VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 088
  • 2 652
# 1 020
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!

Ежеминутно, моля ти се...  Naughty Вие я изкарахте егати жертвата, подложена на психотормоз отвсякъде... Аз не я виждам така, жената си пие винцето, готви си рибката, хапва си, клюкари си, лежи си на диванчето, мърмори си, дудне си, заяжда се, прави си забележките за щяло и нещяло, а вие се пънете тука да я изкарате жертва...  newsm78 Кичка, освен жертва на собствения си характер и его, не е ничия друга...  Tired Каквото човек сам си направи, никой друг не може...  Peace
Виж целия пост
# 1 021
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!
Голяма жертва щеше да е да си изцапа косата ...  Whistling
На нейно място бих изпълнила мисията заради самата мен, от части и заради хората, които пращат СМС-и и ме спасяват вече n-седмици. Освен това, колкото по-малко пари има, толкова по-малко и риба ще има.
Да не говорим, че аз лично бих се чувствала като най-големия комплексар ако откажа именно заради косата ooooh!

Люско хич не го съжалявам Naughty Единствено погнуса изпитвам към него и не харесвам кадрите, в които го дават или по бельо, или как нагъва поредната порция  Sick
Виж целия пост
# 1 022
И според мен останалите съквартиранти не заслужават с нищо да се жертваш за общото благо. Единият -див селянин,използващ груб,селски речник с постоянни нападки,другата- сеирджийка,пидсмихваща се самодоволно,криейки се,третите изполвачи на дребно..айде няма нужда за такива да изпълняваш мисия,която ти е неприятна
Виж целия пост
# 1 023
Кичка даде всичко от себе си в мисията със страшната стая. Тя вярваше, че трябва да издържат до края и настояваше да останат. Откъде да знае, че Здравко имал тайна мисия да ги изкара от там. После така й се нахвърли, що обиди отнесе. Така че - да се раздава или не, те все ще намерят за какво да я обидят и за какво да се заядат. Не съм чула да се заяжда с онези, че кой знае на какво миришат с тези цигари постоянно в ръцете им Sick Сигурно не се и издържа покрай алкохолния дъх на Гъмов. Обаче кукловодът ще й се подиграва, че миришела на зеле ooooh! Простак на n-степен.

Ерна правили снощи нещо или само държеше цигарката си? На нея също нищо не й дават. Феята-кръстница в мюзикъла, а дори и с това не се справи, нищо че е артист
Виж целия пост
# 1 024
Дразня се когато се засягат чисто физически белези-килограми,нос,,възраст,цици и т.н..Това е абсурдно.
Но и аз бях като вас на млади години,докато не дойде време да приемам кортизонови препарати,е няма такъв глад,не мога да ви опиша ,наистина е неконтролируемо.За мен Люси има сериозен медицински проблем,трябва наистина да го реши,за да не свърши с някой инсулт.От сърце му пожелавам успех,най-вече за здравето си.Другото е ала-бала.
А Кичка ми е фаворит,много и се радвам. Laughing
Виж целия пост
# 1 025
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!

Ежеминутно, моля ти се...  Naughty Вие я изкарахте егати жертвата, подложена на психотормоз отвсякъде... Аз не я виждам така, жената си пие винцето, готви си рибката, хапва си, клюкари си, лежи си на диванчето, мърмори си, дудне си, заяжда се, прави си забележките за щяло и нещяло, а вие се пънете тука да я изкарате жертва...  newsm78 Кичка, освен жертва на собствения си характер и его, не е ничия друга...  Tired Каквото човек сам си направи, никой друг не може...  Peace
За пореден път се убеждавам, че Кичето си играе перфектно ролята на Многострадална   Геновева, предвид колко народ й е повярвал и я жали. Малко като в "Под игото" взе да става - нали всички бяха намразили даскал Фратю за ролята му на отрицателен герой hahaha
Виж целия пост
# 1 026
Кичка даде всичко от себе си в мисията със страшната стая. Тя вярваше, че трябва да издържат до края и настояваше да останат. Откъде да знае, че Здравко имал тайна мисия да ги изкара от там. После така й се нахвърли, що обиди отнесе. Така че - да се раздава или не, те все ще намерят за какво да я обидят и за какво да се заядат. Не съм чула да се заяжда с онези, че кой знае на какво миришат с тези цигари постоянно в ръцете им Sick Сигурно не се и издържа покрай алкохолния дъх на Гъмов. Обаче кукловодът ще й се подиграва, че миришела на зеле ooooh! Простак на n-степен.

Ерна правили снощи нещо или само държеше цигарката си? На нея също нищо не й дават. Феята-кръстница в мюзикъла, а дори и с това не се справи, нищо че е артист

+1

След мисията в страшната стая като и се нахвърлиха, Иво и каза с назидателен тон и ръкомахащ пръст: Киче, друг път не мисли, а ми се доверявай. Защото тя, каза, че е мислела , че трябва да издържи до края. И то така си и беше. Ама още тогава успяха да го извъртят и да я обвинят. Оня пък и вика да се доверявала.  Помните ли Здравко тогава как ги обикаляше да ги настройва с/у нея, защото му трябваше виновен, да поеме отговорността, че той не си издържа мисията.

Ах, защо ме подсетихте за онази мисия.
 
Виж целия пост
# 1 027
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!

Ежеминутно, моля ти се...  Naughty Вие я изкарахте егати жертвата, подложена на психотормоз отвсякъде... Аз не я виждам така, жената си пие винцето, готви си рибката, хапва си, клюкари си, лежи си на диванчето, мърмори си, дудне си, заяжда се, прави си забележките за щяло и нещяло, а вие се пънете тука да я изкарате жертва...  newsm78 Кичка, освен жертва на собствения си характер и его, не е ничия друга...  Tired Каквото човек сам си направи, никой друг не може...  Peace
За пореден път се убеждавам, че Кичето си играе перфектно ролята на Многострадална   Геновева, предвид колко народ й е повярвал и я жали. Малко като в "Под игото" взе да става - нали всички бяха намразили даскал Фратю за ролята му на отрицателен герой hahaha

Аз не я жаля Кичка,харесвам я Laughing,харесва ми,че се бори,не се оставя,в нея има нещо простодушно,наивно. Laughing
Виж целия пост
# 1 028
Участниците я направиха такава, както и самата продукция, не мисля, че го е целяла! И аз не съм си представяла, че ще защитавам Кичка. На старта си казах- ето Ернестина е готина, Гъмов също - за тях ще съм! А то какво излезе...отвратителни хора, без никакви достойнства ( по - скоро го пиша за Гъмов, Ерна не ми е толкова анти)!
Виж целия пост
# 1 029
Цитат
Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  
Eеее, пък се възмущаваме от Ернестина Crossing Arms

Нещо искаш да ми кажеш ли?
Между другото, много харесвам Ернестина.  Peace
Не лично  Peace
Много хора употребяват груби думи и в темата. Затова: 1. Използвах множествено число и 2. Не уточних цитата. Ти да не се припозна?
Виж целия пост
# 1 030
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!

Абсолютно! Направиха я на луда калинка, всеки път е номинирана , а сега и ще се жертва заради тях. Айде бе. Не стига, че не са равнопоставени, някои ги гледат като златни пиленца. Адмирации за Кичка!

Права беше Кичка! Каза им жената, няма да умрат от глад за една седмица. Да се налагат в бидони и да хапват зеленце. Joy
Виж целия пост
# 1 031
На мен пък ми втръсна  "тезата за жертвата" и как " българинът" ( който и да е той....надявам се някой ден да го поканят някъде да коментира,че да му "видим очите"  Mr. Green ) обичал и подкрепял от съжаление..... Съдейки по себе си, мисля,че по-скоро подкрепата за този вид участници е резултат от някакво дълбоко вродено чувство за справедливост! Съпротива срещу несправедливо отношение и "двойни аршини" !  Peace
Виж целия пост
# 1 032
Цитат
Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  
Eеее, пък се възмущаваме от Ернестина Crossing Arms

Нещо искаш да ми кажеш ли?
Между другото, много харесвам Ернестина.  Peace
Не лично  Peace
Много хора употребяват груби думи и в темата. Затова: 1. Използвах множествено число и 2. Не уточних цитата. Ти да не се припозна?

1. Използвала си мой цитат.
2. Припознах се, рабира се.  Laughing
3. Вече ще влизам в тази тема с напудрен нос, ще говоря на всички на Вие и никога, ама никога няма да кажа и дума против вездесъщата Кица.  Joy

Виж целия пост
# 1 033
На мен също Люси ми е най-симпатичен от хората в къщата. Даже не виждам кой знае какви интриги да е въртял. Много по-двулични и неискрени хора има от него в къщата. Играч е, вижда се, че с удоволствие я играе играта. Интелигентен е, не е имало от негова страна изпускане на нерви, недобър тон към по-слаби, към по-възрастни. Сигурно е единственит, може би с Джино, от мъжете в къщата, които биха помогнали на конкуренцията. Забавен е, има чувство за хумор, което не е злобно, не се стреми да се покаже по-умен и интересен на гърба на другите.
Виж целия пост
# 1 034
Айдеее, на маймуни ги правели, да бе, те достатъчно се излагат и самички...
Все едно не знаят къде влизат и с какво ще се сблъскат...
За тея Хонорари ще правят каквото им се каже, като не им отърва, знаят къде е вратата...

Ами тъпи и гнусни са мисиите, няма какво да се лъжем.Нищо креативно и интересно не предложиха..
На мен не ми доставя никакво удоволствие да гледам как някой си пъха главата в купа с течност, наподобяваща повръщано. Освен и аз самата да повърна, не виждам какво друго..
Голям кеф, голямо зрелище за драгия зрител, няма що.. ooooh!
Не е смешно дори, а си е 100 процентово унижение това. Пък който иска, нека се прави на маймун Peace
Детето вчера хвана сцената с жълтата течност и омазания Здравец...и се почуди какво става. Попита ме кой го е полял...какво да му обясня...ами мамо чичкото сам си пъхна главата в купата  Shocked Тъпо, тъпо и пак тъпо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия