По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 27

  • 45 333
  • 737
# 615

Ели, с две ръце съм "за" за балеринката! И двамата едни такива светли, различни - ще има и визуална хармония между двойката! Той ще светлее на ринга, тя на сцената! Даже и почти балеринска снимка си й сложила! Тя душичка, той също!

Дани Hug аз обаче размислих Joy Елчо я давам само ако ще е романтична комедия Naughty
Ако е драма  - нека друга да лее сълзи с кофи, я  Mr. Green

 smile3521 Ели Hug, и аз така Peace
Виж целия пост
# 616
 Ренка Heart Eyes Hug Нали Laughing  Нас да слушат - няма да сбъркат Heart Eyes Naughty

Ето го и спящият ни красавец Joy  (ако е ново фотото Rolling Eyes)

Виж целия пост
# 617
Ренка Heart Eyes Hug Нали Laughing  Нас да слушат - няма да сбъркат Heart Eyes Naughty

Ето го и спящият ни красавец Joy  (ако е ново фотото Rolling Eyes)



 Party Party

Спящият красавец е много свеж, отпочинал и готов за предизвикателствата на турската дизи индустрия Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 618

Спящият красавец е много свеж, отпочинал и готов за предизвикателствата на турската дизи индустрия Joy Joy Joy

То при сегашният хал на дизи индустрията ще си е направо геройство да започне нов проект Mr. Green
Както каза Лили,да те е страх,че любимецът ти ще влезе в някое дизи ooooh! Joy

Още веднъж Елчинка ,че да хване дикиш желанието ни Laughing Laughing
Виж целия пост
# 619
Привет, мили момичета! Hug Hug

Снеже,  Hug Heart Eyes  Серенай снима филм с Нежат Ишлер в Муданйа.. Peace Peace
Ели, Hug Heart Eyes Дани Hug Heart Eyes и аз много харесвам Елчинка.. Вярвам като вас, че двамата с Керем ще стоят много добре един до друг на екрана.. Но дали няма да се снима втори сезон на Любов под наем?  newsm78 newsm78 newsm78 Пък и се страхувам много от реакцията на Дефмерите..  ooooh! ooooh! ooooh!

Ренка,  Hug Heart Eyes вярно, момчето ни отпочинало, свежо, готово за дизито, нищо, че е заспало на фотката.. Фотката е нова, пак на излизане от спортния салон.. Peace Peace

Ели, Hugда не забравя да ти благодаря за музикалните поздрави bouquet bouquet bouquet Къвачн има много хубав глас.. Абе направо тези турски актьори и актриси са много талантливи.. на десетте си пръста, десет таланта..

Но феновете творят ли, творят..
Засега две са техните кандидатки за партьорка на Керемчи.. Зейнеб Фарах Абдуллах и Селин Шекерджи..




Обаче боксьора ни го бива smile3521 smile3521 smile3521


Виж целия пост
# 620
Скрит текст:

Ели, с две ръце съм "за" за балеринката! И двамата едни такива светли, различни - ще има и визуална хармония между двойката! Той ще светлее на ринга, тя на сцената! Даже и почти балеринска снимка си й сложила! Тя душичка, той също!

Дани Hug аз обаче размислих Joy Елчо я давам само ако ще е романтична комедия Naughty
Ако е драма  - нека друга да лее сълзи с кофи, я  Mr. Green
smile3521 Ели Hug, и аз така Peace
Елинце, Ренка, ами той ще я разплаква, ако е драма, ама и той ще я успокоява, бе! Направо не е за вярване, че това излиза от устата на върл Дефмер фен! Лили с право я е страх от тях! Wink

 Колкото и да ми харесват Дефмерчетата, аз не съм фен на втори сезони по принцип. Не обичам да чакам цяло лято, особено ако оставят важни неща в сюжета за изясняване тогава. Вторите сезони почти винаги бледнеят!
Виж целия пост
# 621
Добър вечер момичета  Hug
Не е ли височка Елчинка за Керем иначе и на мен ми харесва хубаво момиче е  Peace въпреки,че много отдавна спрях да гледам сериала не ме грабва особено Hug то освен Пойраз нищо друго не гледам като хората вече  Mr. Green
Гледам ги аз търсят му балеринка аз не знам защо ,но мисля,че ще е Дамла Сьонмез избранницата 6-то чувство да видим Mr. Green
Селин ми е много любима и много я харесвам още от Булките особено в комедията е! Peace Heart Eyes И в Горчива любов със Сечо доста добра игра ми показа ще видим  Stop
Обаче не знам и аз ,но не искам Фарах със сигурност гледаха ги вече да се насладят на 20-те минути от УФ ли там колко бяха  hahaha Предпочитам някоя друга нова да е  Peace
И докато всички му търсат жена аз му търся брат или конкурент за сърцето на балеринката  hahaha hahaha



Виж целия пост
# 622
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И разбира се да завърша с патрона  Whistling



Виж целия пост
# 623
Диди, да не е Елчинка, няма проблем, ама и Дамла Сьонмез да не е. Просто не е дама по моя вкус! Има такива артистки, които просто не ме грабват само като погледна лицата им. А Дамла я гледах цял първи епизод със Сечкин и не можа да ми пасне.

Аз нямам всъщност предпочитания. Каст директорите в Турция са доста добри в тази работа, сигурна съм, че ще му подхожда балеринката, която му изберат. Да стигне до там работата! Искам го в роля и това е!
Виж целия пост
# 624
Диди, да не е Елчинка, няма проблем, ама и Дамла Сьонмез да не е. Просто не е дама по моя вкус! Има такива артистки, които просто не ме грабват само като погледна лицата им. А Дамла я гледах цял първи епизод със Сечкин и не можа да ми пасне.

Аз нямам всъщност предпочитания. Каст директорите в Турция са доста добри в тази работа, сигурна съм, че ще му подхожда балеринката, която му изберат. Да стигне до там работата! Искам го в роля и това е!
На мен Дамла ми е симпатична гледала съм и Бах до някъде и Розите  пък и не казвам непременно с нея Simple Smile,а иначе аз споменах Селин Шекерджи със Сечкин не знам дали си гледала
Но не искам Фарах със сигурност Mr. Green Stop То това е истина ама ти яла виж фенките вчера едва не се изпобиха някои с думи  ooooh! Peace
Днеска паднах от туита на една фенка ама и аз мисля като нея ако иска с гомно да играе пак ще гледам защото той е там нашият Керем е там!
Виж целия пост
# 625
Диди, Селин ми е много симпатична визуално. Гледах първи епизод на Булките бегълки и тя май играеше там, нали? Не знам как ще стои до Керем.

Фарах направи страхотна роля във Времето лети, любима двойка са ми Айлин-Сонер. Но не държа тя да играе с Керем.

Аз мисля, че сюжетът е много важен, внушението, което героинята трябва да създава и затова е трудно да решим коя артистка е подходяща. Отговорните за това съм сигурна, че ще вземат всичко предвид и ще ни представят една чудесна двойка.

За кои фенки говориш - да не би за темите, в които се гласува? Аз не ги посещавам, защото харесвам толкова много актьори и актриси, че никога не мога да кажа кой е най-хубав!
Виж целия пост
# 626
Диди, Селин ми е много симпатична визуално. Гледах първи епизод на Булките бегълки и тя май играеше там, нали? Не знам как ще стои до Керем.

Фарах направи страхотна роля във Времето лети, любима двойка са ми Айлин-Сонер. Но не държа тя да играе с Керем.

Аз мисля, че сюжетът е много важен, внушението, което героинята трябва да създава и затова е трудно да решим коя артистка е подходяща. Отговорните за това съм сигурна, че ще вземат всичко предвид и ще ни представят една чудесна двойка.

За кои фенки говориш - да не би за темите, в които се гласува? Аз не ги посещавам, защото харесвам толкова много актьори и актриси, че никога не мога да кажа кой е най-хубав!
Не миличка говоря за туитър където имам профил вчера беше страшно има едни мацки дето са доста големи фенки на Керем та имам една приятелка Шебнем която харесва Селин тя щяло да е язък та нямало да си ходят седи и настоява за Фарах и това е чак се смях направо ми идеше да напиша момичета спокойно не му избираме жена на момчето направо се чудех дали се намираме в някакво предаване за събиране на двойки  hahaha Joy Дори на мен ми правеха забележки за гифовете с Толга,но аз съм си инат и продължавам!
Иначе съм съгласна за Фарах то аз само с Мете.Х я харесвам нищо лично спрямо Къванч и нея,но не си паснаха лично за мен  Peace
Виж целия пост
# 627
А, ясно, в Туитър! Ох, ох, права си, сякаш жена му избират! Grinning

Аз Курт Сеит и Шура не го гледах целия, само избрани моменти, но Къванч и Фахрие бяха по-"химичната" двойка, даже доста добре им се получиха нещата.

Аз съм съм се влюбила в Бурджу и Биркан в "Песента на живота" сега. Значи всички от каста на ШМ си имат сериал в момента, само нашето момче няма. Чакаме го с нетърпение!

Казвам "лека", че ми се затварят очите. Изгледах си Възела онлайн, ама ще трябва преговор, че много насичаше! Лека нощ! Hug

Виж целия пост
# 628
А, ясно, в Туитър! Ох, ох, права си, сякаш жена му избират! Grinning

Аз Курт Сеит и Шура не го гледах целия, само избрани моменти, но Къванч и Фахрие бяха по-"химичната" двойка, даже доста добре им се получиха нещата.

Аз съм съм се влюбила в Бурджу и Биркан в "Песента на живота" сега. Значи всички от каста на ШМ си имат сериал в момента, само нашето момче няма. Чакаме го с нетърпение!

Казвам "лека", че ми се затварят очите. Изгледах си Възела онлайн, ама ще трябва преговор, че много насичаше! Лека нощ! Hug


И аз много харесах Бурджу и Биркан! Много им се получава даже  Peace
Да бе гледам и Садуллахчо влезна в Парчетата пак го раздава гадинка и половина  Laughing
Иначе аз мъча Зимно Слънце който май ще си остане в зимата почват да забиват с това бебе и тез сополи ooooh! Възела? Този на Ибо Челликол ли? Не съм го погледнала него добре поне да вървят,че много сериали много нещо  hahaha #Crazy

Хайде лека нощ с един мой колаж от Мави стоп кадрите   Heart EyesWhistling


Виж целия пост
# 629
Казах лека нощ,но попаднах на това тамън си намерих занимавка преди лягане и заминавам да го гледам качили са филма Шюкрю и Ханде свалих го и го качих в докса като торент който желае може да го свали  Hug

http://dox.bg/files/dw?a=338bb3d767

Вече наистина лека нощ!  Hug Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия