Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 78 163
  • 740
# 420
Дами, ако може напишете как вървят номерата при Стаменов и Персенска  bouquet
Дописвам: номера 17,21. При Персенска закъснение е 1ч-1ч 15 мин
Виж целия пост
# 421
Някой правил ли е акупунктура преди трансфер и има ли ефект Rolling Eyes
Виж целия пост
# 422
_Аз правих акопунктура, но още не знам дали има ефект. Днес ми е 4 ден след трансфер.
Виж целия пост
# 423
Някой правил ли е акупунктура преди трансфер и има ли ефект Rolling Eyes
Аз съм правила веднъж, на 4-ти опит, видях +тест, но за кратко, последва мисед.
Супер хубаво е, отпускащо, усещах после пеперуди в корема, по точно в матката. Докторът дава и съвети за след трансфер. В Германия се прилага на всички жени.  Mr. Green
Виж целия пост
# 424
Благодаря ви, а колко процедури правихте?
Виж целия пост
# 425
Благодаря ви, а колко процедури правихте?
2 бр., 320 лв. Събота преди трансфер и във вторник- ден на трансфер.
Успех!
Виж целия пост
# 426
Аз в деня на трансвера, непосредствено преди него и после на втория ден след трансфер. Каза ми че процедурите са четири, всяка по 30 мин и една стуваше 80 лв. Правят се по две една след друга.
Виж целия пост
# 427
Благодаря ви за отговоррите bouquet
Виж целия пост
# 428
Момичета, някой има ли телефон на ембриолозите?
Виж целия пост
# 429
Здравейте! Някой знае ли до кой номер е стигнал д-р Стаменов?
Виж целия пост
# 430
Момичета, някой има ли телефон на ембриолозите?
С ембриолозите можеш да се свържеш само като звъннеш на регистратура и им кажеш да предадат на ембриолозите,че искаш да се свържат с теб! Аз също веднъж трябваше да се свържа с тях...процедирах така,от ембриологията ми звъннаха до 10 мин. и те ми потвърдиха,че връзка с тях има само чрез регистратурата.  Wink
Виж целия пост
# 431
Момичета, може ли да ми дадете линк към ценоразпис на клиниката? Качен ли е изобщо на сайта им?
Виж целия пост
# 432
Момичета, може ли да ми дадете линк към ценоразпис на клиниката? Качен ли е изобщо на сайта им?
Цена на какво те интересува, ако може да помогнем Wink
Виж целия пост
# 433
Ами въпроса ми е доста общ, тък като още не съм пациент. Интерсувам се от процедура ИКСИ със собствени яйцеклетки и напартньора сперматозоиди. Знам, че има различни цикли-може няколко варианта на цена да ми дадете. Мисля, че се вкл. и цена на предимпатационна диагностика.

За други изследвания няма как да питам, тъй като може да бъде страшно разностранно.

Просто като идея ме интересува колко е и се учудвам, че не видях ценоразпис.
Виж целия пост
# 434
Копирам линк към старата тема, в която бях поместила снимка на част от ценоразписа. Актуален е, от миналия месец.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=876778.msg31780079#msg31780079

Все се каня да сметна колко ни струваше на нас цялата процедура  и не съм се наканила. По груби сметки излезе малко под 5 К.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия