Звездни компромати- 262 част

  • 76 583
  • 750
# 180
И на мен ми хареса Галена и на откриването на бутика и на снимката в инстаграм. На Николета елеко-роклята също ми допада и като за такова събитие е добре, не знам какво очакват някои в коментарите, които прочетох във фб.
От Цветелина Янева обаче не очаквах толкова ретро фолк вид с прическата на Луна  Tired - https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12049 … d&oe=56D1A3CA
Виж целия пост
# 181

От Цветелина Янева обаче не очаквах толкова ретро фолк вид с прическата на Луна  Tired - https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12049 … d&oe=56D1A3CA
На зърна и празен поглед го е докарала.
Виж целия пост
# 182
Андреа е нелепа и смешна с тази коса ooooh!
Виж целия пост
# 183
 Андреа е смешна със заучените си муцки, Николета поне се усмихва, Янева с тези зърна и ретро прическа-мне, Роси Иванова да си беше измила косата, не намерих нейна снимка в цял ръст, може да е добре надолу...
Виж целия пост
# 184
Янева наистина като Луна се е докарала  Joy

Да, Галена, наистина последните години изглежда супер. Видно е, че има някоя и друа корекция, но са в рамки, не е прекалено.

Да стигнеш от това

до това
https://instagram.com/p/9KEzZUkr2c/

си е един чудесен прогрес.

Андреа и на мен ми е смешна с муцките, цвета на косата и е свеж, но повече отива на тийнейджърка. Същото се отнася и за Алисия. Просто една жена към 30, в моите представи е малко по-сдържана, така да кажем. Ментови коси, дъкфейсове, някак не ми стоят добре на зряла жена
Виж целия пост
# 185
Джоли, Пит и дечица





Виж целия пост
# 186
Някой беше споменал, че Плейн бил качил снимка на Галена в инстаграма си, снимката е много готина, косата на Галена е  Heart Eyes Де да имах смелостта да се направя така
https://instagram.com/p/9KEzZUkr2c/?taken-by=philippplein78
Защо този Плейн е предпочел за реклама една чалга певица, а не "най-успешния български модел" и голям фен на марката НиЛо?
Виж целия пост
# 187
Някой беше споменал, че Плейн бил качил снимка на Галена в инстаграма си, снимката е много готина, косата на Галена е  Heart Eyes Де да имах смелостта да се направя така
https://instagram.com/p/9KEzZUkr2c/?taken-by=philippplein78
Защо този Плейн е предпочел за реклама една чалга певица, а не "най-успешния български модел" и голям фен на марката НиЛо?
Защото има очи и здрав разум, вероятно!
И защото ни чете!!!
Виж целия пост
# 188
 G&B, въпросът ми беше риторичен  Wink
Виж целия пост
# 189
В първи пост на всяка нова тема има изрична молба да слагате снимките в СПОЙЛЕР. Толкова ли е трудно?
Виж целия пост
# 190
 Blush Съжалявам, не знам как. Ще съм много благодарна ако някой ме светне.  Embarassed
Виж целия пост
# 191
От иконките горе на първия ред (този, който завършва с размерите на шрифта) избираш осмата (тази със задрасканотъо квадратче) и слагаш снимката между излезлия таг Peace.

Цитирай си в нов прозорец моя пост и ще видиш как трябва да изглежда Peace

Килиън Мърфи
Скрит текст:
Виж целия пост
# 192
Страхотно изглежда Галена.
Виж целия пост
# 193
Джеймс Макавой - моторист Simple Smile  Heart Eyes

Скрит текст:




Виж целия пост
# 194
Прогреса на Галена се нарича грим и фотошоп. На втората снимка лицето й изобщо не се вижда. Така или иначе не ми харесва - безлична е, като повечето от бранша всъщност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия