♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 913
  • 736
# 45
Нежи, не забравяй че Ягодите са гаджета могат да се целуват и да се севиоурумват колкото си искат.
Виж целия пост
# 46
И от цялата работа не разбрах защо иска да остане при него вечерта като той е пиян.

Еее, все едно не го знаеш нашия  Mr. Green, той като я види бясна и почва - гитме, кал бу гедже/ бу гедже бурда кал.
Пиян, трезвен, знае я като изпуши какво става - крясъци, хвърчащи чаш и т.н..Друг е въпросът, че му стана ясно, че нейното битти не е заради липса на чувства, това му трябваше.И както беше изтощен от емоции, нерви и фиркане и тва му трябваше за финал.




Нежи, не забравяй че Ягодите са гаджета могат да се целуват и да се севиоурумват колкото си искат.

hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 47
Обаче с явяването на солетата пиис Из и ПатронЯ се пропи,
 да заминава да си курира в Марсилия.
Виж целия пост
# 48
Предният път като отиде Дефне у Йомер чупи чаши,после отиде на проверка на къщата и сега напражение викане единият битти и така Дефнето се озовава залепена за дувара. Crazy Crazy Crazy Mr. Green Heart Eyes
Предлагам на Патрона да си започне сутрешното спортуване,че с това пиене няма да се разберем. Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 49
Мисля си,че след като дървото публично се обясни на Айш и орезили Елифата, хемен да спряга пътъци и с 300 в час да се изнесе от Стамбуля Mr. Green Оная кифла ще го побърка-очаквайте Отмъщението  Laughing
Ама хак да му е Mr. Green
Виж целия пост
# 50
какво пиене,човека е на сокове Mr. Green





Елифа тепърва ще се вихри,нейната злоба е необятна

Виж целия пост
# 51
какво пиене,човека е на сокове Mr. Green







Ще му изстискам соковете аз на него, ама ай да изкара сериала първо  Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Тъй, вариантите са два.
1. Йомер повръща в банята, Дафа му държи главата и после с триста зора го довлича до леглото.Той вече е изпаднал в алкохолен дилириум и тя се изнизва по терлици от страх да не би да и посегне да я мята пак по дуварите, че вече е синя и баба Тюркян  ще пита ''Кой мари, та посини че си кат хапана и щипана булка по гърба''
2. След страстния целуфан подпряни на дувара, тия сплели ръце и крака като змии през зимата се озовават в спалнята. Дафина усетила хладината на сатена се осиферва вцепенена и му вика ''Дур, червена пандела ще ми трябва'' той се поспира, поглежда я с влажен като на тукущо издоена крава поглед и след минута вече спи като заклан. hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 53
Тъй, вариантите са два.
1. Йомер повръща в банята, Дафа му държи главата и после с триста зора го довлича до леглото.Той вече е изпаднал в алкохолен дилириум и тя се изнизва по терлици от страх да не би да и посегне да я мята пак по дуварите, че вече е синя и баба Тюркян  ще пита ''Кой мари, та посини че си кат хапана и щипана булка по гърба''
2. След страстния целуфан подпряни на дувара, тия сплели ръце и крака като змии през зимата се озовават в спалнята. Дафина усетила хладината на сатена се осиферва вцепенена и му вика ''Дур, червена пандела ще ми трябва'' той се поспира, поглежда я с влажен като на тукущо издоена крава поглед и след минута вече спи като заклан. hahaha Joy hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Пак с бруталната клавиатура сииии  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 54
"Без милост"




На патрона мави много му отива.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 55
Ох бе, ох бе  Heart Eyes Heart Eyes
Лаве обичам твоите порции, нали знаеш  Hug Hug
Виж целия пост
# 56
Благодаря за новата тема bouquet bouquet bouquet
Обаче Аиш не е глупава, а мисли за здравето си Naughty Laughing

Прегърнете дърво – съветват учени

и малко да се подсладите Wink Crazy





Виж целия пост
# 57
Ох бе, ох бе  Heart Eyes Heart Eyes
Лаве обичам твоите порции, нали знаеш  Hug Hug

Гор   Hug билиорум,  билиорум

И неустоимата Йомерова усмивка  Heart Eyes



Airra  Hug Heart Eyes много сладка баклава си ни сервирала .  bouquet
Виж целия пост
# 58
По повод на целуфаните за закуска на Баръш и Люспата ми прави впечатление, че Елчин и Юнус не демонстрират нищо, нямат нужда да доказват нищо, не се навират в ничии очи толкова често..и някакси ми се струва, че това поведение показва наистина зрялост и увереност в партньора.
Виж целия пост
# 59
Здравейте, мили момичета и тук таме - момче (Марти)! wavey

Благодаря от сърце за неповторимата тема (защото всяка тема е
неповторима и уникална)!




Аз предлагам да се съберат Гюпсата и приятеля на Елчин, че са си лика-прилика..
И да оставят нашия тандем на мира да се натиска по дуварите..Амма-ха! smile3513 smile3508
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия