Последният триместър иде вече и все по-тясно става на ЯНУАРСКОТО човече - Тема 9

  • 36 370
  • 768
# 570
Много ми е зле, кръвното ми е доста ниско, виждам едни бели точки. Пих кола, ядох сладко но нищо не помага. Отриха ми анемия, пия едни хапчета от които повръщам. как се справяе с ниско кръвно моето е 70 на 40
Виж целия пост
# 571
Много ми е зле, кръвното ми е доста ниско, виждам едни бели точки. Пих кола, ядох сладко но нищо не помага. Отриха ми анемия, пия едни хапчета от които повръщам. как се справяе с ниско кръвно моето е 70 на 40
Пий солен айран.
Виж целия пост
# 572
Много ми е зле, кръвното ми е доста ниско, виждам едни бели точки. Пих кола, ядох сладко но нищо не помага. Отриха ми анемия, пия едни хапчета от които повръщам. как се справяе с ниско кръвно моето е 70 на 40
Това с белите точки и на мен ми се е случвало Simple Smile Много странно усещане
Виж целия пост
# 573
Измери си пулса. Може да е прекалено нисък.
При сърцебиене не е ли ускорен пултът? или поне така го чувствам. Сега съм по - добре. Нямам апарат за кръвно, нито за кръвна захар. Канех се да си купя, ама то бременността мина така да се каже Simple Smile Няма да се давам на финала.
Виж целия пост
# 574
Кате, днес от 17 ли беше срещата в Гранд мол? Че съвсем ми се объркаха дните, откак мъжа ми си е тук Simple Smile
Виж целия пост
# 575
Кате, днес от 17 ли беше срещата в Гранд мол? Че съвсем ми се объркаха дните, откак мъжа ми си е тук Simple Smile
Да, аз писах малко по-рано. В 17 в Годзилата. Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Много ми е зле, кръвното ми е доста ниско, виждам едни бели точки. Пих кола, ядох сладко но нищо не помага. Отриха ми анемия, пия едни хапчета от които повръщам. как се справяе с ниско кръвно моето е 70 на 40
На мен ми помага солен айрян или някакъв компот. И аз по принцип съм с ниско кръвно,но сега през Б почнах да вдигам. Е днес например пак вдигнах. Много е неприятно и в двата случая. Tired
Виж целия пост
# 577
В годзилата има ли запазена маса? Как ще се познаем?
Виж целия пост
# 578
В годзилата има ли запазена маса? Как ще се познаем?
Ами по коремите... Simple Smile
Чудех се дали да правя резервация... Да взема да звънна... То в 5 следобед едва ли ще е фраш, ама за всеки случай...
Имаме резервация на мое име-Екатерина Нанчева за 17.00.
Виж целия пост
# 579
Толкова бременни накуп сигурно ще е плашещо Laughing Добре, че няма в градския транспорт да се качвате заедно, че си представям какъв смут ще настане /поне в София/.
Виж целия пост
# 580
Момичета от Варна, къде ходихте или ще ходите на фетална морфология? Как става записването при Балев, вярно ли е, че само на место?Какво мислите за М.Яков и Кеновска? Препоръчайте специалист?
Виж целия пост
# 581
Момичета от Варна, къде ходихте или ще ходите на фетална морфология? Как става записването при Балев, вярно ли е, че само на место?Какво мислите за М.Яков и Кеновска? Препоръчайте специалист?

За Балев записването става само  в петък и е за другата седмица. Има около 28 часа т.е толкова хора могат да минат в дадена седмица. В петък се отива по отрано. Например аз отидох в 7.10 и бях 11-та. Имаше момичета които са дошли  от 6. 00

Хубава среща си направихме с Варненките). Сега отново имам стимул да  се включа във Фейсбук групата и отново написах на това момиче Plamena Petkova. Дали не бъркам човека към  който пиша за включване в групата??
Виж целия пост
# 582
Люлия, Пламито е човекът Simple Smile))
Виж целия пост
# 583
Привет момичета, много съм назад с темата, но смогнах да ви изчета. Щото искам да знам кой как е  Hug.
Варненки, чакаме си снимките във фейса, пък дано да вземем пример от вас, че пловдивчанки все сме най несериозни  Sunglasses
Аз работя и тази седмица последно и от 16 съм болна. Мойта Аг ще ме вземе за малко в болницата, тъкмо ще ми пуснат отново изследвания, и най вече микробиологията, че от 3м насам нямам. Тя каза, че това ще ми е и  изследването за болницата после за раждането, пада се да почвам 8м.
Толкоз от мен, че утре как се става в 6  Whistling Скоро ще стана по-редовна. Спорна седмица и дано да няма болни  Hug
Виж целия пост
# 584
Много вяло усещам беба вчера и днес. Дано се активизира днес.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия