Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 78 158
  • 740
# 435
Балтазара, на регистратурата има лилави брошури, в тях има цени.
На нас ИКСИ-то ни излезе около 4000 лв, от тях стимулация около 1300, 4 оплодени яйцеклетки, от които замразихме 3 ембриона, не сме правили ПИД, включила съм и пътните разходи. В тази сума не са включени генетични, имунологични изследвания, биопсии.
Церемония, как си?
Виж целия пост
# 436
подробен ценоразпис има на входа, вляво, между двете плъзгащи врати.
Виж целия пост
# 437
Балтазара, най-тънкият вариант е около 1100-1200 лева. Това включва пункция, оплождане, трансфер на естествен цикъл /общо 950 лева за 1 яйцеклетка/ + изследвания за СПИН, хепатит и пр., без които не може / те бяха към 100-ина лева за двамата партньори, но не си спомням точна цифра/. Има и дребни суми за преглед, Прегнил...Ако обаче ти поискат генетични, имунологични изследвания и ако вторите не са съвсем в ред, готви се за голяма цифромания.
Виж целия пост
# 438
Някой правил ли е акупунктура преди трансфер и има ли ефект Rolling Eyes
Аз правих при 1вия трансфер - отрицателен резултат, на 2рия не съм - резултата беше положителен.
Виж целия пост
# 439
И аз й се чудя на тая акупунктура.
Какво ли да пробвам вече...
На следващият трансфер ще предложа на док да съм на челна стойка  hahaha
Виж целия пост
# 440
И аз й се чудя на тая акупунктура.
Какво ли да пробвам вече...
На следващият трансфер ще предложа на док да съм на челна стойка  hahaha
Движение, движение ... То раздвижва енергията в таза и кръвообръщението.  Peace
Виж целия пост
# 441
И аз й се чудя на тая акупунктура.
Какво ли да пробвам вече...
На следващият трансфер ще предложа на док да съм на челна стойка  hahaha
Движение, движение ... То раздвижва енергията в таза и кръвообръщението.  Peace
Движа се, не съм спирала фитнеса, на танци ходех. В челната стойка ще е истината  Mr. Green
Виж целия пост
# 442
Знаете ли дали в събота на 14.11. д-р Персенска е на работа?
Виж целия пост
# 443
Знаете ли дали в събота на 14.11. д-р Персенска е на работа?
Тази събота беше на работа, значи другата би трябвало да почива. Но пък Стаменов няма да го има тогава, та е възможно да разбъркат малко графика.  newsm78
Виж целия пост
# 444
Мерси, Начитка. :*
Виж целия пост
# 445
Здравейте бъдещи мами!
От днес съм на костилбегит само,в петък преглед.Някоя да е била така?Какво ли ще стане този път,дали ще успеем да извадим нещо качествено,миналия път по къс протокол с менопур,цитротид и прегнил фукитата се спукаха преди пункция
Виж целия пост
# 446
Момичета FSH- 11 не е ли малко височко? newsm78 Дайте съвет мога ли някак да го сваля?
Виж целия пост
# 447
Здравейте бъдещи мами!
От днес съм на костилбегит само,в петък преглед.Някоя да е била така?Какво ли ще стане този път,дали ще успеем да извадим нещо качествено,миналия път по къс протокол с менопур,цитротид и прегнил фукитата се спукаха преди пункция
На ЕЦ и аз пукам Ф много бързо. На клостилбегит съм имала по 3 яйцеклетки, извадихме 2 читави, на елонва и менопур извадихме само една. Докторите опитват този метод при жени с ИЯР, защото понякога дава добър отговор. Пробвала съм и с Аримидекс, но Я беше само една с него и сега с докторката иска пак да пробваме с клостилбегит.
Не съм пробвала Фемара все още, но дай Боже и това ще опитаме скоро.
Вие ще замразявате ли или ще правите свеж трансфер?

ФСХ-то на кой ден го изследва?
Виж целия пост
# 448
И при мен така Нанчита, на елонва и менопур само един фоликул и той се спука,затова сега пробваме с костилбегит.ФСХ-то го изследвах вчера на първи ден,високо е,нали?!
Виж целия пост
# 449
Бях с фсх 11 и нещо и бременността ми в момента е плод на стимулация с клостил. Два поредни месеца пих за по 5 дни и изваждахме по 2 читави яйцеклетки и 2-та месеца. Станаха 4 бластоциста, 1 ми върнаха, 1 отпадна и 2 замразихме отново. За мен този вариант беше успешния, успех и на теб!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия