Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за количките Стокке и Кам?
Какви са мненията за количките Jane Muum и Maclaren?
Какви са мненията за количките Bugaboo Camelot и X-Landr?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за количките Стокке и Кам?
Във форума има мнения за количките Стокке и Кам. Някои потребители се възхищават на Стокке, но има и коментари, че не са удобни за бебетата. Относно CAMP, има положителни мнения за тяхната естетика, но също така отрицателни коментари относно комфорта на бебето. Важно е да се отбележи, че мненията са субективни и зависят от личните предпочитания и опит на отделните потребители.
-
Какви са мненията за количките Jane Muum и Maclaren?
Форумът включва мнения за количките Jane Muum и Maclaren. Потребителите споделят, че Jane Muum е много доволна от тази количка, но изразява опасения относно малкия кош за новородено. Относно Maclaren има коментари, че количката е удобна, лесно сгъваема и маневрена, като същевременно не се движи по време на движение. Важно е да се отбележи, че мненията са субективни и зависят от предпочитанията и опита на отделните потребители.
-
Какви са мненията за количките Bugaboo Camelot и X-Landr?
Форумът включва мнения за количките Bugaboo Camelot и X-Landr. Има споделени положителни мнения за Bugaboo Camelot, като се посочва, че е лека, маневрена и с голям багажник, но има затруднения с тесни тротоари. Относно X-Landr има коментари, че количката е много удобна и някои потребители я препоръчват. Важно е да се отбележи, че мненията са субективни и зависят от предпочитанията и опита на отделните потребители.
-
Какви са мненията за количките Retrus и Mammas & Papa?
-
Какви са мненията за пилатеса за бременни в студио "Естествени идеи" в София?
Около 25 седмица напълно безплатно можеш да се изследваш и за гестационнен диабет, но дано не ти се налага.
Успех и дано всичко е наред.
Принципно, нито хапвам колкото предната пребенност, нито пък ям всеки ден сладолед като преди

Ясно е, че яденето е определящо, но не се тъпча изобщо! Гледах, че сте обсъждали коренчетата - моят е като в 7-мия месец с първото бебе (19+6 съм)... 

. И понеже напълнях зверски много последните 3 години корема ми сега толкова много си личи все едно съм в 7-8 месец