VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 082
  • 2 652
# 1 215
Люси каза, че са му казали нещо на италиански...и след т'ва Катя му каза, "какво ми се правите на заспали" или нещо такова.
Гледай ги мазниците как го извъртяха  ooooh! какви са тия хора, бее.
Виж целия пост
# 1 216
Ех,Ритонците паднаха много от високо.Егати двуглавата ламя.Гузен негонен бяга.Смешници.
Виж целия пост
# 1 217
Скрит текст:
Какъв е баса между Катя и Люси и за какво ? Някой с едно изречение ако може да резюмира.
Виж целия пост
# 1 218
 ooooh! голям срам, и в още по-голям срам затъват Ритонци.
Виж целия пост
# 1 219
Скрит текст:
Какъв е баса между Катя и Люси и за какво ? Някой с едно изречение ако може да резюмира.
100 хил. лева
Виж целия пост
# 1 220
Китон   newsm11
Виж целия пост
# 1 221
Очаквано поведение от Ритон - да извърти нещата.

Е . Минчев да не е фърлил око на Джинчето

Ами колкото и да извъртат, фактите са си факти.
"Не ми играй сега Театро Гранде Петрочели" = "не ми се прави".

П.С. Минчев е чел тук. Wink
Виж целия пост
# 1 222
Тия двамата /семейство Ритонели/ ме накараха, ща не ща да харесам Кичка и май сега ще ме накарат да харесам Люси...
Баси наглеците!  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 223
Леле, леле, леле... голям срам, голям позор за Ритон!
Не стига, че се увъртяха в лъжи, не стига, че Катя лъже, ами и се отмятат от думите си за баса!
Как не ги е срам!

Егати смешниците!
Дължат на Люси 100 000 лв.!
Виж целия пост
# 1 224
Скрит текст:
Какъв е баса между Катя и Люси и за какво ? Някой с едно изречение ако може да резюмира.

Дали Катя е казала "не ми се прави (на болен, на заспал)" или не, ползвайки метафората "Не ми играй Театро Гранде Петрочели". Тя твърдеше, че не е, Люси, че е. Е, Люси се оказа прав, но сега Ритонката отрича.
Виж целия пост
# 1 225
Леле, леле, леле... голям срам, голям позор за Ритон!
Не стига, че се увъртяха в лъжи, не стига, че Катя лъже, ами и се отмятат от думите си за баса!
Как не ги е срам!

Егати смешниците!
Дължат на Люси 100 000 лв.!

Няма да му ги дадат  Mr. Green Жалки са ритонците
Виж целия пост
# 1 226
Ааа, Светлето на финал ли ще ходи? Стига дее, не трябва ли да си пълнолетен за тази работа, нея още я кърмят там няколко човека подред.
Виж целия пост
# 1 227
грозна постъпка от Китон!
не харесвам Люси, ама да го изкарат, че халюцинира

изкукали пенсии  
Виж целия пост
# 1 228
Много ниска топка са Ритон. Като Цецо Потняка са.
Виж целия пост
# 1 229
Не мога да повярвам как се отметнаха, че и го изкараха съвсем друго- сега да пуснат и другия запис, в който спорят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия