
Привет!
Водя ви един Сайер и едни братя от работилничката




Снеже,
Диди

Ренка



Снеже,
Диди

Ренка






, мерси за видеото. Много ми хареса


, мерси за видеото. Много ми хареса

и на мен ми хареса. Интересно е направена.

благодаря ти за преводчето, миличка!

благодаря ти за видеото на Мави..

и на мен много ми хареса видеото.. Както казват в туитър Her yerden kalite akiyor!














Усмивчо.
Нищо, че се повтаря.


Благодаря за всичко споделено! 

благодаря ти за преводчето, миличка!

благодаря ти за видеото на Мави..

и на мен много ми хареса видеото.. Както казват в туитър Her yerden kalite akiyor!




Благодаря ти! Добре съм. Чета ви постоянно, но явно не умея да си разпределям времето и все не успявам да пиша по-често тук.
Прегръдки!

Нова, от Мави ...

Препоръчани теми