VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 095
  • 2 652
# 165
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha

Айде сега и ти.По ли е добре да е като Гъмов понесъл вечно чашата или като Ерна да пафка като комин

Не пуши ,не пие , претенции за храна няма,що годе е добродушен.Еми ще си траете за геловете пък значи Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 166
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha

Айде сега и ти.По ли е добре да е като Гъмов понесъл вечно чашата или като Ерна да пафка като комин

Не пуши ,не пие , претенции за храна няма,що годе е добродушен.Еми ще си траете за геловете пък значи Crossing Arms Crossing Arms

А съгласна съм, безспорно.  Peace Ама да удря по едно whiskey neat отвреме на време, ей така за компания hahaha
Виж целия пост
# 167
И аз като чуя "не пия, не пуша" и ми светва лампичката и за мъже, и за жени! Поне едно малко, бе! Направо започвам да се чудя какъв порок имат, щом не е този. Хайде, няма нужда от светци!
Виж целия пост
# 168
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha

К'ва лампичка ти светва, бе? newsm78
Моят баща не пие, не пуши и газирано и кафе не пие. И ММ не пие, рядко бира и още по-рядко друг алкохол.
Аз не бях забелязала, че Джино не пуши. Всичките ми приличат на комини Mr. Green
Виж целия пост
# 169
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha

К'ва лампичка ти светва, бе? newsm78
Моят баща не пие, не пуши и газирано и кафе не пие. И ММ не пие, рядко бира и още по-рядко друг алкохол.
Аз не бях забелязала, че Джино не пуши. Всичките ми приличат на комини Mr. Green

Не пуши.Ама то Гъмов ,Ерна и Преса правят такава пушилка че изглежда че всички пушат
Виж целия пост
# 170
Ми светва ми че има скрити пороци Wink


Нали не приемаме лично нещата тук Peace
Виж целия пост
# 171
Стига бе,не пиел,не пушел...това си е негово право,имах свекър,не пушеше,не пиеше,е.а си пича беше,лека му пръст Sad
Аз осмивам суетността му,интригантството му,защото той по нищо не се отличава от Люси,същия интригант е,същия клюкар,каква е разликата между Ернестина,Гъмов,Люси и Джино,аз не виждам,даже Люси го уважавам затова,че влизайки каза,че обича интригантстването,поне открито го заяви и е много умен,а Джино ми е наистина еФтин Simple Smileнякой го беше казал преди мен Simple Smileна същото мнение съм.
Виж целия пост
# 172
Ей, изяли сте го с парцалите Гинчето и за мен нищо не сте оставили! Crossing Arms
Аз какво да кажа сега, м?
Все още ми е чудно защо продължава да си бръсне главата? Thinking

Скрит текст:
Освен това не пие, не пуши....само дето аз като чуя мъж да не пие и ми светва лампата hahaha

К'ва лампичка ти светва, бе? newsm78
Моят баща не пие, не пуши и газирано и кафе не пие. И ММ не пие, рядко бира и още по-рядко друг алкохол.
Аз не бях забелязала, че Джино не пуши. Всичките ми приличат на комини Mr. Green
Не пуши.Ама то Гъмов ,Ерна и Преса правят такава пушилка че изглежда че всички пушат
В предишни сезони все имаше по някой, който да прави забележки за цигарите. Така ми се искаше да видя и в този някой да се опъне на нафтовите печки. Mr. Green Какви ли щяха да са реакциите? Whistling
Виж целия пост
# 173
Представям си сутрин за добро утро как смърди холът в къщата на ВБ  Sick
Виж целия пост
# 174
Ми светва ми че има скрити пороци Wink


Нали не приемаме лично нещата тук Peace

Аз ли, бре? Mr. Green Ти пък, ама никак Hug

Представям си сутрин за добро утро как смърди холът в къщата на ВБ  Sick

Дамм, на умрели катерици Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Представям си сутрин за добро утро как смърди холът в къщата на ВБ  Sick
Докат' ги няма повечето в къщата, сигурно от ББ проветряват и чистят със силно ароматизирани препарати  Joy
Виж целия пост
# 176
Не знам на какво смърди къщата,сигурно на тютюн и алкохол,но ако някой ми запали цигара (Ерна )докато се храня,ще го халосам Laughing #2gunfireзабравих-пушачка съм...но има граници
Виж целия пост
# 177
Представям си сутрин за добро утро как смърди холът в къщата на ВБ  Sick
Докат' ги няма повечето в къщата, сигурно от ББ проветряват и чистят със силно ароматизирани препарати  Joy
Нищо чудно. А после да се изкъпят и да влязат в кадър по хавлия. Mr. Green
Виж целия пост
# 178
Не знам на какво смърди къщата,сигурно на тютюн и алкохол,но ако някой ми запали цигара (Ерна )докато се храня,ще го халосам Laughing #2gunfire
А аз пък много мразя някой да ми яде, докато пуша  Joy Шегувам се, разбира се hahaha
Виж целия пост
# 179
А аз най -мразя да ми се вмирисва пижамата на цигари, а то като се пуши непрекъснато и навсякъде, така се получава Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия