VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 086
  • 2 652
# 1 065
Скрит текст:
Според мен номинираните ще са Кичка(както винаги), Люси и Джино. А така ми се иска Гъмов да го разкарат! Получавам гърч, когато го покажат. cry А като започне да говори  smile3555 badcomp

И аз същото отбелязах.  Grinning Те са обичайните заподозрени.

Поведението на Гъмов е отвратително. Изключително прост човек. Той не притежава необходимия интелект, култура и речников запас за да спори като интелигентен човек, за какъвт претендира че е.
И много правилно, че отказа да участва в мисията нашто Киче. Не им е длъжна на тия да им осигурява бюджет. Тя и самата май каза това.
[/quote]

И аз напълно подкрепям бойкота на Кичка. Отдавна трябваше да ги отреже, така или иначе постоянно са недоволни и я номинират, дори и да няма причина за това.
Гъмов удари дъното още в понеделник вечер, когато зададе злобно- заядливите си въпроси към Кичка. Как живее този човек с толкова омраза в душата си?! Close Пък за човек на изкуството се има.
Виж целия пост
# 1 066
Пропуснала съм понеделнишкото му заяждане. Какво я пита?
Виж целия пост
# 1 067
Гласувах за Кица, Гъмов и Люси с нескритото желание да изхвърчи незабавно, чрез светкавични елиминации не кой да е, ами...той еее....неговото име еее....Гъмооооооов! smile3513

На мен много ми харесва, когато някой се опъне на стадото и на мисиите на ББ, и постави собствените си принципи и интереси над тези на останалите Mr. Green, още повече, ако тези останали са се държали, да го кажем по-меко, кофти с този някой. Така беше с Луна, така е и сега с Кица. Според мен не винаги и не на всяка цена си заслужава да пренебрегнеш егото си, за да удовлетвориш желанието на другите "да сме едно цяло". Естествено, зависи и какъв е залогът. В случая е бюджет, не е опрян пистолет в ничия глава. Сещам се за сезона All stars със Стойка, където имаше игра "Да или Не" и на въпросната Стойка ѝ дадоха да яде месо, при положение, че е веган. Crazy Не можах тогава да повярвам, че тя го направи, прекрачвайки границата, която си е определила за начина си на живот. И това само защото "какво ще кажат хората". Tired
Виж целия пост
# 1 068





Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 069
стига с таа Преслава   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 070
Гласувах за Кица, Гъмов и Люси с нескритото желание да изхвърчи незабавно, чрез светкавични елиминации не кой да е, ами...той еее....неговото име еее....Гъмооооооов! smile3513


Гъмов няма кой да го номинира освен Кичка. Нали останалите се смяха като се държеше просташки.
Виж целия пост
# 1 071
мисля че на номинации ще са Кичето, Люси, може би Ернестина
Виж целия пост
# 1 072
Скрит текст:
Гласувах за Кица, Гъмов и Люси с нескритото желание да изхвърчи незабавно, чрез светкавични елиминации не кой да е, ами...той еее....неговото име еее....Гъмооооооов! smile3513
Гъмов няма кой да го номинира освен Кичка. Нали останалите се смяха като се държеше просташки.
Да, знам, че е така, но за разлика от друг път, когато гласувам за когото мисля, че ще е на пангара, този път го направих за когото ми се иска. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 073
На мен пък ми се драйфа от Кица вече.  Sick Чухме и мъката и болката поне милион пъти, вероятно е успяла да убеди и себе си в това в което и се иска да вярва, нека си ходи жената. Като квартална пенсионерка нарежда безспирно и всяко нейно изказване е "жалба по пропиляната кариера". Направо не се трае тая жена вече. Ние даже виждаме избрани моменти, а си представям там какво им е на хората в къщата.
Виж целия пост
# 1 074
Видях промото за довечера! Този пияница Гъмов не се трае повече. Сега, вече  мина на клетви към Кичка!...."да се отвори дивана и да изчезнеш там"...тъпо, грозно, пошло, злобно... За мен много от одавна, тоЯ  удари дъното, но не очаквах такава простотия да кълне като дърта циганка! Е това вече са думи, действия  и поведение на "интелетуалец" достойни за подражание.Мноооого комплексирано човече!
Виж целия пост
# 1 075
стига с таа Преслава   Rolling Eyes

 Peace
Виж целия пост
# 1 076
Гъмов - подпухнал, брадясал, махмурлия, псуващ и до него наточената Преслава? Абсурд.

Гласувах за Кичка, Люси и Кристина. За последната и аз не знам защо.
Виж целия пост
# 1 077
Люси не ми е приятен, ама другите са ми ОЩЕ по-неприятни.
Обаче поне играе няква игра. Единствения човек с няква стратегия и реално премислени действия да се появи в тая игра и край- вече е интригант. То т'ва е целта на ББ, да изкараш другите хора преди теб.
Иначе много слаб характер, едно казва, после се мазни, друго клюкари, после се извинява.

Кичка си я намеркаха още в началото, както всяка година има по една жертва и предаването се върти около нея, в предишните някакси жертвата се изчерпваше по-бързо и я разкарваха, както си махната Луна, ама Кичка се оказа голям дразнител. Нямам нищо против да си ходи вече, не ми е приятно и чак жал ми става да я гледам как плаче постоянно. А и ме дразни.

А ГЪМОВ беше най-ужасният и неловък водещ на света!! Никога не съм виждала несъществуващо умение за импровизация, особено в актьор. Той най-много заслужава да си ходи. Дано хубаво се види отстрани после и вземе да се промени....а аз мислих, че без алкохола може и да е интересен. Но, уви, не стига, че е пълно ла*но, пък и е некадърен.
Виж целия пост
# 1 078
Скрит текст:





Скрит текст:

Аууу, че интересно. Утре веднага отивам да си го купя. Как ще спя не знам  Cry Praynig
Виж целия пост
# 1 079
 rotfImbo rotfImao
Скрит текст:





Скрит текст:

Аууу, че интересно. Утре веднага отивам да си го купя. Как ще спя не знам  Cry Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия