Звездни компромати- 262 част

  • 76 576
  • 750
# 420
Кокчето на Мариана Маринова ме впечатли повече.
Сигурно и е за връзка с Космоса или ... гръмоотвод? Crazy
Виж целия пост
# 421
На мен ми прилича на дръжка Simple Smile Със съответната метла отдолу.
Виж целия пост
# 422
Кокчето изглежда като нещо изцвъкано на главата й  Whistling
Виж целия пост
# 423
Гледам и се чудя - кой плаща на Катрин Вачева да рекламира нещо??? Тази жена е невероятно грозна и отблъскваща. Тялото - ок, но в лице е просто страшна. И тя самата е с такова самочувствие до небесата - не се ли вижда? За акъла ( или по-точно липсата му) нищо не казвам.
Виж целия пост
# 424
Ужасни са всичките плеймейтки "манекенки" в къщата. Не мога да повярвам колко много си вярват  Shocked Shocked Shocked Според мен тази излъга, че има висше образование. Първо каза, че имала 2 висши, сега се оказа, че учила 1, после се отказала, започнала друго, но не каза да го е завършила  Rolling Eyes работел й мозъка, каза...Джизъс, защо си пуснах това предаване тая вечер.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 425
На мен ми прилича на дръжка Simple Smile Със съответната метла отдолу.
Peace
Виж целия пост
# 426
Премиерата на Спектър в Лондон, с присъствието на дукесата
Виж целия пост
# 427

Кейт сякаш се е състарила с няколко години за отрицателно време Shocked .
Виж целия пост
# 428
Тоя Крейк не мога да го харесам като Бонд  Thinking Дървен ми е някак...А Кейт ще измръзне милата с тая рокля Laughing
Виж целия пост
# 429
Много,много слаба Кейт....дали е истина че чакала трето дете Thinking
Виж целия пост
# 430
Завиждам на Кейт, че успява толкова бързо да си върне фигурата след раждането, но роклята не ми харесва.
Виж целия пост
# 431
Тоя Крейк не мога да го харесам като Бонд  Thinking Дървен ми е някак...А Кейт ще измръзне милата с тая рокля Laughing

И аз 10 години протестирам и не го харесвам, ама миналата седмица случайно се загледах в Казино Роял и взе, че ми хареса  Laughing
Виж целия пост
# 432
Роклята на Кейт е прекрасна  Heart Eyes
Виж целия пост
# 433
Винаги съм харесвала стила на Кейт, тази рокля е божествена, но в лице много се състари.
Виж целия пост
# 434
Може да е принцеса, но преди всичко е човек. Нека не забравяме, че има 2 деца, родени в кратък период. Нормално е  Peace

Помните ли колко много ни хареса сестрата на Блажковата Куини Алис?
Тя била модел! https://instagram.com/p/9CNeAEL1tb/
Много е красива, мнооого! Не знам защо във Вип Брадър ни убеждават усилено 2ри месец, че онези чучела са красиви  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия