VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 073
  • 2 652
# 1 380
Гъмов и "Ритон" се самоубиха тази вечер.
Виж целия пост
# 1 381
На Катя не знам как й хрумна да попита Кристина къде си мисли, че е дошла във Версай или във ВИП Брадър. Това, че някой не иска да се включва в скандалите и да им играе по свирката не означава нищо. Ако Здравко го нямаше съм напълно убедена, че Катя щеше да играе ролята на Кристина и да си мълчи в някой ъгъл.

И Гъмов и Ернестина ми паднаха страшно много в очите.
Гъмов винаги ми е правил лошо впечатление и от Капките и от участието му при Иван и Андрей, но все съм си мислела, че е поза. Мислела съм си, че е някаква самоирония и ирония като цяло. Явно не е.
А Ернестина я харесвах преди да влезе в къщата, както и в началото докато беше там. Но цялото това шикалкавене, тези странни от нищото дошли сълзи, ми идват в повече. Изключително неадекватно поведение.
Виж целия пост
# 1 382
Финалисти - най- противните участници....ирония! ooooh!
Очевидно е много различно да живееш в къщата, и да гледаш през екрана

Вероятно е така т.е. ти през екрана ли гледаш или си там? Катя, Ерна? Щото няколко пъти го повтаряш това,  та рекох, че си вътрешен човек - може би да?  

И на Кица не ѝ беше лесно срещу отбора на псевдоинтелектуалците... Тя горката, освен сьомгица  и шампанско нямаше кой знае какви изисквания, ама "артистите" се потресоха яко и изправиха срещу нейните "скромни" интелектуални възможности някакъв техен мозъчен тръст, който в крайна сметка се оказа едно ... нищо. Алкохолни и никотинови изпарения само.   Confused  
Виж целия пост
# 1 383
Много интересно, седиш и гледаш едни хора по телевизията. Мислиш си, че са нормални.
Виждаш Здравко какъв е нащастник в едно предаване, викаш "абе, той роля играе, нали е жури, хайде сега ще влезне в това предаване и ще е човек." Да, ама друг път. Боклук.
Гледаш Ернестина, продава си щастливо матраци, влиза с думи против Николета Лозанова, казваш си "тази ще е различна, ще е човек". Да, ама друг път. Боклук.
Гледаш го Гъмов, говори някви неща в Сблъсък, после води некадърно едно риалити, ама си викаш "актьор, може пък да е забавен". Да, ама друг път. Боклук, некадърен при това.

Направо ме заболя корема.
Виж целия пост
# 1 384
Колкото и да си мисля, че по-голямата част от Брадъра е сценарии и монтажи, за мен Гъмов излезе доста надалеч от "играта". Увлече ли се, какво ли? Простакът живее ли в теб, няма мърдане, за съжаление. Tired
Виж целия пост
# 1 385
Биг Брадър, пак те хванахмеее.
Пробутваше ни Ритон от самото начало , обаче не беше предвидил скандалите на Здравко. Ти му помагаш, то се дъни.
Айде биг Брадър мина на Света Мърлестина и пияницата Гъмов. Да, ама и тях ги усетихме колко не струват и колко слаби актьори са. Направо за уволнение! Naughty
Сега ново 20-се. Джино! Обзалагам се, че тази седмица Биг Брадър ще е мноого ласкав с видеата си към него.
Виж целия пост
# 1 386
А ако бях на мястото на Кичка и аз щях да рева. Всеки ден да ми крещи пияница и мърла, а момиче на попръчка да ми се киска, да ме напада двойка стари лъжци и аз да седя и да мълча....
Няма как като не си сам и се чувстваш, че можеш да споделиш на някого(ББ), а едновременно да се държат с теб все едно си на разпит, да не ревнеш в един момент.
Виж целия пост
# 1 387
Аз вече си сформирах участници за първия Анти Биг Брадър с 3 типажа.
#1 -Цецо,Киро,Богданов,Гъмов,Здравко-ей тъй да си псуват и крещят на воля. Първите трима глупаци ще подарят скъсани потници на последните двама,в знак на тържественото им приобщаване към групата.
#2-Братухчев,Ернестина и Николина-да лижат гъзовете на всички и да си плетат някакви тарикатски схеми за победа и жалки интрижки,биейки се в гърдите :" аз,как Сийке,не съм от тия"
#3-Катя умното,Светла и Силвия-все някой трябва да пере,чисти и готви ..пък и да се възхищава какви мъжаги са първата група
Виж целия пост
# 1 388
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.
Виж целия пост
# 1 389
Колкото и да си мисля, че по-голямата част от Брадъра е сценарии и монтажи, за мен Гъмов излезе доста надалеч от "играта". Увлече ли се, какво ли? Простакът живее ли в теб, няма мърдане, за съжаление. Tired

 Peace
Виж целия пост
# 1 390
Не мислите ли, че Кичка се прецака с номинациите си - номинира Кристина, като явно очакваше, че Кристина, поне тя, ще я номинира за най-достойна да спечели. Уви - Кристина такъв удар с номинацията си за Гъмов Mr. Green

Гъмов поне го признах за това, че е оценил човек като Джино - такива по нашите ширини дори не могат да бъдат възприети, пък камо ли оценени.
Виж целия пост
# 1 391
А ако бях на мястото на Кичка и аз щях да рева. Всеки ден да ми крещи пияница и мърла, а момиче на попръчка да ми се киска, да ме напада двойка стари лъжци и аз да седя и да мълча....
Няма как като не си сам и се чувстваш, че можеш да споделиш на някого(ББ), а едновременно да се държат с теб все едно си на разпит, да не ревнеш в един момент.
Peace
Ще се повторя, но каквото и да се случи, който и да нагласят "да ни е любимец", Кичка ще излезе от формата много по-обичана от преди, а Ритон, Ерна и Гъмов много по-мразени... но напълно заслужено и то по собствени заслуги...  newsm44
Виж целия пост
# 1 392
Почна да ми се драйфа от Брадъра. Толкова плоски и тенденциозни сценарии и акценти в/у псувни, обиди и интриги. Гъмов отдавна трябваше да е изгонен от самия Брадър за обидите или най-малкото да бъде предупреден и глобяван
И на мене ми се вгади вече от толкова пошлост.
Виж целия пост
# 1 393
Защо гледате това шоу не мога да разбера, задайте си въпроса - на какво ви научи, няколко дни подред прелиствам каналите и освен караници и скандали и омаскаряване на типажите, друго не виждам.

Аз обичам да наблюдавам хората, характерите и поведението им. Мазохистичен психолог аматьор съм Grinning
Виж целия пост
# 1 394
Е добре де, как да не си обиден, ако някой те нарече "животно" или "бидон със зеле"??? Току що я нарече "болен червей" малееееее...тоя Гъмов е абсолютен простак! Това е типът мъже "домашен насилник"!

Няма начин България да си избере този тотално пропаднал алкохолик и грубиян, пълен простак за победител. Не мога да повярвам, че това има и 1 % вероятност да се случи. #Crazy #Crazy #Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия