Звездни компромати 263 част

  • 79 782
  • 724
# 450
Аз ги разбирам донякъде хората, които правят невъзможни неща за да придобият нещо, понякога може и да е забавно да висиш пред магазин, ако си в приятна компания и не ти се налага да ходиш на работа същия ден... защо не. Все пак за шопинг става въпрос. Само спринтирането, блъскането и мелетата не ги разбирам.
Само да вметна, че видях рокли по 900 лв, а кожени якета от изк. косъм по не повече от 200 лв и това ми направи впечатление. Ако знаех, че ще ми харесат някои неща бих се пробвала он-лайн. Но догодина...


Дует "Ритон" в началото на кариерата си:

Скрит текст:

Като почна Бип Брадър от любопитство им изгледах някои стари клипове в ютюба. Катя е била хубавица на младини.
Виж целия пост
# 451
Дует "Ритон" в началото на кариерата си:

Скрит текст:
Катя в опит да покаже "най-милото" си.
Виж целия пост
# 452
напразен опит,пълен игнор от Здравеца Mr. Green
Виж целия пост
# 453
А не се обиждам, въпрос на гледна точка. И не е за дреха на дизайнер, а за точно определени предварително неща, в моя случай почти винаги много аксесоари бижута, чанти, обувки, при мъжа ми и роднини дрехи, които искам да имам и нося и правя доста неща за да го постигна. Хоби ако щете. Peace
Има и страшно много хора, които препродават и това е бизнес за тях. Вижте ибей и олх.
Колкото по- малко хора го разбират и идват, толкова по- добре за нас, които сме там. За съжаление всяка година са все повече и повече.

Ето чета във вестинк жълт, че Теди Велинова се била буквално за взетите бързо 30 артикула в пробната. Така е Теди, като ме нямаше да ти ги запазя! Имам основателна причина да липсвам, но догодина живи и здрави сме си заедно! Wink Flutter Whistling
Точно за гледната точка, затова и казах да не се обиждаш. За мен е така, за теб друго яче. Виж тези с препродаването в почти всички магазини са много досадни, че даже превземат и магазини за втора употреба. За тях това е работата им, странна за мен, но явно изкарваща прилични средства. Hug
Виж целия пост
# 454
Селфи на Салма Хаек
https://instagram.com/p/9zII3gsFsP/
Кайли Миноуг предколедно
https://instagram.com/p/9yiepkAf_S/?taken-by=kylieminogue
Питър Динклидж  на разходка
https://instagram.com/peterdinklage/
Виж целия пост
# 455
Много готина тениска, а не си падам по инфантилни щампи Simple Smile

Виж целия пост
# 456
Много готина тениска, а не си падам по инфантилни щампи Simple Smile



Оказва се,че е и с кауза: http://www.bbc.co.uk/corporate2/childreninneed

http://www.bbcchildreninneedshop.co.uk/clothing/adult-range/gile … ld-t-shirt-5.html
Виж целия пост
# 457
В интимния свят на Джоли и Пит. Аз Пит не видях.  Rolling Eyes

http://www.tialoto.bg/g/12241/?i=20#photo
Виж целия пост
# 458
В интимния свят на Джоли и Пит. Аз Пит не видях.  Rolling Eyes

http://www.tialoto.bg/g/12241/?i=20#photo

Той я е снимал, затова  Simple Smile
Виж целия пост
# 459
 Салма Х. с какво се занимава всъщност? Снима ли филми още?
Виж целия пост
# 460
В интимния свят на Джоли и Пит. Аз Пит не видях.  Rolling Eyes

http://www.tialoto.bg/g/12241/?i=20#photo

"  Интимният им свят " за мен е много тъмен . Не ми харесват снимките, без значение ,че самата Анджелина Джоли е на тях, видиш ли .
Виж целия пост
# 461
И на мен не ми харесват, без значение, че самият Брад Пит ги е правил ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 462
На мен много ми харесват, правени са с лентов фотоапарат, което още повече ми харесва. Черно- бели, много шумни, с уловена емоция  Heart Eyes
Виж целия пост
# 463
И на мене много ми харесват снимките.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 464
Никак не ми харесват на мен. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия