на темата, породено от моята невежест.
Ако не е затруднение да бъдат добавени линкове към официалните профили на актьорите в социалните мрежи.
Аз май до момента не съм наясно кой е фб профила на Елчин, на скоро бях питала и за този на Баръш.
Може и други рядко срещани като мен да се намират, за които това ще е полезно.

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 36
Здравейте, момичета!
Изгледах първата серия на КС, започна интересно, много действие, трябваше да се натрупат фактите за да започнат интригите... Дано да не греша, но си мисля, че ще е доста тежък този сериал... Напомня ми на Млечния път с Йозджан Дениз ....
Виж целия пост
# 37
Нели, за липсващата сцена от стария фрагман, писахме в предната тема.Член от екипа е постнал, че ще ни се изясни в 18-ти епизод.
Пълната версия на целувката вероятно е съкратена , заради атаките на феновете към половинките на Елчин и Баръш, но пусната в сайта на телевизията, така, че няма конспирация.Спокойствието на актьорите е много важно за добрия сет, особено на сериал, който държи такъв рейтинг.
Специално профилът на Елчин се открива много лесно навсякъде.Ако Нежи е ок, може да ги добави, когато се пуска нова тема,
Виж целия пост
# 38
Младежът вчера имаше снимка с Баръш ,сега с други от екипа





А може и в следващите епизоди целувката да се покаже като видение на Йомер. Той и без друго е вече зомбиран -навсякъде когато Дафа е пред него, освен да я награби друго не си представя

Виж целия пост
# 39
Абе тоя фен всеки ден се снима с актьори, по сетовете ли спи не знам Simple Smile) Голям манЯк е  Mr. Green

И един Ибо на залез  Heart Eyes
Виж целия пост
# 40
Нели, за липсващата сцена от стария фрагман, писахме в предната тема.Член от екипа е постнал, че ще ни се изясни в 18-ти епизод.
Пълната версия на целувката вероятно е съкратена , заради атаките на феновете към половинките на Елчин и Баръш, но пусната в сайта на телевизията, така, че няма конспирация.Спокойствието на актьорите е много важно за добрия сет, особено на сериал, който държи такъв рейтинг.
Специално профилът на Елчин се открива много лесно навсякъде.Ако Нежи е ок, може да ги добави, когато се пуска нова тема,

 Гор, Всичко съм прочела, конспирацията според мен е в самия сценарий.Някой ще си спомни нещо което се е случило, но не е излъчено (например Йомер изпрати Из след целувката, ама не дадоха какво прави след това..но да кажем, че това е голямо насосване от моя страна.)
Съгласна съм и за причините за изрязването, но ми се струва нелогично да ги махат от серията и веднага след това да ги публикуват.
Виж целия пост
# 41
В целият епизод имаше напрежение между Йомер и Дефне.
Йомер най-накрая вече не издържа и залепи Дефне на стената.Макар и в пияно състояние нея целуна макар,че можеше.И от цялата работа не разбрах защо иска да остане при него вечерта като той е пиян.А пък да мачкат чаршафите Дефо няма да даде.Само дано помни на другият ден какво е станало вечерта. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 42
Привет !


Неж за новата вила .



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички .
Виж целия пост
# 43
В целият епизод имаше напрежение между Йомер и Дефне.
Йомер най-накрая вече не издържа и залепи Дефне на стената.Макар и в пияно състояние нея целуна макар,че можеше.И от цялата работа не разбрах защо иска да остане при него вечерта като той е пиян.А пък да мачкат чаршафите Дефо няма да даде.Само дано помни на другият ден какво е станало вечерта. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Само много ми е интересно как Деф ще се измъкне, ЩоТо в тяа Фатка до дуваря, галиба ни са мърда!
Освен, ако Йо не припадне връз нея..............
Виж целия пост
# 44
Няма измъкване от дувара.Дефне ще получи страх вече от тез дувари. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия