По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 27

  • 45 333
  • 737
# 630
Добро утро, момичета! Hug Hug Hug

Диди, тъкмо за филма на Шукрю и Ханде си мислех кога ли да го чакаме онлайн. Чула си среднощните ми мисли! Много благодаря, свалям го веднага!

Възела с Ибрахим, да! Харесва ми! Зимното слънце засега ме задържа с нещо, не знам с какво, гледам го. Може би с играта на Шукрю, не знам.

Хубав ден на всички момичета! За моя радост, днес е Ашков петък! Grinning
Виж целия пост
# 631
Скрит текст:
Казах лека нощ,но попаднах на това тамън си намерих занимавка преди лягане и заминавам да го гледам качили са филма Шюкрю и Ханде свалих го и го качих в докса като торент който желае може да го свали  Hug

http://dox.bg/files/dw?a=338bb3d767

Вече наистина лека нощ!  Hug Hug Hug


Здравейте,(красавците не мога да ги скрия)
Изтеглих филмът и ми се стори интересен,но нищо не разбирам,знаете ли кога се очаква превод на български,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 632
Деми, аз нямам наблюдения колко време отнема на игралните филми да бъдат преведени на български. Дано някой има идея!

Аз ще се пробвам директно на турски и се надявам процентите разбрани моменти да ми помогнат да отгатна останалото. Ако обаче съотношението не е в моя полза, ще чакам и аз превод! Grinning
Виж целия пост
# 633
Добър ден! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Не знам коя ще е партньорката, ама от изброените само Фара ми допада, другите хич, особено Елчин, с извинение към феновете й.  Peace Освен хубав сценарий и режисура е много важно главните герои да си паснат, затова пожелавам и трите да са му на ниво на Керем.  Praynig Дано има късмет, заслужава го. Praynig Praynig Praynig

Де''Ми,  Hug добре дошла.  bouquet

Тази неделя имаме премиера, но е късно, явно не става за 20 часа.  Peace Дано има превод на руски поне.  Praynig



Хубав петък ви желая. bouquet
Виж целия пост
# 634
Добър вечер момичета!  Hug Hug Hug






Де''Ми, добре дошла!  Hug
Снеже,Дани  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 635
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Диди,  Heart Eyes мерси за гифчетата.  bouquet  Много, изключително много, си задобряла, поздравления. Hug Heart Eyes

И тази фенка се е справила доста добре - хубаво се е получило, според мен. bouquet Heart Eyes




Непубликувани от сета на "В очакване на слънцето". Wink Ако сте ги виждали, сори. Praynig









И... изненадка за знаещите руски език - превод на филма с Шюкрю и Ханде.  Wink Приятно гледане. Hug bouquet

https://vk.com/dizimaniaed?z=video-73723597_456239060%2F40c82529 … t_-95375723_98895

Хубава събота ви желая! bouquet
Виж целия пост
# 636
Момичета  Hug

Снежи, благодаря за руския превод!

Диди, до Керемчи всички стават хубави, даже Дамла Сьонмез! Изводът - която и да играе с него, ще ми хареса! Wink

Хубава и слънчева събота, момичета!
Виж целия пост
# 637
Добро утро, момичета!Благодаря на всички ви за инфото и фотките на Керем. bouquet bouquet bouquet Особено благодаря за филма с  Ханде. CrazyХайде на разгрявка. newsm39
Виж целия пост
# 638
Привет Hug Hug Hug

Снеже, Hug Heart Eyes Дани, Hug Heart Eyes Ели, Hug Heart Eyes  Асе, Hug Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes Ренка Hug Heart Eyes Ели Hug Heart Eyes

ДеМи, Hug Heart Eyes добре дошла и от мен.. За превод на филма с Ханде и Шюкрю на български не мога да кажа, но може момичетата от темата за Слънцата да го преведат, защото те много си обичат Ханде.. Ако ще ти върши работа, ето филма преведен на руски..

http://vk.com/dizimania

Момичета, благодаря ви за всичко споделено и за коментарите ви за евентуална партньорка на Керем.. Аз много, много не придирям за такава.. Но се надявам от сърце да е някоя нонейм персона.. Peace Peace


http://www.milliyet.com.tr/-sevismesine-karismam--magazin-2215961/

Керем бил засечен на влизане в спортен салон в Етилер..На въпроса какво ще каже за това, че е забранил на Серка горещи сцени във филма, Керем е отговорил: И двамата сме професионалисти.. Вършим си работата..  Абсолютно не е възможно аз да се меся в такива работи. В края на краищата и двамата си вършим работата..
Керем добавил: Вече съм тук,  ваканцията свърши, почваме работа..
За майката на Серка керем  еказал, че се познават с нея преди отиването им в Америка.. На въпроса дали е получавал уроци от Искендер Пайдаш, Керем е отговорил: Срещнахме се с Искендер Пайдаш, все още сме в етап на уточняване на някои неща, няма нищо конкретно..
Също така Керем е казал, че след заснемането на филма със Серка, ще даде старт на работите по сериала.Все още не е било ясно, коя ще е пратньорката му в дизито..




Ама има ли друг като това момче все да бъде сниман на влизане или излизане от спортния салон и  винаги с тези шорти ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Брех, да му се не види спорта, я! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

Хубава събота и от мен, момичета!
Виж целия пост
# 639
Да кажа ,добре заверили на всички  Grinning bouquet
Ще чакам и ще се надявам за бг превод на филма  Mr. Green
Аз лично не харесвам Керем и Серенай като двойка,по-точно не харесвам визуално нея Simple Smile.До момента ми е харесвало да виждам само Ханде до Керем  Peace
Виж целия пост
# 640


Привет момичета!  Hug Hug Hug
Лили  bouquet ами джанъм ходи подготвен за тренировка да не го виждат по гол баджак  Joy
Снеже мерси за комплимента старая се  Peace Hug
Изгледайте филма ако не сте го гледали много е хубав и свеж супер много се смях с Йозджан Дениз като мошенник който гледа на някаква топка и после го дадаха как яде кебап  Joy
Пелин героинята на Ханде като падна от покрива в едни домати
Много ми хареса Шюкрю някак свеж и с това куче - Тимо влюбих се в кучето  Peace Heart Eyes Сетих се за Сафари (Орфе) от ПО имам слабост към лабрадори  Mr. Green
Чакам с 10 очи сериала на Ясемин утре ще го видя то в фрагманите само Ердал.Б се разкарва очаквам да е някаква ролята и в тоя сериал  Peace
Дани до нашето и крава да застане ще си подхождат то нашето химик та физик та биолог всичко има тя затова Серка си го обикна тъй сигурно! Пууу да не им уроки въпреки ,че не се показват  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 641






Фен творчество не мое и снимки от Мави  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 642


Целта на Мави е да си продава дрехите или да си замина на 20 години от инфаркт?
Убийствен е!  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 643
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Лили,  Hug благодаря за новините. bouquet  Ама само глупости питат тия журналисти - забранил и е да се целува. ooooh!  Та момчето ни е израснало в Америка. Wink Peace Шортичките са запазената му марка напоследък. Mr. Green

Вай, вай, вай, Дидко,  Hug не мислят за хората със слаби сърца. Crazy Crazy Embarassed Embarassed Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дани, Де''Ми, bouquet bouquet  




Ясемин Алън в метрото

Ясемин Алън е била засечена в метрото. Актрисата била без грим и с нея нямало никого, отивала в района Османбей, Левент. До момента, в който не се е освободило място, Алън стояла права. Ясемин казала, че с нетърпение очаква началото на сериала.


Скрит текст:
Ясемин Аллен в метро!

Ясемин Аллен была замечена в метро! Актриса была без макияжа и рядом с ней никого не было , направлялась из района Османбей в район Левент. До тех пор пока не освободился салон, Аллен стояла на ногах . Яceмин сказала , что с нетерпением ожидает начало сериала .

Перевела Ирина Стойкова специально для Diziturk!

Спокойна неделя. bouquet
Виж целия пост
# 644
СнежеHug Heart Eyes Диди Hug Heart Eyes

Керемчи в кафене някакво докато си взема кафенце.. Момчето сподели снимките с думите: Керем Бюрсин е до мен.. Да го набия ли? hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




Хубава неделя ви желая!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия