



. Това е играене на играта за мен. Другото са въздухарщини.
Чухме и мъката и болката поне милион пъти, вероятно е успяла да убеди и себе си в това в което и се иска да вярва, нека си ходи жената. Като квартална пенсионерка нарежда безспирно и всяко нейно изказване е "жалба по пропиляната кариера". Направо не се трае тая жена вече. Ние даже виждаме избрани моменти, а си представям там какво им е на хората в къщата.
Гъмов може да отнесе номинация от Люси и от Джино+ тази на Кичка.


. Това е играене на играта за мен. Другото са въздухарщини.


Викаш приспива. Иначе позна, не съм го гледала. Днес ще го зяпам май.
Чухме и мъката и болката поне милион пъти, вероятно е успяла да убеди и себе си в това в което и се иска да вярва, нека си ходи жената. Като квартална пенсионерка нарежда безспирно и всяко нейно изказване е "жалба по пропиляната кариера". Направо не се трае тая жена вече. Ние даже виждаме избрани моменти, а си представям там какво им е на хората в къщата.
Препоръчани теми