Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да избера педиатър за бебето си и какви са препоръките за избор на педиатър?
Как лекарите определят дали шийката на матката се скъсява?
Какви са препоръките за избор на педиатър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да избера педиатър за бебето си и какви са препоръките за избор на педиатър?
Изборът на педиатър за вашето бебе е важен, тъй като се препоръчва да изберете професионалист, който да осигури качествено и компетентно отношение към здравето на бебето. Можете да се консултирате с приятели или да потърсите препоръки от болницата, където ще раждатe. Преди да вземете решение, добра идея е първо да се срещнете с педиатъра, за да го опознаете и проверите дали приема нови пациенти.
-
Как лекарите определят дали шийката на матката се скъсява?
За да установят дали шийката на матката се скъсява, лекарите извършват вагинален преглед. Шийката се измерва и внимателно се наблюдава за промени. При наличие на контракции или други симптоми, които могат да показват скъсяване, лекарите могат да предприемат допълнителни мерки за наблюдение и лечение.
-
Какви са препоръките за избор на педиатър?
-
Какви са методите за измерване на шийката на матката?
-
Какви са препоръките за избор на паста за зъби по време на бременност?

Мъжът ми също го харесва името, така че поне това не ми е голяма чуденка за сега. Не знам неговите родители как са реагирали на новината, че бебка няма да е на тях, но мъжът ми не желае да сподели. Аз мисля, че няма да са го приели много добре, защото още като им казахме, че съм бременна първият въпрос беше за името на кого ще е кръстено, а вторият беше ще се прибирате ли сега, защото българче не можело да се роди в чужбина ? Иначе за помощ от тяхна страна въобще не е ставало думи, нито са ни питали дали имаме нужда от нещо нито нищо. Но както и да е предпочитам да не мисля за тези неща сега. Искам само да ми е жива и здрава и всичко да мине нормално. Дали ще има сърдити или няма да има не ме бърка

