♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
# 555
Аз да кажа,че предпочитам Баръш да ме залепи за стената не му искам обувките... Whistling Crazy
Виж целия пост
# 556
Kara Sevda 2.Bölüm


https://www.youtube.com/watch?v=Sc3gYGip8pA
Виж целия пост
# 557
Чудесно филмче и страхотна игра на Неслихан и Бурак smile3521 smile3525 Тези двамата Неслихан и Бурак ще избият рибата... smile3534
Виж целия пост
# 558
Кемал е заличил татуировката си.
Виж целия пост
# 559
Ванче безценна си нямам думи  smile3525  bouquet bouquet шимди качтъм да гледам Simple Smile
Виж целия пост
# 560


Виж целия пост
# 561
Гори  Hug Лаве  Hug благодаря за превода в ефир, джанъм!  bouquet bouquet
Много ми хареса серията, става все по-интересно! А бащата на Нихан все още въздиша по Лейля  ooooh! Той затова не даваше дъщеря си на Емир ... толкова е нещастна милата, както явно и той с тази охтика жена му  ooooh!Ама я жертваха заради брат и ... много ми беше мъчно за нея през цялото време. За Кемал също ... А актьора, който играе Емир е перфектен, евала! И Бурак и Неслихан и всички играят супер.
Лека, момичета!  Hug Благодаря за компанията!  bouquet
Виж целия пост
# 562
Малко снимки и от мен..  Hug Hug Hug Hug

Статуса:





Ашка:



Молещия Патрон  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy



И една (не)послушна ръка..  hahaha hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 563
Виж целия пост
# 564
Ето нещо и от едно от момичетата Simple Smile
Превод - nepukistkata
Нихан и Кемал "Хиляда пъти умирам" Simple Smile



http://vbox7.com/play:78f7e6d4f1
Виж целия пост
# 565
Добро утро Hug Heart Eyes
Въпреки, че изгледах серията с много ставане и пропуснати сцени, сериалът
за мен е супер интересен... а главните определено дишат във врата на
Дефо и Йомерски като екранна двойка  Heart Eyes Не е за вярване, че е изпаднал толкова назад  newsm78
Каста на сериала е много добър  Thinking И тук ще има много мъка и рев  newsm78


Тя ръката на Баръшко постепенно ще изчезне и от рамото... дай боже Praynig... амин    Laughing

И една (не)послушна ръка..  hahaha hahaha hahaha hahaha




Баръш рекламира невероятни обувки... а тук позата и погледа са убийствени... Rolling Eyes
Тези обувки ги взимам... останалите ви ги давам  Laughing

Страхотни клипчета и снимки сте качили... много сте бързи  Hug Heart Eyes
Нямам търпение да излезе превода на Севдичката... тогава ще го коментирам...
имаше диалози, които ми се сториха интересни  newsm78
Отново да ви благодаря за превода, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 566
Здравейте, момичета!
Записвам се в темата ви. От трите филма засега гледам само Ашка. Споделяте интересни неща, с удоволствие ще ви чета.

И сега да ви питам нещо. Рових из две теми назад, ама не си намерих отговора. Аз не можах да гледам 17 епизод на Ашка в ефир, гледах го чак в неделя вечерта. Та въпросът ми към тези, които са го гледали онлайн, е Стар ТВ как излъчиха целувката фантазия на Йомер - в пълен или съкратен вариант? Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 567
Та въпросът ми към тези, които са го гледали онлайн, е Стар ТВ как излъчиха целувката фантазия на Йомер - в пълен или съкратен вариант? Благодаря предварително.

В съкратен вариант беше целувката, добре дошла  Wink

Добро утро в четвъртък на всичкиии  Hug
Харесва ми много КС, но честно казано Бурак е баш хубавецът и чаровникът в тази двойка, много са далече от химията на Дефо и Йо  в моите очи.Безспорно играта на Неслихан е на ниво, тя по принцип все такива роли има.
Виж целия пост
# 568
Гори, благодаря за приветствието и отговора! Явно официално все още не нажежават обстановката на макс!
Виж целия пост
# 569
Цитат
Аз да кажа,че предпочитам Баръш да ме залепи за стената не му искам обувките... Whistling Crazy


Добро утро красавици.  Hug  Галка мислим еднакво, може да си припкаме и по пантофки Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия