
Извинявам се, че така нахлувам в темата ви. Но искам да споделя нещо с вас. Пиша си с Гьонюл Докгьоз, едиторка на този сайт за турски сериали..
http://www.izleyiciplatformu.com/kara-sevda-2-bolum-ozeti/
От Ай Япъм я помолили да проучи мненията на зрителите от чужбина за Кара Севда.. Интересувало ги дали сериалът се е харесал в чужбина, дали имате някакви препоръки за по-нататъшното развитие на сценария.. Можете да напишете вашите коментари относно сериала под текста в горепосочения линк, същот така можете да напишете и вашите послания към актьори, продуценти, режисьори и сценаристи на сериала. Ако имате намерения да пишете, ще ви помоля да го направите тази вечер. Защото утре Гьонюл имала среща в Ай Япъмв и щяла да покаже коментарите ви. Можете да пишете на английски, български, турски и руски език..
Предварително ви благодаря






