VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 090
  • 2 652
# 150
Не ми харесва Джино, като мъж, не е мой тип, но нямам нищо против да спечели/поне засега Grinning/ Нека им натрие носа на другите звезди. Ааааа..... да ги видим те, като звезди ли ще се държат или като лукови глави Mr. Green

Скрит текст:
Поне засега, защото и Ернестина ми харесваше, ама откакто започна да се мисли за "зърно", а другите "плява"....ай, сиктир Mr. Green
Виж целия пост
# 151
Много на сериозно ги приемате нещата Wink

Напротив - ако "нещата" са Джино - никак сериозно не го приемам аз лично.  Laughing  Peace
Едно говори, друго прави, доста смешен и нелеп изглежда на моменти, а като се надуе и загледа мръсно изпод вежди прилича на пуяк в размножителен период   Mr. Green
Виж целия пост
# 152
Прехласването по Джино имах предвид Laughing
Виж целия пост
# 153
Много на сериозно ги приемате нещата Wink

Напротив - ако "нещата" са Джино - никак сериозно не го приемам аз лично.  Laughing  Peace
Едно говори, друго прави, доста смешен и нелеп изглежда на моменти, а като се надуе и загледа мръсно изпод вежди прилича на пуяк в размножителен период   Mr. Green
Joy Joy Joy
Ако такъв като Джино ми е спътник в живота Laughing,трябва да си направим график за огледалото,то от него не можеш да се доредиш,бе Laughing
Виж целия пост
# 154
Биг Брадър защо не наказа Преслава, че споделя неща със съквартирантите, които си е говорила с него??? При скандалите с Кичка изрично ББ съобщи, че това, което се коментира в изповедалнята не се казва навън. Смешници- Сценаристи! Толкова са тъпи, че пускат това видео:

http://vbox7.com/play:3eb58f9b6e&pos=vr

3:20 натам
Виж целия пост
# 155
Иво да си ходи!
Виж целия пост
# 156
решиха да ползват кучето и за числата от тотото.

Ще го отвлека тоя пес  Naughty
Виж целия пост
# 157
То горкото омазано и гелосано до ушите - да те е гнус да го пипнеш, те пък ще се избият да го целуват и прегъщат Shocked...  то за всеки влак си пътници, ама още се чудя какво пък толкова му аресаха някои девойки на този гейчо?  newsm78

Е, нИдей така, де. То се обричи момчето, не сЪ гилосва вече. Мноо си лоша и предубедена.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 158
То горкото омазано и гелосано до ушите - да те е гнус да го пипнеш....
Аз имам сериозни съмнения, че и на операторите и продуцентите им догнуся от неговата мазна, гелосана прическа, все пак хората по 24 часа го следят на камерите и това с подстригването в мисията беше претекст да се отърват от тази мазнотия...
Виж целия пост
# 159
Много на сериозно ги приемате нещата Wink

Напротив - ако "нещата" са Джино - никак сериозно не го приемам аз лично.  Laughing  Peace
Едно говори, друго прави, доста смешен и нелеп изглежда на моменти, а като се надуе и загледа мръсно изпод вежди прилича на пуяк в размножителен период   Mr. Green
Joy Joy Joy
Ако такъв като Джино ми е спътник в живота Laughing,трябва да си направим график за огледалото,то от него не можеш да се доредиш,бе Laughing

Ти остави огледалото, ами и кремове и мазила ще има повече от теб, та ще се комплексираш...много метро тоз Гино бе...
Виж целия пост
# 160
Е, ама сме лоши, бе, лоши, на нищо го направиАме Гино хубавеца Twisted Evil  Joy
А някои са Ффлюбени в него Laughing
А, таА Джена някой тук познаваше ли я преди да стане ясно, че била гадже на Гино, пък съмнения, че е спала с БогданОв?
Щото аз тук я видях за първи път, то тази усмивка веднъж е достатъчно да я видиш за цял живот hahaha .
Мъ може аз да съм много изостанАла, де, все пак нИ ги знам много чалгарите, да не кажа никак. hahaha
Виж целия пост
# 161
Гледам нещо моя човек Джино / Гошко сте заръфали.Та кремове ,та гелове ,та огледала.Ай сиктир ,не пипайте момчето

Човека поне за ядене няма претенции.Каза си го няколко пъти - че може навън на двора тревичка да пасе
Така че ако ви е в къщи ще ви спести от храната.Водите го в парка и готово

А представете си че барабар с геловете и кремовете се затръшка  за сьомга ,маслинова паста и не знам какво си вино
И за параванче
Виж целия пост
# 162
Гледам нещо моя човек Джино / Гошко сте заръфали.Та кремове ,та гелове ,та огледала.Ай сиктир ,не пипайте момчето

Човека поне за ядене няма претенции.Каза си го няколко пъти - че може навън на двора тревичка да пасе
Така че ако ви е в къщи ще ви спести от храната.Водите го в парка и готово

А представете си че барабар с геловете и кремовете се затръшка  за сьомга ,маслинова паста и не знам какво си вино
И за параванче
Joy Joy Joy Абсолютно, икономичен. Представих си някоя как го води в парка на паша и го гали по наново порасналата и гелосана коса Joy
Виж целия пост
# 163
Сигурно се сексува с мрежичка на главата,да не му се развали причьоската Laughing
Иначе права си,няма претенции за храна, Laughing
Виж целия пост
# 164
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия