Звездни компромати- 262 част

  • 76 620
  • 750
# 225
Този по-младия и по-високия доста повече и приля̀га от Клуни....
+1 Peace
А и що е нужно да слага такива токове,та да стърчи над него Thinking
Виж целия пост
# 226
Този по-младия и по-високия доста повече и приля̀га от Клуни....
+1 Peace
А и що е нужно да слага такива токове,та да стърчи над него Thinking
Защото има хубави обувки и крака  Laughing .
Виж целия пост
# 227
Момичета, моля ви, не е нужно да се убеждаваме в каквото и да е, въпрос на предпочитания, вкус и т.н. Peace
Ето ви и новата песен на Жана Бергендорф, на мен ми харесва и това Laughing

Виж целия пост
# 228
"Когато придружи годеника си Тейлър Кини по червения килим за представянето на неговия филм Лейди Гага изглеждаше лудо влюбена."
Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 229
Тоя пич за пари ли е с нея Rolling Eyes Любов ли е...?
Виж целия пост
# 230
Тоя пич за пари ли е с нея Rolling Eyes Любов ли е...?
Аз приемам Гага като сценичен образ, прибира се вкъщи съблича униформата и си е нормална жена. Харесвам ги като двойка. Пък и последно време ми се струва по-обуздана (нормална.)
Виж целия пост
# 231
Айде само фенките ѝ да не ме нападат  Wink

Много МИ е анти, Ж.Бергердорф ...има много нечистоплътен вид  и много отрицателно излъчване .

За гласа и като певица , еми посредственна е .. На това му викам аз 'ДЕРЕ се , като магаре на мост"
Виж целия пост
# 232
Гага си е откровено грозна жена Confused
А мъжът й е хубавец.
Виж целия пост
# 233
На Тонка* подборката много добра.
Кейт грейнала най-после - харесва ми.
Коко Остин е потресаваща, чак Кимката ми се видя семпла.
Джесика Бийл и Джъстин Тимбърлейк много ги харесвам  Heart Eyes
Снощи заради Плейн гледах Слави... ами излагация пак.
Стресирано изглежда германчето в нашата мила Татковина.
Виж целия пост
# 234
Цитат
Айде само фенките ѝ да не ме нападат  Wink
Много МИ е анти, Ж.Бергердорф ...има много нечистоплътен вид  и много отрицателно излъчване .
За гласа и като певица , еми посредственна е .. На това му викам аз 'ДЕРЕ се , като магаре на мост"

И аз така. Чудя се обаче, като има повече отрицателни мнение за нея, как така спечели Х фактора, че и я набутват за звезда  newsm78
Виж целия пост
# 235
Може тогава да са я харесвали повече хора, коуито сега покрай всичките и изцепки да са се отдръпнали.
Виж целия пост
# 236
Цитат
Айде само фенките ѝ да не ме нападат  Wink
Много МИ е анти, Ж.Бергердорф ...има много нечистоплътен вид  и много отрицателно излъчване .
За гласа и като певица , еми посредственна е .. На това му викам аз 'ДЕРЕ се , като магаре на мост"

И аз така. Чудя се обаче, като има повече отрицателни мнение за нея, как така спечели Х фактора, че и я набутват за звезда  newsm78
И на мен не ми харесва нищо в нея - нито глас, нито външност, нито присъствие и песните, които извади са пълна бозня.
Виж целия пост
# 237
Цитат
Айде само фенките ѝ да не ме нападат  Wink
Много МИ е анти, Ж.Бергердорф ...има много нечистоплътен вид  и много отрицателно излъчване .
За гласа и като певица , еми посредственна е .. На това му викам аз 'ДЕРЕ се , като магаре на мост"

И аз така. Чудя се обаче, като има повече отрицателни мнение за нея, как така спечели Х фактора, че и я набутват за звезда  newsm78
И на мен не ми харесва нищо в нея - нито глас, нито външност, нито присъствие и песните, които извади са пълна бозня.
И на мен ми е анти. Нечистоплътна, с неприятен глас и песни.
Виж целия пост
# 238
За мен Гага не е грозна, а сега се направи такава. Нещо нали си прави по лицето и след интервенциите вече не я харесвам определено Peace Това не ми пречи да я слушам, любима ми е.

Кейт грее на тези снимки. То, коса, то излъчване, да не говорим за палто - цвят и кройка Heart Eyes Изискана, великолепна е!
Виж целия пост
# 239
да знаете кой е мъжът до Амал на снимката ...намирам прилика с Уентуърт Милър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия