VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 073
  • 2 652
# 1 350
В този момент Кристина ми стана симпатична. Обади се на Здравко, който много, много не позволява да му се обаждат.
Катя е лъжкиня. Първо умишлено излъга, а след това мнооооого тъпо се опита да замаже. Нечестно и недостойно поведение от Мумията на Вип Брадър 2015.

Логично е да си тръгне Светлана, но ще видим....
Виж целия пост
# 1 351
Хайде сега елате ме убедете да харесвам един алкохолизиран комплексар.
То няма нужда ние да гласуваме, те си имат вътрешно продуцентско гласуване.
Виж целия пост
# 1 352
Гъмов, Джино, Ернестина, Ритон - финалисти......  ooooh! ooooh! ooooh!

 Кои ще са новите номинирани според вас?
 
Гъмов                    26 (10%)
Кичка                    81 (31%)
Светлана              16 (6%)
Люси                     72 (28%)
Ернестина            10 (3%)
Ритон                     6 (2%)
Кристина              22 (8%)
Джино                   24 (9%)


Общ брой гласове: 91


Познахме само за Кичка и Люси......
Виж целия пост
# 1 353
Финалисти - най- противните участници....ирония! ooooh!
Виж целия пост
# 1 354
В този момент Кристина ми стана симпатична. Обади се на Здравко, който много, много не позволява да му се обаждат.
Катя е лъжкиня. Първо умишлено излъга, а след това мнооооого тъпо се опита да замаже. Нечестно и недостойно поведение от Мумията на Вип Брадър 2015.

Логично е да си тръгне Светлана, но ще видим....

Не е ли да си тръгват всички с отрицателни номинации, само един от тях, да остане на финал заедно с четиримата от тази вечер?
Виж целия пост
# 1 355
Кичка май не е обещала на продуцентите да спят в нейния дом. Грешка, Киче, грешка.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 356
Айде стига театри...Светлана искала да си ходи от самото начало, ами да си беше отишла. Сега като видя дебелия и знае, че ще я изгонят зрителите иска пак да прецака другите. Въшла  Peace ритонците все повече ми опротивяха. катка как се пени на Кристина. Вече знам кой не искам да спечели - РИТОН, ГЪМОВ И ЕРНА  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 1 357
Обаче и дуета комплексари сега са с пяна на устата.
Виж целия пост
# 1 358
Гъмов, Джино, Ернестина, Ритон - финалисти......  ooooh! ooooh! ooooh!

 Кои ще са новите номинирани според вас?
 
Гъмов                    26 (10%)
Кичка                    81 (31%)
Светлана              16 (6%)
Люси                     72 (28%)
Ернестина            10 (3%)
Ритон                     6 (2%)
Кристина              22 (8%)
Джино                   24 (9%)


Общ брой гласове: 91


Познахме само за Кичка и Люси......

Аз само за тях гласувах
Виж целия пост
# 1 359
Оооо, Ритон пак се озлобиха и погнаха Кристина

П.П. Познах номинираните без Светлана Mr. Green
Да погнаха я защото Кичка им я поднесе на тепсия дрънкайки неща които Криса и е доверила
Виж целия пост
# 1 360
мисля, че ще махнат Светлана преди финала

Кристина ми харесва, но малко я даваха

Катя потъна тотално и с много наглост и величие тая вечер
Виж целия пост
# 1 361
Финалисти - най- противните участници....ирония! ooooh!
Очевидно е много различно да живееш в къщата, и да гледаш през екрана
Виж целия пост
# 1 362
Гъмов се усети най-накрая, че именно те самите правят Кица да изглежда като жертва. Тъй, тъй, Гъме, по-добре късно, отколкото никога! Whistling
Виж целия пост
# 1 363
НАЙ-ПРОТИВНИТЕ БРАДЪРИ - РИТОН, ГЪМОВ И ЕРНА

Катя се пени, защото има зад гърба си здравеца, ако беше сама щеше да си стои като сфинкс, че и без това ботокса не й позволява да гримасничи
Виж целия пост
# 1 364
Финалисти - най- противните участници....ирония! ooooh!
Очевидно е много различно да живееш в къщата, и да гледаш през екрана
Със сигурност е много различно, но за някои неща просто няма извинение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия