Звездни компромати- 262 част

  • 76 622
  • 750
# 240
Много ми харесва Кейт на снимките от Шотландия. На онези с китайския... премиер  newsm78 изглеждаше поне на 45,, но сега е чудесна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
да знаете кой е мъжът до Амал на снимката ...намирам прилика с Уентуърт Милър

Английски (бивш?) политик е, казва се Дейвид Милибанд. Peace
Виж целия пост
# 242

И аз така. Чудя се обаче, като има повече отрицателни мнение за нея, как така спечели Х фактора, че и я набутват за звезда  newsm78
Хората имат много къса памет. Така например явно са забравили, че в Х фактор на финала бяха Жана, Наско и едно грачещо момиче. Кой да спечели, ако не Жана?
Виж целия пост
# 243
 Не намирам Гага за грозна, напротив, интересна и далеч от кукленска хубост. Все още бродят смислени мъже по тоя свят, които не се хвърлят само на типажа Галена и Олесия.
Виж целия пост
# 244
Цитат
Хората имат много къса памет. Така например явно са забравили, че в Х фактор на финала бяха
Жана, Наско и едно грачещо момиче. Кой да спечели, ако не Жана?

Хората може и да имат, но аз много добре си спомням. Откровено предпочитах да спечели Наско. Артистичен, със силно сценично присъствие, определено притежава Х фактор. При работа със подходящият екип, би се получил много приятен продукт  Peace
Виж целия пост
# 245
Не намирам Гага за грозна, напротив, интересна и далеч от кукленска хубост. Все още бродят смислени мъже по тоя свят, които не се хвърлят само на типажа Галена и Олесия.
Да.  Peace Гага е интересна и нечовешки интелигентна жена. Силата й е в това, че може да бъде каквато пожелае - и на външен вид, и на сцената, вероятно и в живота.
Виж целия пост
# 246
Цитат
Хората имат много къса памет. Така например явно са забравили, че в Х фактор на финала бяха
Жана, Наско и едно грачещо момиче. Кой да спечели, ако не Жана?

Хората може и да имат, но аз много добре си спомням. Откровено предпочитах да спечели Наско. Артистичен, със силно сценично присъствие, определено притежава Х фактор. При работа със подходящият екип, би се получил много приятен продукт  Peace
Сценичното присъствие е сериозен фактор, безспорно. Наско е симпатяга, има харизма, но да рапираш прилично и да се харесваш на публиката не е достатъчно.
Точно тогава, точно на този финал, логично беше да спечели Жана. Не я харесвам, да кажа.
Виж целия пост
# 247
А чухте ли за конфликта между Адел и Сия за песента Alive?
Оказва се, че Адел започнала да плюе гущери задето Сия отказала да й продаде песента.
Отговора на Сия е, че текста е много личен и много държала да го остави за себе си.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 248
Как се казва мъжа на Гага?
Виж целия пост
# 249
Как се казва мъжа на Гага?
Тайлър Кини Blush
Виж целия пост
# 250
В първи пост на всяка нова тема има изрична молба да слагате снимките в СПОЙЛЕР. Толкова ли е трудно?

А каква е причината за това?
Не е заяждане или злонамерено питане, а просто да си изясня...
Виж целия пост
# 251
И аз се зачудих днес, предполагам, че е заради потребителите, които четат от телефона и вероятно зареждането на страницата е доста тегаво, когато има доста снимки.
Виж целия пост
# 252
Ммммммммм, чета на телефона предимно, в последно време, и смятам, че е много неудобно...няколко клика за една снимка, в следващия пост - отново и т.н.
Виж целия пост
# 253
А каква е причината за това?
За да може всеки да си прецени какво иска да види и какво не.  Peace
Виж целия пост
# 254
Емилия Кларк е рожденичка днес
https://instagram.com/p/9L0uanLb2P/?taken-by=gameofthronesnotofficial
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия