VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 088
  • 2 652
# 1 080
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!
Голяма жертва щеше да е да си изцапа косата ...  Whistling
Да не говорим, че аз лично бих се чувствала като най-големия комплексар ако откажа именно заради косата ooooh!

Тя не го направи, заради т'ва, ама заради това се вижда колко е глупава.
Вместо да има самочувствието да каже, "не, тези хора не ме вълнуват, няма и пръста да си мръдна за тях", тя ще говори за косата си.
А аз не заради изцапана коса нямаше, ами заради...(не мога да измисля нещо по-малко и незначително от изцапана коса), нямаше да го направя.
Виж целия пост
# 1 081
Искам на номинации да отидат : Гъмов, Света Ернестина и Ритон
Но смятам, че ще са:
Люси, Джино, Криси

Понеже тази година Биг Брадър е толкова подъл и низък очаквам да прецакат Кичка с номинациите днес. Тоест съквартирантът събрал най- малко положителни гласове вътре в къщата да напусне веднага. Друг начин да спрат Кичка от финала и победата няма, а биг Брадър се доказа, че всъщност си се води от елементарни човешки подбуди и абсолютно може да го направи това.

При всички случаи бих посъветвала Кичка след края на сезона да изисква по законов път резултатите от анкетите и гласуванията. Категорично отказвам да повярвам, че обявеното е истина.
Виж целия пост
# 1 082
Пипи, ти би ли се жертвала за хора, които не заслужават, хора които ежеминутно те унижават и обиждат? Това се нарича достойнство, не примадонщина!
Голяма жертва щеше да е да си изцапа косата ...  Whistling
Да не говорим, че аз лично бих се чувствала като най-големия комплексар ако откажа именно заради косата ooooh!

Тя не го направи, заради т'ва, ама заради това се вижда колко е глупава.
Вместо да има самочувствието да каже, "не, тези хора не ме вълнуват, няма и пръста да си мръдна за тях", тя ще говори за косата си.
А аз не заради изцапана коса нямаше, ами заради...(не мога да измисля нещо по-малко и незначително от изцапана коса), нямаше да го направя.

Тя след това каза нещо от сорта, че няма да прави нищо за хора, които се държат така с нея.
Иначе точно това трябваше да каже на булгар брадър
Виж целия пост
# 1 083
Пропуснала съм понеделнишкото му заяждане. Какво я пита?

Не мога да цитирам дословно, но нещо от сорта на никой не я искал в къщата, колко пъти я били номинирали, тя не е ли разбрала, че трябва да си ходи и разни такива неща. Той бил я преценил, че тя не ставала за политик и един вид и намекна, че тя не става за нищо. Не го каза в прав текст, но се подразбираше.
Лицето му беше пак червено, подпухнало, подуто, запотено, със заканителна физиономия. Здравко се хванал за главата, Ерна и Светла бяха ухилени от задоволство, допаднаха им думите на Гъмов.
Виж целия пост
# 1 084
Скрит текст:





Скрит текст:

Аууу, че интересно. Утре веднага отивам да си го купя. Как ще спя не знам  Cry Praynig
Ако не си гледала Фактора снощи, пусни си го - ще отцепиш за отрицателно време. Joy
Виж целия пост
# 1 085
Според мен Гъмов, Кичка и Люси.
А  ми се ще Ритон да си ходят. Силно се надявам те да не спечелят. Не ми харесват като характери.
Виж целия пост
# 1 086
Никой няма да номинира Гъмов и Ритон. За съжаление!
Виж целия пост
# 1 087
Поведението на Гъмов е отвратително. Изключително прост човек. Той не притежава необходимия интелект, култура и речников запас за да спори като интелигентен човек, за какъвт претендира че е.
И много правилно, че отказа да участва в мисията нашто Киче. Не им е длъжна на тия да им осигурява бюджет. Тя и самата май каза това.

Да ама като излезе и като го запитат защо ги свърши такива, тогава ще се заобяснява, че това е творчески сарказъм и артистична ирония на много високо интелектуално ниво, което вие дори не можете да схванете. Mr. Green - с вашия потенциал.  hahaha

И друго ме изумява - като кажат "Дайте да сме за отбора"; "Направи го за всички" и други бла бла... Е тези хора откъде ги вкарват в играта, та още не са зацепили, че там ОТБОР НЯМА?! Толкова ли е трудно да се схване?... И като се запревземат - групата на този, групата на онзи - такива групи могат да съществуват само привидно и всъщност съвсем логично често са огромна част от стратегия. Как влизаш такъв проект и започваш за говориш за "единност", като още от самото начало знаеш, че лично ще елиминираш участници, и е логично да искаш да стигнеш до финал именно опитвайки се да премахнеш хора от къщата?? Надежди, очаквания, разочарования от другите в "групата" - нещо не ми се връзва.
Хубаво е , че понякога се създават приятелства в къщата, но това няма нищо общо с правилата на играта. Има и редки случаи, в които участници са посочвали друг като много по-достоен от тях да спечели, но не е масово.
И за да не стане много дълъг романът ми (защото мога и още да го удължа), във връзка с горното ще кажа, че подкрепям Кичка  Simple Smile. Това е играене на играта за мен. Другото са въздухарщини.
Виж целия пост
# 1 088
На мен пък ми се драйфа от Кица вече.  Sick Чухме и мъката и болката поне милион пъти, вероятно е успяла да убеди и себе си в това в което и се иска да вярва, нека си ходи жената. Като квартална пенсионерка нарежда безспирно и всяко нейно изказване е "жалба по пропиляната кариера". Направо не се трае тая жена вече. Ние даже виждаме избрани моменти, а си представям там какво им е на хората в къщата.
Да, ама ще си я държат до финала, пък може и наградата да й дадат. И аз не мога да я понасям.
Виж целия пост
# 1 089
Никой няма да номинира Гъмов и Ритон. За съжаление!

Не мисля така! Naughty  Гъмов може да отнесе номинация от Люси и от Джино+ тази на Кичка.
А дано и Кристина  се събуди от нейният зимен сън,та и тя да го номинира. Praynig
Нали вече е на финала. Че, няма да стане "любимата звезда'- няма, но поне да покаже малко съпричастност към Кичка! Нали ще и ходи на гости, да и удари едно рамо. Stop
Виж целия пост
# 1 090
Поведението на Гъмов е отвратително. Изключително прост човек. Той не притежава необходимия интелект, култура и речников запас за да спори като интелигентен човек, за какъвт претендира че е.
И много правилно, че отказа да участва в мисията нашто Киче. Не им е длъжна на тия да им осигурява бюджет. Тя и самата май каза това.

Да ама като излезе и като го запитат защо ги свърши такива, тогава ще се заобяснява, че това е творчески сарказъм и артистична ирония на много високо интелектуално ниво, което вие дори не можете да схванете. Mr. Green - с вашия потенциал.  hahaha

И друго ме изумява - като кажат "Дайте да сме за отбора"; "Направи го за всички" и други бла бла... Е тези хора откъде ги вкарват в играта, та още не са зацепили, че там ОТБОР НЯМА?! Толкова ли е трудно да се схване?... И като се запревземат - групата на този, групата на онзи - такива групи могат да съществуват само привидно и всъщност съвсем логично често са огромна част от стратегия. Как влизаш такъв проект и започваш за говориш за "единност", като още от самото начало знаеш, че лично ще елиминираш участници, и е логично да искаш да стигнеш до финал именно опитвайки се да премахнеш хора от къщата?? Надежди, очаквания, разочарования от другите в "групата" - нещо не ми се връзва.
Хубаво е , че понякога се създават приятелства в къщата, но това няма нищо общо с правилата на играта. Има и редки случаи, в които участници са посочвали друг като много по-достоен от тях да спечели, но не е масово.
И за да не стане много дълъг романът ми (защото мога и още да го удължа), във връзка с горното ще кажа, че подкрепям Кичка  Simple Smile. Това е играене на играта за мен. Другото са въздухарщини.

Интелигентния човек обяснява кротко и спокойно проблема си. А той опира до обиди и подигравки. Това значи, че е прост.
А те на мисии играят уж отборно заради едното плюскане, демек негово величество бюджета.
Обаче съм сигурна, че като излязат от къщата след време ще се усетят какви л*йна са забъркали.


Скрит текст:





Скрит текст:

Аууу, че интересно. Утре веднага отивам да си го купя. Как ще спя не знам  Cry Praynig
Ако не си гледала Фактора снощи, пусни си го - ще отцепиш за отрицателно време. Joy

 hahaha Викаш приспива. Иначе позна, не съм го гледала. Днес ще го зяпам май.
Виж целия пост
# 1 091
На мен пък ми се драйфа от Кица вече.  Sick Чухме и мъката и болката поне милион пъти, вероятно е успяла да убеди и себе си в това в което и се иска да вярва, нека си ходи жената. Като квартална пенсионерка нарежда безспирно и всяко нейно изказване е "жалба по пропиляната кариера". Направо не се трае тая жена вече. Ние даже виждаме избрани моменти, а си представям там какво им е на хората в къщата.
Да, ама ще си я държат до финала, пък може и наградата да й дадат. И аз не мога да я понасям.

Ми то аз по тая причина вече гледам по няколко минути от предаване /почнах да предпочитам Фермата/.
Виж целия пост
# 1 092
Пропуснала съм понеделнишкото му заяждане. Какво я пита?

Не мога да цитирам дословно, но нещо от сорта на никой не я искал в къщата, колко пъти я били номинирали, тя не е ли разбрала, че трябва да си ходи и разни такива неща. Той бил я преценил, че тя не ставала за политик и един вид и намекна, че тя не става за нищо. Не го каза в прав текст, но се подразбираше.
Лицето му беше пак червено, подпухнало, подуто, запотено, със заканителна физиономия. Здравко се хванал за главата, Ерна и Светла бяха ухилени от задоволство, допаднаха им думите на Гъмов.

Мерсаж за резюмето bouquet

Те все я номинирали, пък не види, че зрителите все вътре я връщат Mr. Green Кух, че чак кънти...
Виж целия пост
# 1 093
Гласувах, че номинирани ще са Кичка, Люси .
Колебая се за трети:

Гъмов- да го номинира Люси(да каже, че е силен играч), Кичка и Кристина.

Джино -Кичка да го номинира, както и Ритон, евентуално и Светлана(най-вероятно ми се вижда).

Кристина - всички да я номинират, че е невидима в къщата, не е същата като навън, не показва нищо и "не й е приятно".

Светлана - Да я жертват(но това ми се вижда най-малко вероятно)

Но залагам на Гъмов или Джино, че ще е третият.
Виж целия пост
# 1 094
А може ли да ги изгъбаркат отново с отрицателни номинации и после да обърнат нещата в полза на тези, които са с най-много точки, за да се окажат те първите финалисти. Все не ми се вярва, че ще се откажат от златната кокошка Кичка, ако ще и за 100 лв от смс-и да става въпрос. Пък на финала приходите от смс-и ще са и доста по-големи. Светла ако остане с най-малко гласове, ще може да си тръгне.....Ернестина може би затова я защитиха предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия