В коремчето на мама, ФЕВРУАРЧЕ сладко вече шава и приказни ритничета раздава - 7

  • 40 098
  • 722
# 585

 hahaha hahaha hahaha hahaha

Душичка  Hug И аз съм така  ooooh! нищо не ги пием по собственно желание .... какво да се прави  Whistling Днес кардиоложката даже ми увеличи едното хапчИ  Crossing Arms

Да, добре че е за добро - и временно   Hug

След това - само хапчета за отслабване ще приемам   Wink

Сега започнахме терзанията за количка - бях си харесала Peg Perego, обаче започвам да се чудя - заслужава ли си толкова пари?
Виж целия пост
# 586
Аз за количката съм решила да си взема комбинирана 3в1, да си има всичко, че да не се чудя после още какво трябва да се купува Grinning Другото, което гледам е да е колеми губи и предните да се въртят и да е с голям багажник. Тези, които съм си харесала са все около 15 кг, но живея на първия етаж, така че няма да ми се налага да я качвам по стълби Спряла съм се на няколко модела и то всичките от разни сайтове, така че явно ще е малко на късмет Simple Smile Тука не знам защо но по магазините няма голям избор на колички и повечето са черни, а аз не искам черна количка.
Виж целия пост
# 587
Добро утро  Heart Eyes Hug

Адашче имам мила 5 инсета и 5 инвитро процедури. С всичко сме се справяли ние и с помощта на мама и леля/на татко сестрата/ Госпожата/свекърва/не ми е помогнала с нищо до сега и няма да го направи  Mr. Green Не и искам нито пари/а тя все ги няма/ репликата преди да се преместим при нашите беше "като се роди бебето ще му дам 100лв вие решете какво да му купите" представи си  #Cussing out Всичко е от нашите. Тя затова и това си внуче и единствено най вероятно ще го вижда на високосна година  Peace много съм гадна, но всеки каквото си надроби това ще си сърба  Crossing Arms Crossing Arms

Това с името е много сложно  ooooh! Имам вариант да го кръстя и на мама ма ще стане много дълго/ММ не е много съгласен/ а именно Мария Магдалена. Иначе сме се спрели на Александра. Но има време  Peace

Миерин, казваш че свекито ще вижда детето на високосна година. А твоя мъж дали ще е съгласен? И аз казвам, че моята ще го вижда по-рядко, но като я знам колко е нахална и като знам мъжа ми колко е съжалителен.....направо не ми се мисли. И аз казвам,че кой каквото си е надробил, такова ще сърба.
Виж целия пост
# 588
Аз съм с тромбофилия.Имам изменение на два фактора.Мисля,  че фраксипарина се спира в деветия месец.
Виж целия пост
# 589
Марина? Simple Smile
Принципно и аз искам да е на родителите ми,защото заслужават и знам,че ще се зарадват,но не мога да измисля никаква комбинация между имената им. Баща ми е Николай, а майка ми с добре "звучащото" име Мара. Нищо не мога да измисля Николета,Никол,Мария,Марияна не ми харесват. Ще се радвам,ако имате някакви предложения за комбинация между тези имена,която да звучи добре Simple Smile
Виж целия пост
# 590
Уф, и аз исках от дете да е Марина, но сестра ми кръсти вече на баща ни, а и мъжът ми не го харесва особено. Та ми се спусна сън за Арина...същото без буквата М. Вероятно няма да е точно това, но съм си наумила да е с А.
Виж целия пост
# 591
За фраксипарина и аспирина мисля, че се спирането е абсолютно индивидуално и е задължително лекаря който го е изписал или ни следи да каже кога трябва да се спря.
Виж целия пост
# 592
А аз да ви се оплача. Сега пък ново 20. Днес по обяд имах няколко капки кръв по бельото. Адски се притесних. Не искам да ходя в болница пак. Като знам какви системи им слагат на мамите с такива оплаквания, ми става още по-зле. Мисля 2 - 3 дни по лежа повече и да пазя леглото. Пък и Ана София мърда, значи не толкова зле. Това малко ме успокоява. Ама ще наблюдавам, ако продължи ще се обаждам на Илиев. Страх ме е малко.
Виж целия пост
# 593
А аз да ви се оплача. Сега пък ново 20. Днес по обяд имах няколко капки кръв по бельото. Адски се притесних. Не искам да ходя в болница пак. Като знам какви системи им слагат на мамите с такива оплаквания, ми става още по-зле. Мисля 2 - 3 дни по лежа повече и да пазя леглото. Пък и Ана София мърда, значи не толкова зле. Това малко ме успокоява. Ама ще наблюдавам, ако продължи ще се обаждам на Илиев. Страх ме е малко.
Защо си правиш експерименти? Тичай в спешното и не се глези... Системи... Щом трябва, ще ти сложат системи разбира се...
Виж целия пост
# 594
Момичета, честит месец декември!
Пожелавам Ви да мине празнично, топло, неусетно и изпълнено с много любов!
Виж целия пост
# 595
Здравейте, днес съм на фетална. Има ли нещо, което е хубаво да питам доктора, не се сещам...Или просто лежа и слушам, ако е словоохотлив де
Виж целия пост
# 596
TODICHKA11, ако не си отишла все още на лекар - отивай, както са те посъветвали момичетата. Не е шега - може да е невинно, но нека все пак си сигурна. Стискам палци всичко да е наред и утре да се похвалиш, че няма нищо страшно за теб или бебето.
Виж целия пост
# 597
Миерин, казваш че свекито ще вижда детето на високосна година. А твоя мъж дали ще е съгласен? И аз казвам, че моята ще го вижда по-рядко, но като я знам колко е нахална и като знам мъжа ми колко е съжалителен.....направо не ми се мисли. И аз казвам,че кой каквото си е надробил, такова ще сърба.

Сладурка когато се преместихме при нашите след поредния скандал със свекито ММ каза "Това е краят, няма да се виждате с майка ми освем за събирането на таксите/касиер на входа съм/това ще е един път в месеца и тъй като и тя ще е баба на детето ако разрешиш ще го вижда 1-2 пъти месечно"
Ако държи на думата си значи 1 път месечно ще го вижда и това е  Naughty Naughty И в последствие като и набия в главицата, че не заслужава ще се разредят вижданията.
От месец и половина не сме при нея не се е обадила да ме пита "Как съм" Аз не държа, но това е моята свекърва. Никога не се е обърнала и не ни е питала имаме ли нужда от нещо. Смятай за какъв човек говоря  #Cussing out


Виж целия пост
# 598
А аз да ви се оплача. Сега пък ново 20. Днес по обяд имах няколко капки кръв по бельото. Адски се притесних. Не искам да ходя в болница пак. Като знам какви системи им слагат на мамите с такива оплаквания, ми става още по-зле. Мисля 2 - 3 дни по лежа повече и да пазя леглото. Пък и Ана София мърда, значи не толкова зле. Това малко ме успокоява. Ама ще наблюдавам, ако продължи ще се обаждам на Илиев. Страх ме е малко.

Обади се на лекаря си. С първата бременност имах една -две капки кръв по бельото в края на 8мия месец. Обадих се на лекаря си и той но обясни как да постъпя - не съм лежала в болница и пр. Оказа се безобидно, но никога човек не може да знае. Размина се, и дочаках датата за секцио, но не те съветвам да рискуваш. Вярвам,че всичко е наред, но все пак...
Гадно е в болница, но другите последици са по-сериозни.

Angie Jolie - за фейсбук,  пиши на лични на ๑ஐღ Елиза ღஐ๑ и тя ще ти обясни как да се включиш, тъй като е администратор  Simple Smile

Виж целия пост
# 599
Dora, мерси за съвета за фейсбук групата Peace.Писах по този въпрос преди около две седмици на Ели,но нямам отговор. Както каза и mierin, напоследък нещо се изгуби.Надявам се, че е заета с ремонт и подготовка за бебето и скоро ще се включи тук.
Стискам палци на всички мами да бъде наред всичко докрай bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия