Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да намеря Олимп на Рефан във Варна?
Къде мога да намеря имитация на Олимп в Пловдив?
Какви са впечатленията от имитацията на Chanel No. 5 от Lidl, Madame Glamoir?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да намеря Олимп на Рефан във Варна?
-
Къде мога да намеря имитация на Олимп в Пловдив?
-
Какви са впечатленията от имитацията на Chanel No. 5 от Lidl, Madame Glamoir?
-
Какви са впечатленията на потребителите от тестерите на Sangado, закупени от чисто любопитство?
-
Кои са най-добрите имитации на Шалимар от Guerlain?

Рефанската и Лидълската версии наистина не са лоши но, както и Брайт е казала, си имат своите разминавания, този на Камко съм пробвала преди време и на мен ми хареса но нещо ми се върти, че беше доста нетраен
и сигурно на този вариант ще се спра, дано само в Елитис да го има вече, защото преди малко повече от месец, когато пак бях на Жадорска вълна,
Моите спомени за Жадора нещо имам чувството, че са поизбледнели (преди доста време го ползвах)
,има роза, карамелено-мускусни акорди,кехлибар,жасмин,магнолия.И познайте на кой парфюм ми напомняяяя лекоо,на Герлен- l'instant,не е същия разбира се,но носи неговия дух,препоръчвам го на всички дами,мисля,че ще останат много доволни.Аз,коятo имам доста оригинали,и всякъкви имитации се влюбих в парфюм на Avon.