Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да избера педиатър за бебето си и какви са препоръките за избор на педиатър?
Как лекарите определят дали шийката на матката се скъсява?
Какви са препоръките за избор на педиатър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да избера педиатър за бебето си и какви са препоръките за избор на педиатър?
Изборът на педиатър за вашето бебе е важен, тъй като се препоръчва да изберете професионалист, който да осигури качествено и компетентно отношение към здравето на бебето. Можете да се консултирате с приятели или да потърсите препоръки от болницата, където ще раждатe. Преди да вземете решение, добра идея е първо да се срещнете с педиатъра, за да го опознаете и проверите дали приема нови пациенти.
-
Как лекарите определят дали шийката на матката се скъсява?
За да установят дали шийката на матката се скъсява, лекарите извършват вагинален преглед. Шийката се измерва и внимателно се наблюдава за промени. При наличие на контракции или други симптоми, които могат да показват скъсяване, лекарите могат да предприемат допълнителни мерки за наблюдение и лечение.
-
Какви са препоръките за избор на педиатър?
-
Какви са методите за измерване на шийката на матката?
-
Какви са препоръките за избор на паста за зъби по време на бременност?
И аз съм така
нищо не ги пием по собственно желание .... какво да се прави
Днес кардиоложката даже ми увеличи едното хапчИ

Другото, което гледам е да е колеми губи и предните да се въртят и да е с голям багажник. Тези, които съм си харесала са все около 15 кг, но живея на първия етаж, така че няма да ми се налага да я качвам по стълби Спряла съм се на няколко модела и то всичките от разни сайтове, така че явно ще е малко на късмет
Тука не знам защо но по магазините няма голям избор на колички и повечето са черни, а аз не искам черна количка.
Всичко е от нашите. Тя затова и това си внуче и единствено най вероятно ще го вижда на високосна година
много съм гадна, но всеки каквото си надроби това ще си сърба