
И аз съм на 28 ама още се дърпам


Отворихме го изчистихме, такава черна гняс се изтече навсякъде. Сглобихме всичко и тая сутрин пак. Избеснях ви казвам! Махнах пак кюнците и изчистих, ама сега не смея да я пусна, защото пак ще протече... Трябва да се иззида комина наново, което ще е страшна мизерия. Писна ми
Тоя апартамент златен стана. 
Отворихме го изчистихме, такава черна гняс се изтече навсякъде. Сглобихме всичко и тая сутрин пак. Избеснях ви казвам! Махнах пак кюнците и изчистих, ама сега не смея да я пусна, защото пак ще протече... Трябва да се иззида комина наново, което ще е страшна мизерия. Писна ми
Тоя апартамент златен стана.
Въоръжаваш се с търпение само.
А по другия въпрос - за мен също е много лично и изобщо се чудя, не, направо съм изумена как може да попиташ или което е още по лошо, да намекваш,на някого,че вече трябва да ражда. 





То и ние мислихме за жилище, но работите малко се объркаха още преди сватбата, и сега не знам дали изобщо можем да си го помислим скоро... Препоръчани теми