Всякакви въпроси относно съдомиялните - 17

  • 76 693
  • 739
# 615
merita в нета има доста места, където продават онлайн, провери и виж каква форма искаш точно и дали ще ти пасне на миялната.
Виж целия пост
# 616
Аз на моята кошница за прибори съм и махала капачетата и няма проблем.
Виж целия пост
# 617
Аз проблем с дуралекса нямам.Излизат ми кристално чисти.Имам и от фалшивия купуван от магазин по левче

Пепински, това, че са в отенъци на лилавата гама не означава, че не са измити
Виж целия пост
# 618
Аз проблем с дуралекса нямам.Излизат ми кристално чисти.Имам и от фалшивия купуван от магазин по левче

Пепински, това, че са в отенъци на лилавата гама не означава, че не са измити
Да това го разбрах.Като писах,че излизат кристално чисти имах предвид без никакви отенъци
Виж целия пост
# 619
Момичета, моля за спешна помощ!  Пуснах миялна със съдове на 70 градуса за 1 час ( на тази мия всеки път) и след приключване в машината имаше доста пяна. Пуснах след това два поредни пъти изплакване за по 15 мин. и все още има пяна. Сега върти за пореден път. Да уточня, че не съм разливала гланц, така, че го изключвам като проблем. Освен, ако нещо не пропуска през капачето. И да кажа, че съдовете не са мои и незнам как са мити преди това. Четох в книжката, че евентуално причината може да е, ако самите съдове не са били изплакнати добре от верото за ръчно миене. Иначе снощи си пуснах мои неща и си изми перфектно. Какъв може да е проблема сега?
Виж целия пост
# 620
Настройката на гланца, предполагам? newsm78 Свали на по-ниска степен. При мен е 1.
Виж целия пост
# 621
И при мен е на 1 от самото начало, и както казах, до сега не съм имала проблем с пяна...незнам, от какво може да е...
Виж целия пост
# 622
Здравейте!

Въпрос към варненки Simple Smileкаква е твърдостта на водата във Варна по немски стандарт? newsm78
имам 7 нива на твърдостта на миялната и се чудя на кое да я сложа??

а ,тук май има отговор ..https://omekotenavoda.alle.bg/p/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-% … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Aз имам още един въпрос ooooh!днес ни монтираха машината и все изниква нещо.
Пуснахме машината за първи път ,сол сложих и таблекта  както опиисано.Според упътването ,тази програма би трябвало да продължи 2.40 часа,а на дисплея показа 4 часа миене newsm78. Що така се удвоило това време ,да не би заради първото миене,никъде не видях да ми пише..Машината е тази :https://zora.bg/whirlpool/adg-6500-fd/26349

За солта сложих на 6 ,за много твърда вода.Има ли някакъв индикатор ,който да покаже че съм завишила нивото newsm78
Виж целия пост
# 623
аз мия със сол на 5  Peace
Виж целия пост
# 624
Здравейте!

Въпрос към варненки Simple Smileкаква е твърдостта на водата във Варна по немски стандарт? newsm78
имам 7 нива на твърдостта на миялната и се чудя на кое да я сложа??

а ,тук май има отговор ..https://omekotenavoda.alle.bg/p/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-% … 0%B0%D1%82%D0%B0/

Aз имам още един въпрос ooooh!днес ни монтираха машината и все изниква нещо.
Пуснахме машината за първи път ,сол сложих и таблекта  както опиисано.Според упътването ,тази програма би трябвало да продължи 2.40 часа,а на дисплея показа 4 часа миене newsm78. Що така се удвоило това време ,да не би заради първото миене,никъде не видях да ми пише..Машината е тази :https://zora.bg/whirlpool/adg-6500-fd/26349

За солта сложих на 6 ,за много твърда вода.Има ли някакъв индикатор ,който да покаже че съм завишила нивото newsm78
Програмата автоматична ли е? При нея времето варира според преценката на машината дали е измила.
Или пък "шестото чувство на уърпула" му шепне така.....
Виж целия пост
# 625
Да ,програмата беше 6-то чуство...хм ,интересно ,4 часа миене...брехх,не бяха и мръсни чиниите ,повече от половината бяха чисти , реших да измия всичкото..
 Да добавя ,че ,когато избрах програмата ,след секунда-две ми показа времето  за измиване ,4 часа и нещо.
Виж целия пост
# 626
Най-вероятно се е образувала много пяна и го е отчела а от там е пускала допълнителни плакнения. Може препарата да е дошъл повече за тази незамърсена посуда.
Виж целия пост
# 627
Някой скоро да си е купувал миялна Бош?
Аз преди време избирах, избирах, тя мойта взе, че се оправи, но сега пак прави проблеми. И мисля да е Бош, та търся мнения, че имат сума ти модели с мноооого леки разлики са някои и да се чудиш какво да избереш.
Виж целия пост
# 628
Аз не мия с програма шесто чувство.Само на 5та за час и половина всичко е на 6  Peace
Виж целия пост
# 629
Аз проблем с дуралекса нямам.Излизат ми кристално чисти.Имам и от фалшивия купуван от магазин по левче

Пепински, това, че са в отенъци на лилавата гама не означава, че не са измити
Да това го разбрах.Като писах,че излизат кристално чисти имах предвид без никакви отенъци

ти какъв препарат използваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия