По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 27

  • 45 334
  • 737
# 600
Добро утро! Hug Hug


Скрит текст:

Честит първа пролет, момичета!  bouquet Студеничко е все още, но дано скоро ни стопли. Praynig

Аси, bouquet


„В очакване на слънцето“ – новият турски сериал по bTV Wink



http://tvnovini.com/v-ochakvane-na-slynceto/

Приятен ден! bouquet
Привет момичета!  Hug Hug Hug Heart Eyes Честита първа пролет!

Снеже   Hug много се радвам на новината. Peace  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 601
Привет, мили момичета!
Напоследък в реала ми е много натоварено, нямам много време за темата, но пък и новинки от Керемчи нямаме никакви ooooh! ooooh! ooooh! Пак се покри това момче.. Вече малко да ни светне за сюрпризите, които ни беше подготвил..

СнежеHug Heart Eyes радвам се за новината за излъчването на Слънцата по битиви Peace Peace Тъкмо ще си гледаме пак Керем Сайер.. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
АсенцеHug Heart Eyes  миличка, ти гледала ли си Слънцата?
Ели  Hug Heart Eyes от доста време не е писала.. Надявам се всичко да е наред при нея..

Керемчи лайкна снимка на някаква Нихал.


Не зацепих коя е тя, но погледнах в профила й в инстаграм, пуснала е тази снимка с Керемчи...

https://www.instagram.com/p/6CVjuvBEvD/?taken-by=nihal088

инстаграма й

https://www.instagram.com/nihal088/

Сега ще помоля някоя добра душичка да преведе какво пише върху снимките Praynig Praynig Praynig

Йиит Кълъч Heart Eyes Heart Eyes






Керем Сайер Heart Eyes Heart Eyes







И другия ми любимец се върна от Америка, затова танцува ми се newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

Виж целия пост
# 602
Лили Heart Eyes, "Този, който се поти повече тренирайки, кърви по-малко във война."
Виж целия пост
# 603

Асенце,  Hug Heart Eyes  миличка, ти гледала ли си Слънцата?

Лиленце Heart Eyes да гледах го  Peace още докато вървеше по Канал Д. Там си харесах Керем. Embarassed


И другия ми любимец се върна от Америка, затова танцува ми се newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44


newsm44 newsm68 newsm44 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Виж целия пост
# 604
Добро утро момичета Hug Hug Лиленце Heart Eyes Hug

Да сложа кафенцето днес
Скрит текст:

Позагубих се Embarassed новинки чакам и аз  Laughing така ми се гледа вече Керемчи в роля Praynig Praynig
Иначе кротко си гледам Шюкрю в Зимното слънце - страхотен е  Peace


Поздравче и хубав ден от мен Hug Hug

Виж целия пост
# 605
Добър вечер на всички! Hug Hug Hug
В тези ужасни дни на взривове и трагедий ми става толкова гадно,че не мога да не го споделя  ooooh!
 Praynig Praynig Praynig Нека всички ни да закриля Господ иначе аз да напускам пак разни
 работи  Laughing




Един Сайер... Laughing



И един Кълъч  Flutter
Виж целия пост
# 606
Аз продължавам с моята колекция която има и доста харесвания из туитър и ретуитвания което само може да ме радва затова скоро мисля дори във видео да я направя  Whistling Whistling Whistling





Виж целия пост
# 607
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Ели, Hug Heart Eyes радвам се, че си добре..
Благодаря ти за музикалния поздрав Heart Eyes Heart Eyes bouquet Вече една от любимите ми песни Peace Peace
А колкото до дизи на Керемчи, ще го чакаме до есента явно.. Но пък се заговори отново за филма им със Серка.. Този път в студиото с Искендер Пайдаш  е влязъл Керем.. Учел се да овладява гласа си при пеенето..  Също така вземал уроци по свирене на китара от професионалист.. Ха да видим каква попара ще надробят с тези уроци нашите сладури.. Laughing Laughing
http://www.aksam.com.tr/magazin/kereme-iskender-destegi/haber-500177



Но вече в такова състояние съм аз, че не вярвам много на тези папараци.. Когато се заговори, че Серка вземала уроци от Искендер Пайдаш, пуснаха снимка, сега защо няма с Керемчи newsm78 newsm78



Асе, Hug Heart Eyes значи ти си по-добре от мен. Аз чак в 32 епизод открих Слънцата и Керем..Затова в темата за Слънцата, когато момичетата намразиха Керем, ми се подиграваха за това, че съм била ,,баш,, фенка на Керемчи, при положение, че съм  се запалила по него толкова късно hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Но наистина това момче ми влезе под кожата и ми доставя голямо удоволствие да го гледам на екрана Peace Peace Peace


Лили Heart Eyes, "Този, който се поти повече тренирайки, кърви по-малко във война."

РенкаHug Heart Eyes миличка, благодаря ти за превода.. Хммм, така демек.. Ама аз не успях да науча коя  етази Нихал newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Чичек за теб.. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Диди, благодаря за гифчетата Heart Eyes Heart Eyes bouquet bouquet

Според коментари в туитър Керем пак ходил в Муданйа при севгилито си  smile3521 smile3521

Виж целия пост
# 608


 Hug Hug Hug

Добър вечер!
Лиле  bouquet
Виж целия пост
# 609
Привет Hug Hug Hug

Диди Hug Heart Eyes, благодаря за фотката.. bouquet bouquet

Днес  в туитър коментират, че в новото дизи на Керем щяло да се разказва за любовта на един боксьор с някаква балерина.. Продуцентската къща е  Endemol Shine, режисьор щял да бъде пак Алтан Дьонмез, сценарист щял да бъде Ахмет Юрдакул.. Дизито ще се излъчва по канал д. Но така и не успях да разбера кой е източника на тази информация newsm78 newsm78



Керем се затъжил много за севгилито си и заминал за Муданйа.. Серка имала един свободен ден и двамата влюбени гълъбчета са прекарали целия ден заедно.. После вечеряли с Нежат Ишлер, Серка се обръщала към Керемчи с ,, любов моя,,.. Това го сподели някакъв служител от хотела, къдато са отседнали Серка и Керемчи.. И, разбира се, днес веднага жълтите папарашки сайтове отразиха това като тяхна новина, но пък са много прозрачни отвсякъде, защото им личи, че просто копират от туитър написаното от феновете.



А това е бил хотелът..

Скрит текст:




Керем е започнал да следва този профил в инстаграм..



Лайковете му..





А ето кои песни е слушал вчера Керем с малки прекъсвания.. Главно е слушал песни на Ахмет Кайа в изпълнение на различни певци..



Любимата ми..



И същата песен на финала на Сускунларите, този път на Ахмет Кайа.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQzLUZPkBvU
Виж целия пост
# 610
Привет момичета Hug

Лили мерси за инфото Hug Heart Eyes Поне да бяха написали и  коя ще е балерината  Laughing Laughing Joy
Като спомена Сускунларите - така ми се догледа филма отново, сега като я гледам Аслъ в Зимното слънце Wink



Керемчи като е подкарал Ахмет Кайа да му пуснем и Къванч аби с негова песен Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 611
Добро утро!  Hug Hug Hug


Скрит текст:

Ели, Лили, Аси, Рени, Диди Hug Hug Hug  Hug Hug благодаря ви за всичко, което сте споделили.  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

В Мудания Серка снима с Нежат Ишлер ли? newsm78

Хих, рускините вече са му избрали балеринка. Mr. Green Wink



Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 612
Добра вечер момичета Hug Hug

24 март е Ден на Орхидеята!И любимо мое цвете Laughing

Снежи  Hug предложението на рускините не се брои Naughty Аз от снощи съм му приготвила балеринка на Керемчи - може да съм пристрастна, ама наЩу (за мен и Дани  Laughing) си е най-хубаво  Heart Eyes Heart Eyes



Поздрав с една невероятна песен!

Виж целия пост
# 613
 Hug Момичета!

Ели, с две ръце съм "за" за балеринката! И двамата едни такива светли, различни - ще има и визуална хармония между двойката! Той ще светлее на ринга, тя на сцената! Даже и почти балеринска снимка си й сложила! Тя душичка, той също!


Виж целия пост
# 614

Ели, с две ръце съм "за" за балеринката! И двамата едни такива светли, различни - ще има и визуална хармония между двойката! Той ще светлее на ринга, тя на сцената! Даже и почти балеринска снимка си й сложила! Тя душичка, той също!

Дани Hug аз обаче размислих Joy Елчо я давам само ако ще е романтична комедия Naughty
Ако е драма  - нека друга да лее сълзи с кофи, я  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия