VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 085
  • 2 652
# 1 050
не разбрах за какво ви е Ернестина на острова само, ще храните акулите с нея?   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 051
Че що пък да не я попита? И на мен ми е интересно.. Mr. Green

Ами най-нормално е да те питат с какво се занимаваш, т.е. от какво се издържаш. Като не работиш - казваш, не работя, издържа ме еди кой си.

Искат да стават известни по телевизОра, пък нямат смелост да кажат. Известността си има цена - всички да те знаят с какво се занимаваш и как си изкарваш парите. На мен ми е ясно де, не знам защо толкова нападаха Люси, то си е ноторно известно тези момичета колко моделстват...

Именно.
Не е срамно да попиташ някого дали работи, какво работи...съвсем в реда на нещата си е. Пък конкретното Светлана да му мисли какво и как ще отговаря.

А Люско евала му, че изрече имената с истинските им имена. Той май за Мона каза, че има най-древната професия..То от сто километра си личи, откъде са им парите на тези момичета......
Не работят, а разполагат с пари - от небето сигурно падат или от тотото може би..
Виж целия пост
# 1 052
на мене ми хареса как Кичка подпита Светлето, личеше си, че има задни мисли, но го направи много чисто    Mr. Green
Виж целия пост
# 1 053

То от сто километра си личи, откъде са им парите на тези момичета......
Не работят, а разполагат с пари - от небето сигурно падат или от тотото може би..
може да имат баби реститутки Money
Виж целия пост
# 1 054
Може, и какво срамно има да го кажат? Както и Катрин - питаха я с какво се занимава, хората явно въобще не са я чували или виждали, и тя какво отговори - библиотекарка била.  hahaha
Виж целия пост
# 1 055
Гузен негонен бяга...
Виж целия пост
# 1 056
Да и аз харесвам Люси. И като интелект и като хумор, превъзхожда останалите мъже. Като гледам отношението на ББ към него обаче, смятам, че и до финал няма да докрета.
И що за дебелашки гаври си правят с него?! Скубане полу-гол, тъпкане с хот дог?!? Да, той е с наднормено тегло и това не е смешно!

Да, много тенденциозно негативно отношение имаше към него. Когато на едни номинации каза, че Ернестина не му е дала възможност да го опознае, ББ ехидно коментира: "Каква загуба!"
Виж целия пост
# 1 057
Че що пък да не я попита? И на мен ми е интересно.. Mr. Green

Ами най-нормално е да те питат с какво се занимаваш, т.е. от какво се издържаш. Като не работиш - казваш, не работя, издържа ме еди кой си.

Искат да стават известни по телевизОра, пък нямат смелост да кажат. Известността си има цена - всички да те знаят с какво се занимаваш и как си изкарваш парите. На мен ми е ясно де, не знам защо толкова нападаха Люси, то си е ноторно известно тези момичета колко моделстват...

Именно.
Не е срамно да попиташ някого дали работи, какво работи...съвсем в реда на нещата си е. Пък конкретното Светлана да му мисли какво и как ще отговаря.

А Люско евала му, че изрече имената с истинските им имена. Той май за Мона каза, че има най-древната професия..То от сто километра си личи, откъде са им парите на тези момичета......
Не работят, а разполагат с пари - от небето сигурно падат или от тотото може би..

Добре го каза това за Моника - преди това тази Моника го и заплашваше Люси, нещо от сорта какви хора била познавала и какво щяло да му се случи.

Светлана въобще няма капацитет да направи сайт. Нито техническите умения има, нито може да създаде някакво съдържание за сайта, нито може сама някаква реклама да му направи. Един сайт, тип клюкарско/новинарски изисква  много работа и пари преди да започне да има някаква възвръщаемост и дори когато вече е популярен, пак изисква постоянна работа, за да остане такъв. Като се има предвид, че тя няма никакви умения да свърши дори част от работата, то само пари е наливала и в такъв случай пак идваме на въпроса откъде пари за това, след като моделките изобщо не са платени.
Виж целия пост
# 1 058
интересно ми е  как може Светлето да управлява сайт с нищожните си мозъчни гънки    Mr. Green
Виж целия пост
# 1 059
Може, и какво срамно има да го кажат? Както и Катрин - питаха я с какво се занимава, хората явно въобще не са я чували или виждали, и тя какво отговори - библиотекарка била.  hahaha
Всъщност четох едно интервю на Катрин, дала го на Вихра Петрова дни преди да влезе в къщата.....по думите ѝ е всестранно развита личност с разнородни таланти  Rolling Eyes

Катрин Вачева – Защо Боливуд снимаха филм с нея, с какво заинтригува National Geographic и Discovery?

Знам, че много пътуваш, коя е любимата ти дестинация?
Контактна съм, общителна, любознателна, винаги търся нови хоризонти, хора, интереси…Много са любите ми дестинации, всяко кътче на земята си има своята красота и впечатлителност. Може да се каже, че почти съм обиколила света, скоро се шегувахме с майка ми, че ми остават още малко държави, в които не съм била и след като ги посетя и тях какво ще правя? Възкликнах:” Започвам отначало”!:)


Освен с моделство, предполагам имаш и други занимания, какви са те?
Освен, че постоянно нещо снимам, организирам и водя редица събития, конкурси за красота, журирам, коментатор съм в различни предавания, разбира се правя и много други неща, които са зад кадър, имам ателие в което правя дрехи, пиша статии в един сайт. Имам идея за собствено предаване, проект свързан с музика и филмови кастинги, които ми предстоят в България и чужбина - надявам се да бъда харесана и одобрена. Вече имам участие в един бг- сериал, както и в български документален филм, но колкото и клиширано да звучи - киното си е магия и аз искам да се потопя сериозно в нея, затова имам големи амбиции в тази насока, защото мисля че ми се отдава! Имам проекти, които ще разкрия, когато се случат, суеверна съм! Не съм от този тип публични личности, които говорят все за някакви проекти, които им висят във въздуха и никога не се реализират, аз говоря с факти и наистина гоня амбициите си до дупка!


Катрин, в предварителния ни разговор ти спомена, че нещо подготвяш, което ще разбуни безкрайно духовете и че дълго ще се говори за него, би ли открехнала завесата и споделила с мен за какво иде реч?
Ще ти разкрия само, че снимаха мини-филм за мен в Индия, една продукция на екип от Боливуд , заради моето посещение там по повод една интервенция, която направих по себе си. Интервенция, която мислех да запазя в тайна, но след заснемането на мини-филма реших, че ще споделя в България, както и по National Geographic i Discovery, питаш се защо ли?- защото съм първата жена в Европа с това, което съм направила и разбира се първата българка! Това е нещо по което смятам, че хората ще полудеят и мъже и жени и нещо което те променя изцяло ,една сбъдна мечта ! Ще има хора ,които ще си кажат не съм ли отишла твърде далеч….но същевременно ще искат да са на мое място и да направят същото. Живеем в 21 век и технологиите са на такова ниво ,че аз се радвам ,че съм една от първите,която го е открила и дръзнала да го направи и колкото и странно да прозвучи ,буквално открих “топлата вода” за много от вас ,които никога не са си представяли ,че нещо такова може да е възможно и осъществимо! Знам ,че много скоро ще бъда затрупана от въпроси ,критика и небивал интерес ,ще отговоря на всички ,но когато му дойде времето….Simple Smile))

цялото интервю http://vihrapetrova.com/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BD-%D0 … %B0-%D1%84%D0%B8/
Виж целия пост
# 1 060
интересно ми е  как може Светлето да управлява сайт с нищожните си мозъчни гънки    Mr. Green

Аз сега гледам вчерашното. И аз това се чудя и гледах ей така  #Crazy
Виж целия пост
# 1 061
Според мен номинираните ще са Кичка(както винаги), Люси и Джино. А така ми се иска Гъмов да го разкарат! Получавам гърч, когато го покажат. cry А като започне да говори  smile3555 badcomp
Виж целия пост
# 1 062
Дано поне една номинация да има тоя гъмов, че да му се пропука кухото самочувствие.
Виж целия пост
# 1 063
Според мен номинираните ще са Кичка(както винаги), Люси и Джино. А така ми се иска Гъмов да го разкарат! Получавам гърч, когато го покажат. cry А като започне да говори  smile3555 badcomp

И аз същото отбелязах.  Grinning Те са обичайните заподозрени.

Поведението на Гъмов е отвратително. Изключително прост човек. Той не притежава необходимия интелект, култура и речников запас за да спори като интелигентен човек, за какъвт претендира че е.
И много правилно, че отказа да участва в мисията нашто Киче. Не им е длъжна на тия да им осигурява бюджет. Тя и самата май каза това.
Виж целия пост
# 1 064
Сещам се за Луна и мисията с опашката. И тя отказа да участва, но за разлика от Кичка, Луна нищо не подхващаше в къщата за другите. Кица им готви дълго време, участва в първите мисии, държи се нормално и т.н. Луна беше пълно куку и държанието и беше отврат - отявлено ги провокираше. Докато Кица се държи нормално с останалите...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия