Последният триместър иде вече и все по-тясно става на ЯНУАРСКОТО човече - Тема 9

  • 36 369
  • 768
# 765
Ти къде се следиш и ФМ къде ги правиш?
Не е ли време за нова тема
Виж целия пост
# 766
В Щерев и фм там правих
Виж целия пост
# 767
 6mati добре дошла  bouquet
Така, имай предвид, че всички АГ-та, които се занимават с репродуктивни проблеми, се презастраховат.
Аз ходих на гинеколог при Иво Тодоров. Ами в момента, в който забременях искаше да пия прогестерон, без никога да съм имала проблеми или индикация за проблеми със задържането на плода.
Е смених го, не е моя подход това, иначе като гинеколог е разкошен!

Според мен, самите лекарите там се презастраховат и са прекалено внимателни, тъй като в повечето случай се занимават с дълго чакани и проблемни бременности, съответно не бързат да си дават мнението и дори да не е сериозен проблем, те предпочитат да му обърнат по-сериозно внимание.

Чая от липа е позволен  Hug

Циндил, ние също сме с фото тапет на Мечо Пух и компания - този дето Мечо е легнал по гръб на Дисни, дали не си със същия?  Laughing Честно казано много бебешки тапети няма, останах леко разочарована. Ние се чудехме между този и един със Симба, но този беше по-светъл и дойде за 2-3 дни, докато другия щяхме да го чакаме един месец...
Виж целия пост
# 768
НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия