VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 089
  • 2 652
# 990

Продълженията не са ли винаги на запис? Аз и вчера не го гледах, но не виждам какъв е бил проблема да го излъчат. И от Нова ли са сърдити? Laughing

Точно това си мислех, че може би е станало нещо ( може и да са се скарали) и за това да не излъчват записа. Интересно....

Да, както сте коментирали, много тежка тема беше в предаването.

Люси не лош. Само не разбирам нарочно ли го прави това да клюкари и да върти интриги или си е такъв. Защото много хора, които го познават от вън казват, че това не е същият Люси.
Виж целия пост
# 991
Още докато Иво беше вътре усещах, че неговите видеа също са представяни тенденциозно. Коментарите на Биг Брадър също са много важни и подвеждащи.
За мен Иво също е дразнещ, но със сигурност е имал много хубави моменти, които не ни показаха.
За да изтрещи така има защо.
Виж целия пост
# 992

Продълженията не са ли винаги на запис? Аз и вчера не го гледах, но не виждам какъв е бил проблема да го излъчат. И от Нова ли са сърдити? Laughing

Точно това си мислех, че може би е станало нещо ( може и да са се скарали) и за това да не излъчват записа. Интересно....

Да, както сте коментирали, много тежка тема беше в предаването.

Люси не лош. Само не разбирам нарочно ли го прави това да клюкари и да върти интриги или си е такъв. Защото много хора, които го познават от вън казват, че това не е същият Люси.

Той е режисьор  Laughing Явно има афинитет към клюките и се опитва да режисира. Както каза иска да му е забавно. Абе професионално изкривяване се нарича неговото. Но все пак трябва и да си го носи  Mr. Green
Виж целия пост
# 993
А пък аз в началото те харесвах... Пускам те обратно в гьола

И аз в началото го харесвах, когато не го даваха много. Иначе си представям Гномов по същия начин, когато остарее.  Joy Joy

Ивчо и сам си се изложи, не беше нужно ВБ да се намесва кой знае колко. Не харесвам хора, които не спират да се хвалят - човечен съм, много честен човек съм... Остави другите да те преценят. Трепал се, готвил, те вместо да кажат "благодаря ти от все сърце", казвали "добро е". Ми, тъпо парче си е. Stop
Виж целия пост
# 994
И аз започнах да харесвам Люси, то на фона на повечето злобари там , е направо ангелче! Дано ББ не изиграе някой кофти номер на Кичка и я елиминира точно преди финала!
Виж целия пост
# 995
Според мен Люско и навън си е клюкар и интригант. Просто на него тия неща му се получават много леко и отвътре. И повечето хора не го забелязват, защото изглежда толкова естествено Peace Познавам такъв човек (че и същата зодия Везни) - тайна не може да пази, каквото научи го снася по трасето. Интрижки прави ей така от въздуха, намесва няколко човека директно и индиректно и ги скарва...после ходи се обяснявай, че нещо не е вярно. Иначе външно изглежда готин човек.
Виж целия пост
# 996
Не ми хареса Люси. Като го дадат как "небрежно" клюкари за някого и настройва другите и ми се  Sick. Не мога да приема мъж да се държи по такъв начин. Още си спомням как преиначи разговора с Кичка за Гномов. Измисля си, клюкари, плете интриги. Не е добър човек, сори. А и външно не го харесвам, и косата му все мазна...
Виж целия пост
# 997
кога е финала  newsm78
Виж целия пост
# 998
Аз пък днес няма къде да гледам предаването. Нито един от снощните клипове не се зарежда в чужбина  ooooh!

Тук погледна ли?

 Hug не го знаех този, благодарско!
Виж целия пост
# 999

Продълженията не са ли винаги на запис? Аз и вчера не го гледах, но не виждам какъв е бил проблема да го излъчат. И от Нова ли са сърдити? Laughing

Точно това си мислех, че може би е станало нещо ( може и да са се скарали) и за това да не излъчват записа. Интересно....

Да, както сте коментирали, много тежка тема беше в предаването.

Люси не лош. Само не разбирам нарочно ли го прави това да клюкари и да върти интриги или си е такъв. Защото много хора, които го познават от вън казват, че това не е същият Люси.

Той е режисьор  Laughing Явно има афинитет към клюките и се опитва да режисира. Както каза иска да му е забавно. Абе професионално изкривяване се нарича неговото. Но все пак трябва и да си го носи  Mr. Green
Да, точно такъв ми изглежда и на мене. Simple Smile Камерата го следеше доста по време на последното живо и ми направи впечатление неспокойното му поведение, а почти през цялото време лежеше или седеше на едно място. Laughing Докато беше на екрана, направо ми  миришеше на изгорели мозъчни клетки, личеше си как тегли и претегля нещо наум(сега разбирам, че бил и зодия Везни Laughing), въртеше някакви варианти в главата си......чист комбинатор и режисьор. Grinning
Виж целия пост
# 1 000
Люси в такава среда живее- в света на шоубизнеса се хранят от клюки, интриги, подлички игри, лицемерие... За него е нормално да разкаже това или онова за някого. Той дори е твърде сдържан.
Виж целия пост
# 1 001
За мен също ББ се гаври с Люси. То не бе диета с по една ядка,не бяха хотдози за тъпкане,кола маска,за да се покаже отново колко е дебел.
Кичка по същия начин винаги е унижена. Не бе мазане с торти,не бе бъркане за топчета в купа с гнусотии,не бяха класации " кой е по-по-най" и някак все тя на последно място.
За сметка на това Катя за пореден път беше пощадена. Защо например не размениха задачите на Кичка и Катя,че веднъж и ритонката да се пооцапа. Стига вече са ощетявали едни за сметка на други
Виж целия пост
# 1 002
Везните ги изкарахте най-големите интриганти и клюкари. И аз съм Везна, но не понасям подмолни игри и лицемерни хора.
Иначе Люси не го харесвам и не вярвам това да се промени. Интересно ще ми бъде ако наистина Катя се поизцапа стабилно в резултат на някоя мисия. Дали ще промени каменното изражение на лицето си...
Виж целия пост
# 1 003
За мен също ББ се гаври с Люси. То не бе диета с по една ядка,не бяха хотдози за тъпкане,кола маска,за да се покаже отново колко е дебел.
Кичка по същия начин винаги е унижена. Не бе мазане с торти,не бе бъркане за топчета в купа с гнусотии,не бяха класации " кой е по-по-най" и някак все тя на последно място.
За сметка на това Катя за пореден път беше пощадена. Защо например не размениха задачите на Кичка и Катя,че веднъж и ритонката да се пооцапа. Стига вече са ощетявали едни за сметка на други
Ако ги бяха разменили, Катя щеше да го направи, а нямаше да вие за прическата си, а Кичка може би пак щеше да откаже. Оригването е гнусно, даже повече от ровенето за топчета в някакво си желе. Камелия Воче миналата година що не рева, когато трябваше да вади кравешките очи от млякото? Или Ели Гигова.
Виж целия пост
# 1 004
Според мен пък, крайно време е Кичка да си заминава. Голяма примадона, голямо чудо. Били и направили косата и отказа мисията. То па една коса... Изключително егоистична постъпка. Бих я разбрала, ако откаже поради здравословни причини, но в случая нямам никакво оправдание за постъпката и. Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия