VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 082
  • 2 652
# 1 200
Пред телевизора ми има локва. Подсмрък. Cry
Виж целия пост
# 1 201
От една страна е нормално да пуснат няколко сълзи. Все пак до момента при номинациите само се плюеха и за първи път се чува кой какво положително мисли за даден човек. Разбира се, че някои преиграха
Виж целия пост
# 1 202
Ох, не мога повече, Биг  брадър раздай валидол, че стана страшно  ooooh!
Виж целия пост
# 1 203
Ей тая Светлана голяма грозотия. А защо е толкова подпухнало ?
 Ха сред фаворите на звездите  е Светлана, не се е паднала на чопа  Joy Joy Joy Ерна каквато е в живота ,такава е в къщата според Здравко. Познават се явно отвън.  newsm78
Виж целия пост
# 1 204
Ката е пълна с ботокс,мумия Sick
Виж целия пост
# 1 205
Загубиха басът! Money Money Плащайтеееее.... Money Money
Виж целия пост
# 1 206
Айдееее, врътнаха гъз@
Виж целия пост
# 1 207
На Здравко му се дорева. hahaha
Виж целия пост
# 1 208
хахаххах
Катя се на*ра!   Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 209
Ахххх, извъртяха се като... маймунки мръсниииии. Ама и дойката много страда за глупости. Но в случая дойката е прав!!!
Виж целия пост
# 1 210
Гледам Катя и не мога да повярвам каква кифла е...и как се изчерви като чу  какво е казала. Как се отмята сега от думите си...боже ...боже...първо те предложиха да се хванат на бас . Ей не падат по гръб ритонците беееееееееееее
Виж целия пост
# 1 211
е как се дават 100 хил лева Mr. Green
Виж целия пост
# 1 212
Ритон нямат никаква чест и достойнство. Подли хора и не си държат на обещанията. Лъжат, а после мажат.  Sick
Виж целия пост
# 1 213
Очаквано поведение от Ритон - да извърти нещата.

Е . Минчев да не е фърлил око на Джинчето
Виж целия пост
# 1 214
Я, Катя каква руменина придоби  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия