VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 089
  • 2 652
# 1 005
Везните ги изкарахте най-големите интриганти и клюкари. И аз съм Везна, но не понасям подмолни игри и лицемерни хора.
Аз имам наблюдения в/у мъже и не обобщавам Peace Peace bouquet
Виж целия пост
# 1 006
Оригването е по-гнусно за околните,от колкото за правещия го. Силно се съмнявам Катя да беше приела с охота да се рови в лепкавата смес. Ако това беше единичен случай-ок,но вече е трети път,в който някак случайно гнусотиите са за друг
Виж целия пост
# 1 007
Няма проблем, не съм обидена. Даже изобщо. bouquet  
Чудя се отсега дали изобщо да гледам Ол Старс. Нещо ми писнаха звИздите с претенциите им, вечните битки за кухнята, и прочие. Имам чувството, че тзи ББ продължава година.
Виж целия пост
# 1 008
Според мен пък, крайно време е Кичка да си заминава. Голяма примадона, голямо чудо. Били и направили косата и отказа мисията. То па една коса... Изключително егоистична постъпка. Бих я разбрала, ако откаже поради здравословни причини, но в случая нямам никакво оправдание за постъпката и. Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  Stop
Косата беше само предтекст Peace

За кого да се жертва?
Те па едни мисии ooooh! Това не е сървайвър...гнусотии, унизителни ... ми унизително ми е и на мен да ровя в купа с гадости /не че ме е гнус, ама е тъпо да се прави пред толкова хора...направо на маймуни ги правят..
Виж целия пост
# 1 009
Според мен пък, крайно време е Кичка да си заминава. Голяма примадона, голямо чудо. Били и направили косата и отказа мисията. То па една коса... Изключително егоистична постъпка. Бих я разбрала, ако откаже поради здравословни причини, но в случая нямам никакво оправдание за постъпката и. Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  Stop

Това с косАта си беше удобното извинение! Ами...."усещайте ги тия работи,бееее" !  Peace

Друго се чудя аз....при Ерна ....нямаме ли леекинко " конфликт на интереси"  newsm78 - дежурният коментатор  Ласкин неспирно повтаря ,че са семейни приятели от 30 години......Самата Алекс нееднократно е заявявала ,че са "най-добрите приятелки" ....даже продължават и на сцена заедно да играят ......дори и преди няколко дни.....Честно казано, не ми пука особено,но .....помня за Никита и връзката й с Боби що гневен материал се изписа ....
Виж целия пост
# 1 010
Цитат
Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  
Eеее, пък се възмущаваме от Ернестина Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 011
Айде де, а Джино сигурно умираше от кеф, ядейки лютите чушки? Самият той каза, че не яде люто, но го направи, жертва се. И на Кристина не и отива да орига, ама и тя не се отказа. Само Кица се направи на примадона. Айде, да си събира бохчите!  Laughing
Виж целия пост
# 1 012
Цитат
Големото "дубрутру", ай, сиктир бе!  
Eеее, пък се възмущаваме от Ернестина Crossing Arms

Нещо искаш да ми кажеш ли?
Между другото, много харесвам Ернестина.  Peace
Виж целия пост
# 1 013
Айдеее, на маймуни ги правели, да бе, те достатъчно се излагат и самички...
Все едно не знаят къде влизат и с какво ще се сблъскат...
За тея Хонорари ще правят каквото им се каже, като не им отърва, знаят къде е вратата...
Виж целия пост
# 1 014
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!
Виж целия пост
# 1 015
Признавам си, не съм следила до сега редовно, даже отскоро, от миналата седмица гледам от време на време, но не останах с впечатление, че Кичка е унижената и оскърбената. Пък и не дават по 24 часа, за да видим кое как е, а вадят от контекста разни епизоди - Бог знае какво ги е предизвикало да постъпват така с нея...
Виж целия пост
# 1 016
Да и аз харесвам Люси. И като интелект и като хумор, превъзхожда останалите мъже. Като гледам отношението на ББ към него обаче, смятам, че и до финал няма да докрета.
И що за дебелашки гаври си правят с него?! Скубане полу-гол, тъпкане с хот дог?!? Да, той е с наднормено тегло и това не е смешно!
И аз харесвам Люси. Единствено и само той, освен Кичка, заслужава да е победител. Но за съжаление и той няма да е..поне така си мисля. Специални благодарности му изказвам за това, че само с едно побутване успя да извади Ернестина от релси и тя направо дерайлира като влак. Ако в къщата имаше още един като него, щяхме да видим повече интересни ситуации и обрати, а групичката лагеруващи нямаше да си живурка така безметежно и необезпокоявано с твърдите си и постоянни номинации за Кичка .
Подкрепям напълно Simple Smile
Двама играчи има тук-Кичка и Люси,Кичка по природа,интуитивно,Люси просто е умен,обмислящ ходовете си.Кичка им направи шоуто LaughingОстаналите са статисти Laughing
Виж целия пост
# 1 017
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!

Абсолютно! Направиха я на луда калинка, всеки път е номинирана , а сега и ще се жертва заради тях. Айде бе. Не стига, че не са равнопоставени, някои ги гледат като златни пиленца. Адмирации за Кичка!
Виж целия пост
# 1 018


Абсолютно! Направиха я на луда калинка, всеки път е номинирана , а сега и ще се жертва заради тях. Айде бе. Не стига, че не са равнопоставени, някои ги гледат като златни пиленца. Адмирации за Кичка!

+1
Виж целия пост
# 1 019
Кога е финалът на ВБ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия